ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ?

Μόνο Europe, Bon Jovi. Δεν θέλουμε τον πρεζάκια τον Axl.[/quote]

Έχεις δίκιο… 90.000 λαό όπως στο Milton Keynes το 1989…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Diavazeis Classic Rock??? Exw tin entypwsh oti itan akoma sto Donighton pantws.

se kanena souvlaztidiko…
se nisi menw,kosmo tha exei…mia xara tha perasw…

Iggy ρε με τρελα!!!

Μόνο Europe, Bon Jovi. Δεν θέλουμε τον πρεζάκια τον Axl.[/quote]

Έχεις δίκιο… 90.000 λαό όπως στο Milton Keynes το 1989…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Diavazeis Classic Rock??? Exw tin entypwsh oti itan akoma sto Donighton pantws.[/quote]

Εννοείται διαβάζω Classic rock… Για τα γούστα μου είναι μακράν το καλύτερο περιοδικό…
Όσο για την συναυλία ήταν Milton Kyenes, εκείνη τη χρονιά δεν είχε γίνει Donighton… (έχω σε bootleg όλη τους Europe). Bέβαια η συναυλία γάμησε με Skid Row και Vixen επίσης…
Jon Bon Jovi και Joey Tempest τραγούδησαν μαζί το Get Back των Beatles και έγινε σεισμός (το έχω σε videaki πολύ χαμηλή ανάλυση) και τα Αγγλικά ταμπλόιντ την επόμενη μέρα είχαν γράψει…
Europe louder than Motorhead!!!
Αυτές ήταν εποχές… Πούλαγες 4 εκατ cd (Out of this world) και ήταν αποτυχία και σήμερα με 500.000 πωλήσεις μας τους κάνουν θεούς. Ούστ
70’s - 80’s ρεεεεεεεεεεε

ενοειτε πουθενα! to rockwave ειναι πιο αθλιο απο ποτε!
toto δεν μου αρεσουν! Roxy Music με ΤΠΤ…
stooges θα θελα να παω αλλα πιος τρεχει Αθηνα αμα ητανε Θεσσαλονικη…

Μόνο Europe, Bon Jovi. Δεν θέλουμε τον πρεζάκια τον Axl.[/quote]

Έχεις δίκιο… 90.000 λαό όπως στο Milton Keynes το 1989…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Diavazeis Classic Rock??? Exw tin entypwsh oti itan akoma sto Donighton pantws.[/quote]

Εννοείται διαβάζω Classic rock… Για τα γούστα μου είναι μακράν το καλύτερο περιοδικό…
Όσο για την συναυλία ήταν Milton Kyenes, εκείνη τη χρονιά δεν είχε γίνει Donighton… (έχω σε bootleg όλη τους Europe). Bέβαια η συναυλία γάμησε με Skid Row και Vixen επίσης…
Jon Bon Jovi και Joey Tempest τραγούδησαν μαζί το Get Back των Beatles και έγινε σεισμός (το έχω σε videaki πολύ χαμηλή ανάλυση) και τα Αγγλικά ταμπλόιντ την επόμενη μέρα είχαν γράψει…
Europe louder than Motorhead!!!
Αυτές ήταν εποχές… Πούλαγες 4 εκατ cd (Out of this world) και ήταν αποτυχία και σήμερα με 500.000 πωλήσεις μας τους κάνουν θεούς. Ούστ
70’s - 80’s ρεεεεεεεεεεε[/quote]Symfwnw filtate! Ayton ton mina to CR dinei mazi me tis syndromes kai VIP pass gia to Monsters of Rock kai skeftomai na ginw syndromiths… :twisted:

Marcello ρε ΛΟΥΣΤΡΟ!!!

Δεν ξέρω για σας,εγώ πάντως θα λιάζομαι κάτω από τον καυτό(ας ελπίσουμε)ήλιο και θα ονειρεύομαι ότι βρίσκομαι στο Terravibe και βλέπω Metallica!Νομίζω πως ο ήλιος θα το έχει ήδη κάνει το θαύμα του! 8)

ego leo na pao na g…a…mi…th… ekeini tin mera, giati meta tous toto den nomizo oti menei kai tipote allo na kanei kaneis… :smiley:

ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΟΥ, SISTER ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ!!!

Κι εγώ αλλάζω, sister με 10.000 :!: :!: :!: :!:

Χαλαρα Iggy& the Stooges
:roll:

Κι εγώ αλλάζω, sister με 10.000 :!: :!: :!: :!:[/quote]Egw to skeftomai… Eimoun gia TOTO,alla tous Sister tous exw dei mono sasn support,tous W.A.S.P. pote kai san gnhsios sleazer-as to skeftomai gia RW… GMT.

Από Sister και WASP χίλιες φορές Cult… Ωστόσο αφού υπάρχουν Toto δεν τίθεται θέμα συζήτησης…

CELTIC FROST REEEEEEEEEEEEE!!!
OUG!

Καλοι και TS και οι WASP αλλα ΤΟΤΟ δεν χανονται με τιποτα.
Ασε που, που θα τους ξαναδουμε.
Πιο πιθανο ειναι να ερθουν για τριτη φορα οι αλλοι παρα για δευτερη οι ΤΟΤΟ

Πόλύ σωστά! :wink:

Πόλύ σωστά! :wink:[/quote]Ayto einai pou skeftomai kai egw… GMT.

Twisted sister,δεν το συζητάω!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ενοείτεεεεεεε ντουυυυυυυυυυ