Η πιο μεγάλη τρέλα

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:

NegativeCreep δεν πιστευω οτι ενας ανθρωπος ειναι μαλακας αν ακουει Πεγκυ ή γενικοτερα σκυλαδικα.Αν εισαι πραγματικα ερωτευμενος με ενα ατομο,τον γουσταρεις για τις επιλογες του και για αυτο που ειναι.Στα υπολοιπα 5 θα συμφωνησω!
Τωρα για το αν οι περισσοτεροι ειναι μαλακες… θα ελεγα ειναι 50 - 50 η ολη κατασταση.Θα ελεγα οτι το θεμα ειναι τι ψαχνει ο καθενας.Μπορει για σενα να ειναι επειδη δεν σου καλυπτει αυτα που απαιτεις σε μια σχεση,μπορει για μια αλλη να ειναι just ok! :wink:

Εγώ έχω να πω, πως συνήθως έχεις ότι σου αξίζει… Αν σου φαίνονται όλοι μαλάκες, προφανώς κάτι δεν πάει καλά και με 'σενα…
Εγώ για παράδειγμα βρίσκω συνήθως μόνο πολύ όμορφες και πολύ έξυπνες…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D>

=D> =D> =D> =D> =D>[/quote]

Κι εσύ το ίδιος έχεις πάθει;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D>[/quote]

Κι εσύ το ίδιος έχεις πάθει;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εντελως… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D>[/quote]

Κι εσύ το ίδιος έχεις πάθει;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

εντελως… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Συγχαρητήρια είσαι φίλος μου…

Από παλιά ήσουν, γιατί θάβεις σωστά, αλλά τώρα πειβεβαιώθηκε πλήρως…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:wink: :wink: :smiley: :smiley:

Πες μου λοιπόν παιδί μου blueslick τι άποψη έχεις για Nirvana, Floyd και Gillan;

Ρε Τέλη, μέχρι και τους Floyd?? ΕΛΕΟΣ! Θα τ’ακούσει η μπέμπα και θα σου σκάσει φάπα πριν σε πει μπαμπά-Ιερόσυλε!

ρε σ τελη αμα ερχομουνα στο παρτι να φορουσαμε ιδια μπλουζακια…
ADIFLOYF K ADIGILLAN :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:[/quote]

Εσύ δηλαδή πού μου προτείνεις να ψάξω…?!!

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:[/quote]

Εσύ δηλαδή πού μου προτείνεις να ψάξω…?!![/quote]

Σουμπιτη σ’ εκείνον…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ευάκι μου η μπέμπα είναι νυχτοπούλι… Ως εκ τούτου αποκλείεται να της αρέσουν οι “ΥΠΝΟΣ ΡΟΚ”… Σε μια τελική, ας υπάρχει και κάποιος στον οποίο δεν αρέσουν οι γίγαντες του prog… Στο 90% αρέσουν…
Aν σου πω ότι προτιμώ ακόμα και τους Nirvana σε σχέση με δαύτους τους απατεώνες, θα με πιστέψεις;
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Diakopes, Paro 3 meres kai meta Naxo alles 3 meres me 2 filous.Gnoriso enan trelo erota sto karavi pigainontas Paro kai pername 3 apistuetes meres ekei.Erxetai i ora na sinexiso tis diakopes mou stin Naxo omos me tous filous mou ,kai ekeinei tha kathotan alles 3 meres stin Paro .Pao stin Naxo.Kathomai ena vradi kai to epomeno proi, paratao sixilous tous filous (filoi einai katalavenoun…) kai girnao pali Paro na vro ton erota mou! kai pername mazi alles 2 meres Super.
Girisame athina kai apo tote (pane 6 xronia peripou) tin exo dei alles 5-6 fores to poli…Kathe fora omos einai…diaforetiki…

:-s :-s :-s :-s :-s :-s :-s

Και σιγά που είναι πιο ωραία η Πάρος από τη Νάξο μου… :stuck_out_tongue: (άσχετο)

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:[/quote]

Εσύ δηλαδή πού μου προτείνεις να ψάξω…?!![/quote]

Σουμπιτη σ’ εκείνον…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τί να σου κάνω ρε Τέλη?Εσύ είσαι παντρεμένος :?

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:[/quote]

Εσύ δηλαδή πού μου προτείνεις να ψάξω…?!![/quote]

Σουμπιτη σ’ εκείνον…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τί να σου κάνω ρε Τέλη?Εσύ είσαι παντρεμένος :?[/quote]

Λεπτομέρειες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ψαχνεις σε λαθος μερη … για αυτο το λες αυτο … :wink:[/quote]

Εσύ δηλαδή πού μου προτείνεις να ψάξω…?!![/quote]

Σουμπιτη σ’ εκείνον…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τί να σου κάνω ρε Τέλη?Εσύ είσαι παντρεμένος :?[/quote]

Λεπτομέρειες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Σωστό κ αυτό! :stuck_out_tongue:

Tελης ο Παντοφλας … γιατι τετοια θα φαει αν αρχισω να μιλαω στην γυναικα του … οκ οι Γερμανοι ηταν φιλοι μας καποτε , :roll: