Η πιο μεγάλη τρέλα

Εσύ στη γυναίκα σου και μη μιλάς…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσύ στη γυναίκα σου και μη μιλάς…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Είναι ο Angel παντρεμένος?!!Κρίμα,μπλέχτηκε στα δίχτυα της αιώνιας δέσμευσης.Συλλυπητήρια :frowning: :!: :!:

Χειρότερα από παντρεμένος… Ερωτευμένος…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τον καταλαβαίνω αν και δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος σε χειρότερη κατάσταση από μένα αυτή τη στιγμή.Δεν ξέρω αν γνωρίζεις τι σημαίνει απαγορευμένος έρωτας :frowning:

Και σιγά που είναι πιο ωραία η Πάρος από τη Νάξο μου… :stuck_out_tongue: (άσχετο)[/quote]
Kai esi apo naxo???

kai siga pou einai pio oraia i naxos apo tin kerkyra… :lol: :lol: :lol:
allo tragiko pou exo kanei…allaksa poli, spiti, douleia…kai to plirosa to lathos…me poly poto…alla efxaristo poly, ola ta arnitika daimonia pou me katatrexoun…etsi vrika kainourio noima stin zoi afti…na kanoniso ekstrateia gia tin eksaplosi tis epidimias tou florou kai tou xrimatos…tis kaloperasis kai tou harper’s bazaar… :lol: :lol: :lol: treme lordi!!! :lol: :lol: :lol:

Τον καταλαβαίνω αν και δεν νομίζω ότι υπάρχει άνθρωπος σε χειρότερη κατάσταση από μένα αυτή τη στιγμή.Δεν ξέρω αν γνωρίζεις τι σημαίνει απαγορευμένος έρωτας :([/quote]Me mavro,mousoulmano,xaderfo h’ trend-a?? :lol:

Εσύ στη γυναίκα σου και μη μιλάς…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Ποια ??? Εννοεις τον αντρα της ζωης μου μηπως την Χριστινα ??? οκ ναι ειμαι ερωτευμενη μαζι του.

Εσύ στη γυναίκα σου και μη μιλάς…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Είναι ο Angel παντρεμένος?!!Κρίμα,μπλέχτηκε στα δίχτυα της αιώνιας δέσμευσης.Συλλυπητήρια :frowning: :!: :!:[/quote]

Σοβαρα τωρα … εχω μπλεχτει στα διχτυα του Βασιλη που ειναι φινο γκομενακι , και γουσταρω τρελα το σεξ μαζι του !!! :oops: :oops: :oops:

Και σιγά που είναι πιο ωραία η Πάρος από τη Νάξο μου… :stuck_out_tongue: (άσχετο)[/quote]
Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…

[quote=“snuffleeva”]

Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…[/quote]

Στην Πάρο και την Νάξο, θα έρθω να σε πάρω?
8)

που έλεγε και το τραγούδι…

Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…[/quote]

Στην Πάρο και την Νάξο, θα έρθω να σε πάρω?
8)

που έλεγε και το τραγούδι…[/quote]

Kai ego apo naxo!!!

Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…[/quote]

Στην Πάρο και την Νάξο, θα έρθω να σε πάρω?
8)

που έλεγε και το τραγούδι…[/quote]

Kai ego apo naxo!!![/quote]

Έλα! Για πες από που…
Θα κατέβεις? Εγώ για κάνα 20ήμερο γύρω στο 15αύγουστο θα’μαι κάτω. :smiley:

Πολύ καλό topic!~

Η μεγαλυτερη τρελα που εκανα (και κανω) ηταν που δεν του εδειξα ποτε το ενδιαφερον μου…

συναυλία των anathema…8/5/05
Inner silence :cry: :cry: :frowning:

Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…[/quote]

Στην Πάρο και την Νάξο, θα έρθω να σε πάρω?
8)

που έλεγε και το τραγούδι…[/quote]

Kai ego apo naxo!!![/quote]

Έλα! Για πες από που…
Θα κατέβεις? Εγώ για κάνα 20ήμερο γύρω στο 15αύγουστο θα’μαι κάτω. :D[/quote]

Den kateveno poli sixna.Exo 2-3 xronia na pao. Apo Kinidaro!!! Soi me tous konitopouleous:) (eimaste kalitexniki fleva, apla piran to stravo to dromo autoi…:P)

Kai esi apo naxo???[/quote]

Of course! Έχουμε και κάναν άλλο συντοπίτη και δεν το ξέρω?
Δεν έχω πάει Κέρκυρα αλλά δεν νομίζω ότι έχεις άδικο…[/quote]

Στην Πάρο και την Νάξο, θα έρθω να σε πάρω?
8)

που έλεγε και το τραγούδι…[/quote]

Kai ego apo naxo!!![/quote]

Έλα! Για πες από που…
Θα κατέβεις? Εγώ για κάνα 20ήμερο γύρω στο 15αύγουστο θα’μαι κάτω. :D[/quote]

Den kateveno poli sixna.Exo 2-3 xronia na pao. Apo Kinidaro!!! Soi me tous konitopouleous:) (eimaste kalitexniki fleva, apla piran to stravo to dromo autoi…:P)[/quote]

Έχεις αρχίσει και γίνεσαι επικίνδυνος. Κι εγώ είμαι σόι με τους Κονιτοπουλέους… 8O Λες να βγούμε ξαδέρφια? :stuck_out_tongue:

Δε μου 'ρχεται κάτι αυτή τη στιγμή, μόλις θυμηθώ θα ποστάρω! 8)

τοτε γιατι ποσταρεις? για να εχουμε αγωνια?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ναι!!! :smiley: