Στριφτα για εργοστασιακα?

Τι προτιματε απο τα 2?

αυτά είναι ψευτοδιλλήματα συνάδελφε

Εργοστασιακά

Στριφτα εννοειται, και επειδη ειμεθα mainstream Old Holborn κιτρινο.

Εργοστασιακα παντως, παιρνω τρακα οταν βαριεμαι να στριψω η πολυ πι οσπανια κανα καλοκαιρι σε καμια παραλια που φυσαει γαμα τα, και βαριεμαι να στριβω

Συμφωνω συναδελφε καπνιστη Elric οτι στην ουσια το διλημμα δεν ειναι πραγματικο για εμας…Αλλα δεν ξερω αναλογα με την περισταση ισως προτιμω το ενα απο τα 2…

Και ειδικα τωρα λογω εξεταστικης προκειμενου να παλευτει το διαβασμα τα τσιγαρα φευγουν το ενα μετα το αλλο,οποτε για οικονομικους λογους κυριως τα στριφτα ειναι fav αυτο τον καιρο.

Έχουμε θρεντ για το κάπνισμα, κάντε σερτς και βρείτε το

εγω καπνιζω παθητικα 2 χρονια τωρα Malboro μαλακο :stuck_out_tongue:

σαν καλο πρεζακι παντα κουβαλαω και τα δυο ειδη…μετα τα φαγητα εργοστασιακα=απολαυση. με καφε,υπολογιστη,προ,παραλιες που ειναι αααραγμα στριφτα!..επισης…

ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΠΝΟΣ ΛΑΚΥ ΣΤΡΑΙΚ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ :razz:

Άνετα στριφτά.Τα σιχαίνομαι μόνο όταν δεν έχω χαρτάκια η φίλτρα και πρέπει να πάω να αγοράσω όπως επίσης όταν βαριέσαι άπειρα να στρίψεις (πχ όταν παίζεις χαρτιά) αλλ΄αλένε πολύ πιο πολύ από εργοστασιακά,πιο γαμάτη γεύση

καπνο λακι ειχε ενα παιδι που γνωρισα αλλα δεν ρωτησα απο που τον πηρε

ον τοπικ, εργοστασιακα

Μόνο στρφτά.
Γουστάρω ξηρό και άγευστο καπνό (Samson κάνω εδώ και κάνα χρόνο τώρα), λεπτό χαρτάκι (ασημένιο κατά προτίμηση), φιλτράκι και φραπεδιά ή μπύρα… Ζωάρα!
Εργοστασιακά έκανα πριν αρκετά χρόνια. Πλέον, δεν μπορώ να δοκιμάσω καν. Άσε που είναι πολύ πιο ακριβά…

Απ’τα έτοιμα.
Βαριέμαι να στρίβω και ουσιαστικά δεν έμαθα ποτέ να στρίβω καλά.

Παντού και πάντα αυτά:

[SPOILER][/SPOILER]

και κάποια εποχή που έπερνα καπνό, αυτόν:

[SPOILER][/SPOILER]

Καπνιζα κ εγω εργοστασιακα καμια 3-4 χρονια και τι τσιγαρο στο οποιο ειχα καταληξει, ειχα βρει την υγεια μου και εχω τις καλυτερες αναμνησεις ηταν αυτο :

[SPOILER][/SPOILER]

4γιουροζ ομως ειναι πολλα ρε πουστη μου:p:p

Οποτε το γυρισα σε αυτο εδω το πακετακι:

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΡΙΦΤΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ!

Εσύ δεν ήσουν που το έκοψες?:stuck_out_tongue:

στρίβει απτα κομμένα :wink:

το κοψα ρε πόρνη απλά λέω την εμπειρία μ!:roll:

Εγώ έκανα στριφτά παλιά (golden virginia κιτρινο άφιλτρο) αλλά εδώ και 1 χρόνο το εχω ριξει στην ποιότητα! john player μπλε! (2.50?.. για αυτό το καπνίζω…! :p)

γκολντεν βιρτζινια κιτρινο,αντε και καναν μπλε κρεηβεν μια στο τοσο.

τα εργοστασιακα ειναι σκατα.

η πρώτη μου τζούρα ήταν απο κρέιβεν. τα είδα όλα!