ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ?

Πέσανε ολα μαζί ρε γαμώτο. Εγω το κόβω μάλλον για Toto…

Όντως. Εγώ για μπανάκι μετά την δουλειά (μιας και είναι και καθημερινή) :lol:

enoite pos pouthena den prokeite na pao apo afta…iparxoun poli kaliteres sinavlies na xalaso ta lefta mou

12Ιουλίου???

Σπίτι μου και θα παίζω WoW !!!

Άσε που έχω να μαζέψω λ7 για άλλες συναβλέιες …

Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. ΠΟΥΘΕΝΑ!
Καλύτερα σπίτι και βλέπω σε DVD κάποια συναυλία! :o

kai go spitaki mu kai elpizw na kanw kai go to idio, ama exw kanei anavathmish mexri tote [-o<

μπανακι εστω και στη λουτσα … :twisted: :twisted: :twisted:

Toto φυσικά…

ρε iggy στις 11 του μηνα δν εχουμε??? 8)

TOTO ole.

cult … exei ki ena allo leei by the way ekeinh th mera…

toto na ian paizan mushanga… alla…

Κατά πάσα πιθανότητα, θα είμαι στη 015 πάνω πάνω…

Rockwave θα πάω αλλά μόλις τελειώσουν το set οι Celtic Frost την έχω κάνει με ελαφρά για το σπιτάκι μου. :smiley: :smiley: :smiley:

ΤΟΤΟ- κορυφαιο rythm section ,ενας απο τους καλυτερους και πιο ‘ισοροπημενους’ στο παιξιμο του κιθαριστες στον κοσμο ,φωνητικα για σεμιναριο ,πληκτρα ‘κολαση’,και μια δεκαδα all time classics,οπως καταλαβατε μιλαμε για μοναδικη εμπειρια .Τους εχω ξαναδει αλλα θα θεωρουσα μεγαλο λαθος να μην τους ξαναβλεπα .Κατα την γνωμη μου οσοι δεν ειναι θαυμαστες τους αλλα πανε ,το πιθανοτερο θα αλλαξουν γνωμη και πιθανοννα αναθεωρησουν το τροπο που βλεπουν την μουσικη .

TOTO ξερά. Και RW θα πήγαινα αν δεν ήταν οι TOTO, και ας μην γουστάρω ιδιαίτερα κανένα γρουπ, γιατί προβλέπω του χρόνου να μην υπάρχει καν metal ημέρα και να λένε όλοι αυτοί που θα κάτσουν σπίτι, ότι είμαστε τριτοκοσμική χώρα και δεν γίνονται συναυλίες, και και και…

Του χρόνου θα έχει στο Rockwave Bon Jovi, Guns n’ Roses, Europe, θα μαζέψει εύκολα 100.000 κόσμο και μετά δεν θα ξαναγίνει αφού δεν θα υπάρχει λόγος…
Το απόλυτο χάος γραφικοί Έλληνες μεταλλάδες…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Toto ρεεεεεεεεεεεεεεεε

Μόνο Europe, Bon Jovi. Δεν θέλουμε τον πρεζάκια τον Axl.

12 Ιουλίου ε;;;;
Μάλλον θα έχουμε συνέλθει από τον Waters και θα μετράμε αντίστροφα για Deep Purple. :lol:

Και επίσης θα θέλαμε να δούμε Moonspell / Celtic Frost, αλλά όχι έτσι. :x

mallon iggy pop. pantos poly exypnoi pou ta kanonisane ola auta thn idia mera, kai mesobdomada kiolas. pos kai den kanane oles autes tis synaulies mazi stis 9 Ioyliou na pesei kai me ton teliko tou Mundial, gia na sigoureyutoun oti tha mpoun mesa?

Μόνο Europe, Bon Jovi. Δεν θέλουμε τον πρεζάκια τον Axl.[/quote]

Έχεις δίκιο… 90.000 λαό όπως στο Milton Keynes το 1989…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: