Ψυχολογικά Τεστάκια

ισοβότης, 21.05%.

ισοβιτης 33.33.%

Μοντεχρήστος 24.24%

λουκρητια 33.33%

εδώ στο προηγούμενο του brein.d3d μου είχε βγάλει very high το avoidant και παράλληλα το narcissistic. ε, μια ελαφράαα απόκλιση προσωπικότητας πρέπει να την έχω… :wacko: xP

Γουρουνι 27%.

29,63% ισοβιτης

ισοβίτης/κοκκορας 19.57%

Ηττοπάθεια, υπερβολική αυτοθυσία, αυτολύπηση, υπερευαισθησία στις δυσκολίες, αδυναμία υπεράσπισης του εαυτού του, θυματοποίηση.

Έλεγχος και καταπίεση συναισθημάτων, αναποφασιστικότητα, σχολαστικότητα, εμμονή στην τάξη, στην οργάνωση, στη λεπτομέρεια, στην καθαριότητα, τελειομανία, αναλυτική σκέψη.

με εβγαλε κοκκκορα 27,78% αλλα απο αυτα που λεει, στα μισα ειμαι ακριβως το αντιθετο! τελειως αντιθετο ομως! :lol:

29.41% γουρουνι

Έτσι τα έντονα αλλά επιδερμικά συναισθήματα! Κονταροχτυπιόμαστε με τους κόκκορες.:stuck_out_tongue:

25.93%

Pig :smiley:

28% ισοβίτης.
καλά, το ήξερα, ήταν ο ήρωας των νιάτων μου

Λολ, είμαι θεά:
21.43 ισοβίτης
21.43 λουκρητία
21.43 καστράτο

κι ας τολμήσει μετά κανείς να με κοροιδέψει όταν μιλάω για πολύχρωμους εαυτούς!! :stuck_out_tongue:
βαθιά μέσα μου ήθελα μοντεχρήστο…

όσο για τα άλλα
το 1ο

[SPOILER]βαρκάρης - σοφός - κοπέλα - άγριος - πολιτισμένος
καπιτάλα του κερατά, σα να λέμε 8) [/SPOILER]

το 2ο (το διασκέδασα πολύ, κι εγώ εξέπληξα τον εαυτό μου! τα γράφω ακριβώς όπως μου ρθαν…)

[SPOILER]1.Αρχίδια, μόνη μου είμαι.
2.Κοντό χοντρό πόνι
3.Κοιταζόμεθα και του κάνω ‘‘άσχημο και χοντρό είσαι’’ και παφ! του χουφτώνω τις πατσές να δω πόσο πάει το φιλέτο
4.Ντάξει, μια παράγκα σαν αυτές στην Καισαριανή είναι. Μικρό, άνετο, με μεγαααααααλη αυλή
5.Ταρατσοφράχτης
6.Κάθεται μόνο του, μ ένα πολύχρωμο κιλίμι των ίνκας, ρούχα πεταμένα επάνω και μια τσανάκα κεραμική με νερό. Γύρω γύρω πάγκοι, πόρτες, παράθυρα…Rien d’ autre
7.Κεραμικό. Σταντέ.
8.Βάζω ένα τσάι και παίρνω μάτι τα ζευγάρια που συνουσιάζονται πίσω απ το θάμνο
9.Μια γαμάτη, τεράστια, απέραντη, σκούρα θάλασσα
10.Θα φτιάτσω ένα βαρκάκι και θα πάω…αν κ η παρόρμηση είναι να τρέξω, όπως το μικρό στα 400 coups[/SPOILER]

το τρίτο (το μακρύτερο)

[SPOILER]1.Το μικρό
2.All red
3.Εγώ of course
4.Πάτωμα ή παράθυρο
5.Ξύπνιος
6.Το μεγάλο[/SPOILER]