Πανελληνιες

Εχεις δικιο σε αυτο που λες, απλα τουλαχιστον να βρει καποιος τον τομεα που θελει να ασχοληθει, και μετα το τι κατευθυνση παρει ειναι ενα θεμα το οποιο δουλευεται σε ατομικο επιπεδο.

15070 στο 2ο πεδιον.λιγο πιο κατω απ’οτι περιμενα λογω εκθεσης…

Να πω τα συγχαρητηρια μου στα παιδια που περασαν εκει που ηθελαν, η τουλαχιστον σε καποια απο τις πρωτες τους επιλογες, και απ’ οσα λενε οι μεγαλυτεροι, ετοιμαστειτε για την γαμηστεροτερη χρονια της ζωαρας σας.

Σε αλλα νεα, ηρθε η ωρα για 'μας τους 95αρηδες να νιωσουμε το πεος βαρυ και αλυπητο. Εχω ηδη αρχισει θερινα εδω και μια βδομαδα, και δεν την παλευω με τιποτα. Απο 'κει που ματωνε ο παπαρος απο το ξυσιμο και εβγαζα αβιαστα 17αρια, τωρα ματωνει ο κωλος απο το πουτσιασμα. Η απαλεψια, παλευεται λιγο με το κουμπωμα των κλασικων Jag Panzer, Crimson Glory, Queensryche, Fates Warning και τα ρεστα στα καπακια στο winamp, γιατι απο 8 χρονων δεν μπορω να διαβασω χωρις μουσικη. Ελπιζω να μου φυγει το αγχος στην πορεια, γιατι θελω και βαρβατη σχολη τρομαρα μου…

Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε οσους ειναι στην ιδια φαση με ΄μενα (μονο τον schuldineralex ξερω)…

[SIZE=“5”][B]ΤΙΓΚΑ HAIL BROTHERS[/B][/SIZE]

Θερινα.Πωω:!:

8O8O8O

Ε δεν ηταν και πυρηνικη φυσικη η Β’ λυκειου ρε worst, τουλαχιστον για ‘μενα που διαβαζω αρκετα…και στην Β’ λυκειου κυριολεκτικα ΞΥΝΟΜΟΥΝ εκτος απο τα μαθηματα της κατευθυνσης, και την εκθεση…και πρωτη φορα μπαινω σε τοσο εντατικα μαθηματα, γιατι πιο πριν δεν εκανα φροντιστηριο, και το καθημερινο τετραωρο πρωι πρωι + το ηδη αρκετο (φαντασου τι εχει να γινει μετα) διαβασμα στο σπιτι, μου 'χει πεσει λιγο βαρυ…

Πανο (και οι αλλοι που κανετε καλοκαιρινα) καλο κουραγιο!!! Ειναι ο,τι χειροτερο. Ουτε να το θυμαμαι δεν θελω. Μια συμβουλη: οσο μαρτυριο και να ειναι,στρωστε απο τωρα τον κωλο σας,διαβαστε οσο περισσοτερο γινεται(ασχετα αν ειναι καλοκαιρι)!!! Οι γερες βασεις μπαινουν τωρα. οσο θα παιρναει θα δειτε οτι οι δυναμεις σας θα λιγοστευουν,ειδικα αν θελετε σχολη “κελεπουρι”!!!
Στρωθειτε για να περασετε εκει που θελετε και μετα θα κανετε το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης σας!!!
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!

Πάνο, αν σε παρηγορεί αυτό…το πραγματικό ΑΓΓΟΥΡΙ θα το φας όταν, με το καλό, περάσεις στη σχολή που θέλεις!!! Εμ, θέλεις και βαρβάτη σχολή!!! :stuck_out_tongue: Οπότε έχεις χρόνια μπροστά σου να απελπιστείς…μην καταθέτεις από τόσο νωρίς τα όπλα…ένας γνήσιος μανογουοράς δεν λιποψυχάει ποτέ!!!

Τα θερινά γαμάνε απλά είναι λίγο αγχωτικά γιατί ο,τι κάνεις πρέπει να το μάθεις τέλεια διότι δε θα το ξαναδείς για πολύ καιρό. Κάτι μιγαδικοί, ταλαντώσεις κοκ αν δε μπουν στο πετσί σου σε αγχώνουν αφάνταστα μετά από μήνες. Επίσης στα θερινά χτίζεις τον τρόπο που διαβάζεις και ωριμάζεις τρελά σε σχέση με τη 2α που είναι της πλάκας.

Τα αποτελεσματα των ειδικων μαθηματων ψηνονται να τα βγαλουν καποτε? Ή μπα?

95αρης εδω.

Και εγω εχω αρχισει μια εβδομαδα αν και παω σχετικα χαλαρα ακομη.Τεχνολογικη χωρις οικονομια ειμαι.Το μονο που με προβληματιζει ειναι η φυσικη.Ειναι ιδεα μου η ειναι τεραστια η υλη?Μπηκαμε στο ελατηριο και ηδη εχω χορτασει. :bye:

βγηκαν τα ειδικα

[B]SOS![/B] Θα χρειαστώ τα φώτα σας… Αληθεύει κάτι που άκουσα, ότι δηλαδή για όσους κάνουν 10% για άλλο τμήμα από το δικό τους και το πιάσουν, πρέπει [I]οπωσδήποτε[/I] να πάνε; Ως τώρα μπορούσες να υποβάλεις το μηχανογραφικό και να αποφασίσεις αν θα εγγραφείς ή όχι από Σεπτέμβρη στην άλλη σχολή, αλλά κάνα-δυο άτομα μου είπαν πως από φέτος το σύστημα άλλαξε και αυτό ισχύει μόνο αν παραμείνεις στο ίδιο τμήμα και δηλώσεις απλά άλλη πόλη ξέρω γω, ενώ για να πας π.χ από νομική φιλολογία διαγράφεσαι αυτόματα από την πρώτη και πρέπει να εγγραφείς στη δεύτερη…

ξερουμε ημερομηνια βασεων?

Αιντε, καλη αρχη και σε μας.

ποιος ο λόγος να κάνεις bump σ’αυτό το καταραμένο θρεντ; το διάβασμα ξεκινά από της 20 ή εκεί γύρω τέλος πάντων για τα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου. όπως και να 'χει κανένας λόγος να το σκέφτεσαι αυτήν τη στιγμή.

αυριο λοιπον.καλη μας επιτυχια!

καλη επιτυχια :smiley:

άαααιντε να δούμε.