Πανελληνιες

Έχει αλλάξει κάτι στο σύστημα με τα μόρια; Μπας και πλέον το μέγιστο είναι τα 25000 μόρια; Τι γίνεται ρε παιδιά; Όλοι άριστα γράψατε?

Δεν είναι αξιόπιστο το δείγμα γιατί είμαστε όλοι ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ

Λίγα μαθήματα - ευκολότερα θέματα

(Μην πείτε όχι γιατί τα έχουμε δεί τα θέματά σας κατά καιρούς πουλάκια μου… Εκτός κι αν προτιμάτε την εκδοχή του φυτού…)

+2112

Οκ δεν είμαστε γαμάτοι μας ευννοεί το τωρινό σύστημα

Έλα να σε χειρουργήσω καμιά μέρα και άμα ζήσεις τρύπα μου!!!

Γιατι ρε, οδοντιατρικη δεν χωνεσαι εσυ; Τι εγχειρηση θα του κανεις; :stuck_out_tongue:
Το πολυ πολυ ενα αθωο σφραγισμα να εξελιχθει σε εξαγωγη της μισης οδοντοστοιχιας!

πφφφ, σκατα
δεν βλεπω να περναω σε καμια σοβαρη σχολη:(

ιατρική ρε. οδοντιατρική είναι εφεδρική επιλογή

λολ…

http://news247.gr/ellada/den_antekse_ta_apotelesmata.396490.html

τι λολ ρε παπάρα ποιό είναι το πρόβλημά σου;

για το “σοβαρη σχολη” ρε αρχιδι

8O8O8O8O8O8O… το αγχος του συστηματος…

Γιατί δεν υπάρχουν σοβαρές και γτπ σχολές; Οκ δε σήκωνε τέτοιο χαρακτηρισμό αλλά κατάλαβα ότι ειρωνευόσουν την επίδοσή του

Ετσι ειναι, αμα εχει γυρω του κανεις ενα σωρο ατομα(βλ.γονεις, φροντιστηρια,φιλους, καθηγητες,θειους που θελανε να χουνε δικηγορο στο σοι) που πιστευουν οτι με την επιτυχια στις πανελληνιες εισαι κατι και με αποτυχια εισαι ενας αχρηστος ρεμαλης που τσαμπα σε μεγαλωσαν οι δικοι σου.

σου εριξα 6 μορια!
μουχαχαχαχαχαχα!!! :D:D:D

καλη μας επιτυχια παντως παιδια :slight_smile:

ακουστε και την υπερτατη κολοφαρδια της ημερας
εκθεση ο πρωτος βαθμολογητης:

54

ο δευτερος?

86 :stuck_out_tongue:

παω για αναβαθμολογηση και τι γινεται?
ο τριτος

[SPOILER][B][SIZE=“4”]88!!!

και βγαζω τελος 16.8 :bow2:[/SIZE][/B]

[SPOILER]με βλεπω να πηγαινω στην εκκλησια μετα απο πολυυυυ καιρο :slight_smile:

λεμε τωρα :p:p:p[/SPOILER][/SPOILER]

αυτο ακριβως φιλε μου…
δυστυχως με τα σκατα που μας εχουν βαλει μεσα στα μυαλα μας, ετσι εχουν τα πραγματα…

γενικα δεν με παει αυτος[-X

εντιτ, με το αυτος δεν εννοω τον βεντερ

16060 μαθηματικό Πάτρας σου ρχομαι…:smiley:

το οποιο εξαρταται απο τι? γενικα μην ανοιξουμε τετοια κουβεντα. το μονο που στεκει ειναι να πεις “δεν πιανω την σχολη που ηθελα”. απο κει και περα αν δεν υπαρχει κατι που να θες να ακολουθησεις δεν εχει νοημα να το βλεπεις σαν “σοβαρες” και “ασοβαρες” σχολες.