Η πιο μεγάλη τρέλα

[size=2]Ένα τίποτα δεν ήσαστε?
Μπορείς να πεθάνεις! [/size]

yparxei kai megalyteri trela… na min erotefteis ksana… ego omos den exo tetoia provlimata, giati se olous tous anthropous vrisko panta kati omorfo gia na erotefto… lucky me… :smiley:

Εγώ πάλι έχω παρατηρήσει μεγάλη λειψανδρία τον τελευταίο καιρό!!Δεν ξέρω που οφείλεται αλλά όλοι όσοι έχω γνωρίσει τελευταία έχουν αποδειχθείι μαλάκες!!

να σου τυχει ενας μαλακς οκ! 2 αντε καλα…
αλλα οταν μαζευονται πολυ δες το απο την αναποδη… 8)

Δεν ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω… Μία από τα ίδια… :roll: :roll: :roll:

Και εγώ μια από τα ίδια αρκεί να αντιστρέψεις τα φύλα…

     (όσο για το να βρώ μια που να ακούει metal ούτε συζήτηση..... :cry:  :cry: )

Ti dialo,mia mesh lysh den boroume na vroume?? :slight_smile:

Aς Γινουμε ολοι οι Gay λοιπον ??? Chk_chillin θες να γινεις ανρας μου ???

Έχω κάνει δώρο γενεθλίων στο έτερον ήμισυ τριήμερο στις Μπαχάμες (μην τρομάζετε, έμενα Καναδά τότε κι ήταν λίγο πιο εύκολο! Τα λεφτά δεν μου περίσσευαν πάντως!0

meta xaras… kai stin proteleftaia sxesi mou pali ton andra ekana… :lol: :lol: koritisia min apelpizeste… erxetai kalokairi, to faliraki tha ksanamazepsei agglous. efkolo sex kai kraipali…

καλά σοβαρά μιλάς??και τι δε θα δινα να υπήρχαν περισσότεροι’‘του είδους’’ στη περοχή μου,έχουμε ξεχυλίσσει πλέον από τα κορίτσια-φρικιά,στην ουσία δεν αντέχω άλλο,αλλά τι να κάνουμε αυτά έχει η ζωή… :evil:

καλά σοβαρά μιλάς??και τι δε θα δινα να υπήρχαν περισσότεροι’‘του είδους’’ στη περοχή μου,έχουμε ξεχυλίσσει πλέον από τα κορίτσια-φρικιά,στην ουσία δεν αντέχω άλλο,αλλά τι να κάνουμε αυτά έχει η ζωή… :evil:[/quote]

lol αλλά άσε που να τρέχω στα τσακίδια για σε βρώ… :lol: :lol: :lol: :lol:

ela de…katadikasmenoi den eimaste oloi mas?ade cheerz… 8)

Να σε ρωτήσω κάτι επειδή το έχω απορία από καιρό, όταν μια λεέι τα χάλασα με τον τάδε γιατί ήταν μλκς, ως προς τι το λέει???

To sex παντα ευκολο ειναι!
Το θεμα ειναι να βρεις αλλα πραγματα που να σε κανουν ευτιχσμενο… (εκτος απο το sex) :roll:

meta xaras… kai stin proteleftaia sxesi mou pali ton andra ekana… :lol: :lol: koritisia min apelpizeste… erxetai kalokairi, to faliraki tha ksanamazepsei agglous. efkolo sex kai kraipali…[/quote]Kai ti sex,eee?? Aggliko… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Με δουλεύετε τώρα?Στην περιοχή μου πάλι είμαστε φουλ από χαζογκόμενες,κωλοτρέντισες του κερατά που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι πώς θα στρώσουν τα 50 κιλά make up για να καλύψουν τους(ανύπαρκτους) μαύρους κύκλους.Συγκεκριμένα στο σχολείο μου έχουμε ιδρύσει ως θεσμό πλέον τα ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ ΣΑΠΙΩΝ :!: :!: :slight_smile: :smiley:

Να σε ρωτήσω κάτι επειδή το έχω απορία από καιρό, όταν μια λεέι τα χάλασα με τον τάδε γιατί ήταν μλκς, ως προς τι το λέει???[/quote]

Για πολλούς λόγους όπως:
1)Είναι κοτόπουλο,κοινώς δεν παίρνει “πρωτοβουλίες”…!
2)Σε φορτώνει με αξεσουάρ (κοινώς κέρατα) (ευτυχώς δεν μου έχει τύχει προς το παρόν!)
3)Σε γράφει στα @@ του
4)Σε βλέπει μόνο ως ένα σκεύος ηδονής!
5)Είναι απλά χλίμης κ παρακμιακός
6)Λατρεύει την Πέγκυ και κάνει κέφι με Τερλέγκα και Ανάκτορο(γυφτομάγαζο στο Περιστέρι που βάζει σκυλάδικα και αραβικά!)
Understand my dear?! :wink:

Να σε ρωτήσω κάτι επειδή το έχω απορία από καιρό, όταν μια λεέι τα χάλασα με τον τάδε γιατί ήταν μλκς, ως προς τι το λέει???[/quote]

Για πολλούς λόγους όπως:
1)Είναι κοτόπουλο,κοινώς δεν παίρνει “πρωτοβουλίες”…!
2)Σε φορτώνει με αξεσουάρ (κοινώς κέρατα) (ευτυχώς δεν μου έχει τύχει προς το παρόν!)
3)Σε γράφει στα @@ του
4)Σε βλέπει μόνο ως ένα σκεύος ηδονής!
5)Είναι απλά χλίμης κ παρακμιακός
6)Λατρεύει την Πέγκυ και κάνει κέφι με Τερλέγκα και Ανάκτορο(γυφτομάγαζο στο Περιστέρι που βάζει σκυλάδικα και αραβικά!)
Understand my dear?! :wink:[/quote]

Thx για την ενημέρωση, τώρα θα μπρορώ να χρησημοποιώ σώστα τον όρο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αααααα και κάτι άλλο αυτές οι προυποθέσεις πρέπει να ισχύουν όλες???
Δηλ. μόνο το 6 δεν μας κάνει??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Να σε ρωτήσω κάτι επειδή το έχω απορία από καιρό, όταν μια λεέι τα χάλασα με τον τάδε γιατί ήταν μλκς, ως προς τι το λέει???[/quote]

Για πολλούς λόγους όπως:
1)Είναι κοτόπουλο,κοινώς δεν παίρνει “πρωτοβουλίες”…!
2)Σε φορτώνει με αξεσουάρ (κοινώς κέρατα) (ευτυχώς δεν μου έχει τύχει προς το παρόν!)
3)Σε γράφει στα @@ του
4)Σε βλέπει μόνο ως ένα σκεύος ηδονής!
5)Είναι απλά χλίμης κ παρακμιακός
6)Λατρεύει την Πέγκυ και κάνει κέφι με Τερλέγκα και Ανάκτορο(γυφτομάγαζο στο Περιστέρι που βάζει σκυλάδικα και αραβικά!)
Understand my dear?! :wink:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: