Η πιο μεγάλη τρέλα

Ποια είναι η ποιο μεγάλη τρέλα που έχετε κάνει για κάποιον/α που είστε τρελά ερωτευμένος/η

Εγώ έχω αγοράσει σε γυναίκα αυτοκίνητο

εγω βιαστικα να αγορασω προφυλακτικα… :smiley: :smiley: :smiley: … μετα πηρα και σπιτι!!! foolish things…

Ποιος ο λόγος που τα προφυλακτικά έμειναν στην τσάντα;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ελεγε οτι ειχε περιτομη…αλλα ηταν ψεμματα ολα… ποτε δεν καταλαβα γιατι δεν εγινα μητερα… :lol: :lol:

Έχεις καιρό ακόμα μικρή είσαι

Ακόμα καμία… αν και δεν έχω ερωτεύτει τρελά ακόμα… οπότε ίδωμεν… πάντοσ από γνωστούς μου έχω δει διάφορα περίεργα οπότε ελπίζω να μην κάνω κι εγώ τα ίδια… (ειδικά σαν αυτό που αναφέρω από κάτω…)

Λοιπόν να μια ιστορία από έναν φίλο μου ΠΡΟΣΟΧΗ !!! Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΗ αυτός που λέτε εξετιας γκόμενασ δεν πήγε στους sabbath (!!!) Οπότε όπως καταλαβένετε εδώ και ένα χρόνο όλη η παρέα του τα έχει κάνει τουμπανα
Αλλά τώρα σχεδιάζω κάτι πολυ κακό: θα του γράψω σε cd όλα τα βιντεακια που ανεβασαν τα παιδια με τους sabbath . :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Πήγα στον γάμο της?
[τα παραλειπόμενα τα αφήνω στην φαντασία σας]
:lol:

Δεν εχω αναγκη να κανω τρελες … αντιθετως οι αλλες εχουν κανει τρελες για την παρτη μου .
Π.χ μια ειχε ταξιδεψει 2 ωρες αφου εμενε επαρχια για να με δει για μια ωρα μονο,
αλλη ταξιδεψε 5 ωρες για να μου κανει εκπληξη στη γιορτη μου.
αλλη με πριμενε στην εξωπορτα του σπιτιου μου .

Ειμαι φαρμακερος γκομενος το ξερω αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα για αυτο .

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

Καλάμι είπαμε τελικά ή σκουπόξυλο; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

apo ta pio asteia poy exo akousei teleftaia…
oso gia ta ypoloipa isxyoun…alla ego ksero ti ekanes propersy to kalokairi… kathos kai treles tis opoies isoun etoimos na kaneis kai se stamatisa EGO… na ta po??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες τα,πες τα…βγάλε τα άπλυτά του στην φόρα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θες να φαρμακωσεις τον φφφφφαρμακερρροοο γκομενο ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Τρέλες? Ντάξει, να μην γίνουμε ρόμπα σε όλο το φόρουμ να μας λέει τραγικούς ο Λούκ μετά… ΛΟΛ!

Τι να μας πει ο τραγικός μωρέ… Έπαιξαν καλά και έφαγαν 3. Αλήθεια αυτό ο τρυφερούλης ο Μπρούνο τον είδε τον Καστίγιο…;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εγώ τρέλα προς το παρόν δεν έχω κάνει!Παρ’όλα αυτά ένα παιδί μου είχε γράψει ένα τραγούδι το οποίο αποφάσισε να μου το παίξει στην ηλεκτρική σε ένα καφέ!Δεν λέω ρομαντικό,αλλά αισθάνηκα λίγο άβολα,κοινώς ρόμπα γιατί κιθάρα ξέρει αλλά από φωνή μας τα χαλάει λίγο!!

Επίσης μια άλλη πολύ μεγάλη τρέλα (πολύ πιο μικρός), ήταν που ήμουν 4 ολόκληρα χρόνια τρελά ερωτευμένος με μια κοπέλα και “κατόρθωσα” να μην της το πω ποτέ…

αν μου τύχαινε αυτό θ’αυτοκτονούσα!!! :cry:

αν μου τύχαινε αυτό θ’αυτοκτονούσα!!! :cry:[/quote]

Εγώ πάλι ήμουν 2 χρόνια κολλημένη με κάποιον και δεν του το είπα ποτέ.Το αποκορύφωμα όμως είναι ότι όταν εγώ είχα πια ξενερώσει ήρθε και μου τα ζήτησε,όμως τότε έτυχε να υπάρχει άλλος στη ζωή μου!Μεγάλη μαλακία!

αν μου τύχαινε αυτό θ’αυτοκτονούσα!!! :cry:[/quote]

Εγώ πάλι ήμουν 2 χρόνια κολλημένη με κάποιον και δεν του το είπα ποτέ.Το αποκορύφωμα όμως είναι ότι όταν εγώ είχα πια ξενερώσει ήρθε και μου τα ζήτησε,όμως τότε έτυχε να υπάρχει άλλος στη ζωή μου!Μεγάλη μαλακία![/quote]

πάλι καλά που δεν αυτοκτόνησες!!! 8O

Εγώ γιατί δεν έχω κάνει ακόμα μια σχέση της προκοπής??? όλο βλακίες βαρέθικα…

ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ???
ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ???