ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ?

Ενοείτεεεεεεε ντουυυυυυυυυυ[/quote]

\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/

elpizo na sas do ekei filoi mou,ante cheerz :twisted:

Για μπάνιο,αλλά αν έπρεπε να διαλέξω υποχρεωτικά εννοείται Toto.Με κλειστά μάτια.

ρε παιδια εχετε δει κανεναν τοιχο ή κολονα που να μην εχει αφισα iggy and the stooges???

ToTo & Socrates βέβαια κι απ’ ότι βλέπω και οι περισσότεροι εκεί θα πάνε,τρελή βραδιά!

αν πήγαινα κάπου θα ήταν igggy and the stooges σίγουρα έχει αρχίσει να μ’αρέσει ιδιαιτερα ασέ που ο iggy είναι τρομερός performer αλλά τώρα που τελικά θα πάv [size=6]guns’n’roses [/size](το απογευμα θα πάω για εισητήριο) τα οικονομικά μου δεν…

6 και σημερα για το κορυφαιο rock group ,(για μενα ) ,
μου κακοφανηκαν βεβαια λιγο οι Socrates , αλλα μπροστα στους ΤΟΤΟ ,δεν μετραει τιποτα , θα τα ανεχτουμε ολα …

3ερει κανεις σετλιστς απο ολα??

αν λες για Τοτο ,το εχω στειλει εδω και κατι μερες ,στο αλλο αν δεν κανω λαθος
τοπικ για αυτους

Na anexteis tous Socrates?? Giati etsi re filo???

δεν να θελω να υποτιμησω τους Socrates,γενικως δεν πρεπει να υποτιμαμε κανενα ,την ερωτηση αυτη θα στην απαντησω
με ερωτηση - εχεις ακουσει ΤΟΤΟ οσο πρεπει ?
ενα κομματι ΤΟΤΟ ειναι μαθημα συνθεσης και τεχνικης ενω πολλα συνδιαζουν το
προσον να αρεσουν και σε μη μουσικους ,να ειναι δηλαδη εμπορικα . Ο τελειος
συνδυασμος .Ελαχιστα group η μουσικοι μπορουν να συγκριθουν με τους ΤΟΤΟ βεβαια ,και πανω στους ΤΟΤΟ πατανε απο group pop ,μεχρι jazz .

Na anexteis tous Socrates?? Giati etsi re filo???[/quote]
Πάλι μες τη μόρφωση φίλε AOR σε βρίσκω… :lol:
Υπάρχει καλύτερος κιθαρίστας στο πλανήτη από το Γιάννη το Σπάθα και δε το ξέρουμε… 8O και καλύτερος Frontman απ` το Τουρκογιώργη, σε όλη την AOR σκηνή??? :stuck_out_tongue:
Μάλλον πρέπει να πάρουν, σβάρνα τα πρωινάδικα, με τα καλλιτεχνικά περιτώματα made in Greece , γιά να γίνουν γνωστοί κάποτε και αυτοί…
http://www.greektravel.com/greekislands/kea/music/deeppurple/test.htm

Ontos den exo akousei poli Toto.Sxedon katholou tha elega.apla mou fanike ligo travigmeno san apopsi…

λες να ακουω τοσα χρονια ροκ και να μην ξερω ποιοι ειναι οι Socrates ?
αν ξερω καλυτερο κιθαριστα απο τον Σπαθα ? ξερω ,αλλα δεν παει να πει οτι επειδη θα το πω εγω ισχυει . Υπαρχουν υπερ-τεχνικα group ,με συθεσεις ανουσιες , ατερμονες ,ανιαρες. Οι ΤΟΤΟ αυτη την διαφορα εχουν .
Για τα δικα μου γουστα οι συγκεκριμενοι ,μου μυριζουν Ελλαδα , που για μενα στο ειδος που ακουω ,ειναι αρνητικο. Οποιος θελει κιθαριστα , Ελληνικο κατα τις 10 …

Na anexteis tous Socrates?? Giati etsi re filo???[/quote]
Πάλι μες τη μόρφωση φίλε AOR σε βρίσκω… :lol:
Υπάρχει καλύτερος κιθαρίστας στο πλανήτη από το Γιάννη το Σπάθα και δε το ξέρουμε… 8O και καλύτερος Frontman απ` το Τουρκογιώργη, σε όλη την AOR σκηνή??? :stuck_out_tongue:
Μάλλον πρέπει να πάρουν, σβάρνα τα πρωινάδικα, με τα καλλιτεχνικά περιτώματα made in Greece , γιά να γίνουν γνωστοί κάποτε και αυτοί…
http://www.greektravel.com/greekislands/kea/music/deeppurple/test.htm[/quote]

Na anexteis tous Socrates?? Giati etsi re filo???[/quote]
Πάλι μες τη μόρφωση φίλε AOR σε βρίσκω… :lol:
Υπάρχει καλύτερος κιθαρίστας στο πλανήτη από το Γιάννη το Σπάθα και δε το ξέρουμε… 8O και καλύτερος Frontman απ` το Τουρκογιώργη, σε όλη την AOR σκηνή??? :stuck_out_tongue:
Μάλλον πρέπει να πάρουν, σβάρνα τα πρωινάδικα, με τα καλλιτεχνικά περιτώματα made in Greece , γιά να γίνουν γνωστοί κάποτε και αυτοί…
http://www.greektravel.com/greekislands/kea/music/deeppurple/test.htm[/quote][/quote]

δηλαδη ,ειμαστε σαν χωρα στην ευχαριστη θεση να διαθετουμε το κορυφαιο κιθαριστα ,και το κορυφαιο frontman ? (ο τελευταιος δεν ηταν ο συνθετης του
'η ροκια θελει μαγκια ’ ? )

καλά δε το ξερες,Δε ρώταγες…???8) :lol: :lol:
Το είχε πεί και ο ίδιος ο Lemmy, όταν τους είδε Λονδίνο…στη χώρα της κακομοίρας και του συναπαντίματος…
Mountain…και support στα 80` ees UFO. …Phos και Βαγγέλης Παπαθανασίου παραγωγη΄…Οχι πως και οι Toto δεν είναι υποεκτιμιμένοι μουσικά, Hydra πέραν από Africa, Rossana , κλπ hits… :?
Πάντως ήταν η τέλεια επιλογή γιά support στους μεγάλους Toto…και θα είναι σίγουρα ,μιά απο τις καλύτερες συναυλίες εν Ελλάδι…

Πουθενα.
Βαριεμαι

Μα τα καλυτερα κομματια των ΤΟΤΟ ,ειναι αυτα που δεν εχουν γινει hits , ολα τους τα κομματια κυριως τα παλαιοτερα ειναι διαμαντια , απο συνθεση και ηχο.
Για τους Socrαtes ,επετρεψε μου να εχω την γνωμη μου,ξεροντας τους αρκετα
καλα απο παλια . Εμπορικα καταλαβαινω το διοργανωτη για την ευρεση ενος classic rock support,καθως και η προπωληση
σιγουρα δεν πηγαινε και ιδιανικα . Σαν φανατικος των ΤΟΤΟ επετρεψε μου να θελω μονο αυτους για σημερα . Μην επεκταθουμε παραπανω ,ποιος εχει παιξει
support σε ποιον και αν αυτο ειναι δειγμα αξιας .

Καλά κανείς δεν θα είναι rw τελικά μου φαίνεται… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ θα πάω για καφέ πάντως.
:wink: