Καλυτερος μηνας του χρονου θρεντ

απλα πρεπει καπου να γραψω ποσο μα ποσο τα σπαει ο μαιος (μαζι με ιουλιο), ασχετα αν παλι μολις τωρα αρχισε να βρεχει και γενικα φετος δεν ειναι και πολυ ζεστος μηνας

οκτωβριος-νοεμβριος δεν μπαινουν γιατι α) δεν χωρανε β)δεν τους γουσταρω

Ποσο παιζει να βαριεσαι ρε μλκ.

Ιουλης,Μαρτης,Δεκεμβρης κατα σειρα.Ιουνης-Οκτωβρης τον παιρνουν.

Γενικα Μαης-Ιουνης συνδεδεμενοι με περιοδους καθε ειδους εξεταστικης,οποτε πουλο.Τα ιδια με Γεναρη-Φλεβαρη.Ο Απριλης ειναι πολυ κοντα στον Μαη,τον χαιρεσαι απο τη μια αλλα οχι αρκετα.Αυγουστος μελαγχολια που τελειωνει το καλοκαιρι,Σεπτεμβρης ‘‘μπαινουμε παλι σε ρυθμους κτλπ’’,σιχαμενο φιλινγκ.Οκτωβρης απλα ποτε δε μου καθισε καλα,Νοεμβρης- neutral προς το θετικο.

ιουλης.το ξυσιμο βαραει κοκκινο

αυγουστος γιατι τοτε βλεπεις τις περισσοτερες γκομενες8)

Πούλο στο Μάιο και τις αλλεργίες του :!:

γαμησετα, μολις εφαγα του σκασμου και δεν μπορω να σηκωθω απο την καρεκλα ε :lol:

Ιούνιος, Ιούλιος και Αύγουστος γιατί τότε τα γκομενάκια τα πετάνε όλα όξω

Απρίλιος, Μάιος, Ιούνιος και Ιούλιος/Αύγουστος, ανάλογως με τη διάθεσή μου. Οι υπόλοιποι μήνες μπορούν να πάνε να γκαμεθούν.

[SPOILER]Εκτός από τον Μάρτη, έχω γενέθλια τότε.:oops:[/SPOILER]

Ιουλιος και Δεκεμβρης
Α και Αυγουστος γιατι εχω γενεθλια :3

ιουλιος και ξερο ψωμι! αντε και λιγο τα αερακια του αυγουστου (μετα τον θερμο θανατο του ιουλιου!). γαμω ειναι και ο σεπτεμβρης που ξεκινας σχετικα ανανεωμενος. τον προτιμω με χιλια σε σχεση με ιουνιο που περιμενω το καλοκαιρι και τις διακοπες με την πικρα μιας σεζον αλλα και της αφορητης ζεστης… επισης κανα μπανακι το σεπτεμβρη λεει πολυ! ευχαριστιεσαι την καθε στιγμη μιας και βλεπεις τη ζεστη να την κανει και σκεφτεσαι οτι ειναι ισως το τελευταιο καθε φορα. :lol:

Ο Δεκέμβρης για μένα γιατί πρώτον μου αρέσει ο χειμώνας. Δεύτερον όλο αυτό το γιορτινό κλίμα των δύο τελευταίων εβδομάδων μου αρέσει και με κάνει να σκέφτομαι τα παιδικά μου χρόνια <3 και τέλος επειδή έχω τα γενέθλια μου!

ολοι παιδια ειμαστε ακομα.δεν μεγαλωσαμε!:stuck_out_tongue:

Ιούνιος. 8)

Σωστό και αυτό Razor! Το πα με την έννοια ότι όταν ήμουν πιο μικρή περνούσα καλύτερα…!! Πίστευα ακόμα στο παραμύθι του Άι Βασίλη και γενικότερα ήταν διαφορετικά…!! Ήταν ‘‘μαγεία’’ να πιστεύεις σε ένα τέτοιο παραμύθι και πάντα οι ημέρες των γιορτών είχαν ‘‘κάτι’’ γιαυτό περίμενα πώς και πώς να κλείσουν τα σχολεία ή κάναμε σκερτσάκια, στολίζαμε και ήταν πολύ ωραία…τα τελευταία χρόνια όμως οι ημέρες των γιορτών δε διαφέρουν σε τίποτα απ’τις υπόλοιπες μέρες…σα να χει χαθεί όλη η ‘‘μαγεία’’! Γιαυτό ‘‘γυρνάω πίσω’’ και σκέφτομαι σαν όνειρο τα παιδικά μου χρόνια…!!

Δεκεμβριος γιατι αγαπαμε το “κρυο” της ελλαδας (στη ελλαδα δεν κανει κρυο, κανει δροσουλα)

επισης ειναι και οι διακοπες των χριστουγεννων, που ειναι οι καλυτερες του χρονου. (παρόλο που ειναι μονο 2 βδομαδες)
και εχουμε και την γιορτη μας εκει μεσα, οποτε ολα τα καλα μαζι :stuck_out_tongue:

εδιτ: btw λειπουν κατι μηνες ε?

[B]Σεπτέμβριος[/B].
Μιας και εκείνη την περίοδο τις περισσότερες φορές είμαι Νάξο (κάτι που επιδιώκω κιόλας, άλλωστε), θα απαντήσω βάσει αυτού.

Έχει ζέστη αλλά δεν έχει τον καύσωνα του καλοκαιριού.
Οι θάλασσες είναι πιο ζεστές.
Τα βοριαδάκια που μαστίζουν τις κυκλάδες το καλοκαίρι, έχουν υποχωρήσει και κάνει απίστευτους καιρούς.
Δεν γίνεται της καριόλας από τον κόσμο.
Καλύτερη περίοδος για παραγάδια, συρτές και τέτοια.

Μπεστ μανθ έβερ λέμε!

δε ψηφιζω γιατι δεν υπαρχει ο αγαπημενος μου μηνας ο οκτωβρης.[-X
γενικα δν παω τον ιουνιο επειδη εχει συνδεθει με εξετασεις,τον ιουλιο γιατι μου τη σπαει η ζεστη και τον αυγουστο γιατι ετσι
καταλαβατε οτι το καλοκαιρι δε την πολυπαλευω:p

Ioύλιος, ο μήνας της πλήρους διάλυσης:!:

Δεκέμβριος, έχει τα πάντα, γιορτές, γενέθλια, τι να λέμε

Αν και εδώ που μένω κάνει ΓΑΜΗΜΕΝΟ κρύο.

Νοέμβριος που αρχίζουν τα κρύα, και μικραίνει η μέρα:):!: