Που και πως ακούτε μουσική σήμερα;

οχι ρε μπαγλαμαν ! εννοουσα πως οτι κ να εκανα, αντεγραφα κασετες απο φιλους στο διπλο κασετοφωνακι μου ! γιατι να ηχογραφησω το χεσιμο μου ??? και εδω που τα λεμε γιατι να ηχογραφησω το διαβασμα μου, το φαγητο μου, ή το οτηδηποτε εκτος απο μουσικη ?? #-o :lol:

εεεε πρέπει να μας πείς τι ηχογραφούσες :stuck_out_tongue:

ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ. Δ Ε ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ

Θυμάμαι τις κασέτες ρε γαμώτο, που συνήθιζα να γράφω μικρή τραγούδια από το ραδιόφωνο (εκνευριζόμουν όποτε τον έπιανε η πάρλα τον παραγωγό πάνω στο καλύτερο -____- )και συνήθιζα να τις ακούω μετά ξανά και ξανά με air guitar και τέτοια. (πω, εποχές, κλαψ, λυγμ κλπ)

Εεεε, αφού αποχαιρέτησα το παλιό μου γουοκμαν που τα επαιξε από την πολλή χρήση σε παραλίες, κάτω από ήλιους, πεσίματα κλπ, αγόρασα mp3 το οποίο κοντέυω να φέρω στην ίδια κατάσταση. :-/ Κατά το περπάτημα στο δρόμο και στο λεωφορείο από και προς τη σχολή όταν δεν υπάρχει παρέα, επίσης όταν πλένω τα πιάτα γιατί αλλιώς η λάντζα δεν παλεύεται (σαπουναδες ολ οβερ δε φακιν πλεης και στο μπ3 πανω -.-) και όταν καθαρίζω τη φοιτητική τρυπα, επίσης όταν λύνω ασκήσεις για τη σχολή αλλά και όταν διαβάζω ενίοτε, δε με αποσυντονίζει ιδιαίτερα, εκτός και αν τα τραγούδια τα ακούω για πρώτη φορά. :-S Επίσης όταν πλακώνομαι σε αχαλίνωτη ταβανοθεραπεία.

Επίσης από το πισι, ακούω τα σιντια που αγοράζω ή κατεβάζω ενώ σερφαρω στο ιντερνετ κλπ, κλασσικά.

Λιαν συντόμως, θα ακούω και από πικαπ, που θα μου παει, θα το αγοράσω.:papas:

εγώ βρήκα πικαπ οπότε αρχίζω να αγοράζω δίσκους βινυλίου απο εδώ και πέρα,παράλληλα με τα cd :smiley: