Πανελληνιες

Μπράβο ρε Κωστήήήή!!! :smiley:

Ευχαριστω πολυ αγαπητη :):slight_smile:

#-o
Γιατί ρε αγόρια μου, γιατί το κάνατε αυτό στον εαυτό σας…

:stuck_out_tongue:
ΟΚ πλάκα κάνω προφανώς (χμ για να είμαι ειλικρινής μεταξύ σοβαρού και αστείου το είπα το παραπάνω), συγχαρητήρια παίδες. Επίσης γερά στομάχια να χετε, γιατί στον κλάδο σας (μας) θα τα χρειαστείτε. Κωστίκο εσένα θα σε κεράσω καμιά μπύρα (και καμιά σφαλιάρα) στους Slough Feg έτσι για το καλό.

στον κλαδο [B]μας[/B] ακουω.
Ομορφα:p

Α, εσύ τώρα το μαθαίνεις;
Ωραίος :stuck_out_tongue:

δε το έξερες ρε bill? γιαυτό δεν τον κάνει κανείς παρέα τον γράκχο :stuck_out_tongue:

αρδ δηλαδή? :stuck_out_tongue:

^ Το χω και στο προφίλ μου αλλά μόνο καμιά πεντακοσαριά χρόνια τώρα :roll:

Συγχωρεσε μας που δεν ασχολουμαστε ολημερις με το προφιλ σου. :bleh:

Πες μου τώρα κι ότι έχεις καλύτερα πράγματα να κοιτάς στο φλόρουμ!

Oχι. <3

:oops:

Αν κάποιος κάνει τη μαλακία στο μηχανογραφικό και καταλήξει να μην περάσει πουθενά, ξέρετε αν έχει τη δυνατότητα το επόμενο έτος να μπει με το 10%; Τονίζω ότι φέτος δεν πέρασε πουθενά. Για πέστε ωρέ μάγκες.

Νομιζω, ναι.

Ετσι θυμαμαι απο γνωστη μου με παρομοια περιπτωση.

Αν το επιβεβαιώσεις, μέχρι και Άρης γίνομαι 8)

Δωσε περισσοτερες πληροφοριες. τι παιχτηκε δηλαδη ??

Έβγαλε γύρω στα 10000, αλλά οι σχολές που έβαλε ήταν παραπάνω. Και έμεινε σπίτι. Τώρα; Γίνεται του χρόνου να μπει αλλού χωρίς εξετάσεις; Πιάνει το 10% φοιτητές που δεν έχουν περάσει πουθενά;

Καλα ειναι δυνατον να μην προσεξε οτι δηλωσε παραπανω σχολες απο το επιτρεπτο οριο ? Και ποσες δηλωσε δηλαδη ??

Με τετοια ανευθυνοτητα, ας ξαναδωσει να ωριμασει κιολας ως τοτε, τι να πω…:?

Καλά τα λες εσύ τώρα και χίλιες φορές μαζί σου. Στο δια ταύτα όμως;

Ρε συ Night*Sky, οπως και να 'χει, απο τη στιγμη που εγινε ο,τι εγινε δεν ειναι πουθενα χρησιμο το “ε πουλους, ας προσεχε” …ακομα κι αν εχεις δικιο, που εχεις.

Τωρα, AperiZ9, δεν ξερω ακριβως να σου πω, επειδη αλλαζουν συνεχεια τα πραγματα για την εισαγωγη στην τριτοβαθμια.

Εγω τωρα μπαινω 3ο ετος.

Οταν βγηκαν τα αποτελεσματα, μια γνωστη μου δεν περασε πουθενα, τελικα βγηκε εξω να σπουδασει, αλλα θυμαμαι περσι οτι ειχε μπει σε μια σχολη με το 10%.

Αυτο ξερω, δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να το δεις ως “εγγυηση” …φανταζομαι πως δε θα ειναι πολυ δυσκολο να μαθεις πως εχουν ΑΚΡΙΒΩΣ τα πραγματα.

Κατα τα αλλα, δε θα σου προτεινα να γινεις ΑΡΗΣ αυτη τη στιγμη. :stuck_out_tongue: