Πανελληνιες

Επίσης αν είναι αρσενικού γένους αυτός που έκανε τη μαλακία μπορεί να έχει και ένα θεματάκι με τον στρατό.

Ξερω πως ισως σας ακουστηκε λιγο κυνικο, αλλα τι να κανω, μετα απο τοσα χρονια εχω χασει καθε ιχνος politically correct και ‘‘διπλωματικης’’ εκφρασης. :roll:

Άμα φαγωθείτε να βγάλω τα ποπ κορν :stuck_out_tongue:

Ποιοι να ‘‘φαγωθειτε’’, αφου το θεμα ηταν εσυ αν παρεξηγιοσουν. :lol:

Ρε, δεν είμαι εγώ. Εγώ σπουδάζω :stuck_out_tongue:

Χαμένοι στην μετάφραση

@Night*Sky δεν δήλωσε σχολές πάνω από το επιτρεπτό όριο…βασικά δεν υπάρχει όριο:p
Απλά όσες δήλωσε ήταν πάνω από τα μόριά του

AperiZ9 μπορεί του χρόνου(αν δεν το καταργήσουν) να συμπληρώσει μόνο μηχανογραφικό με το 10% με τα μόρια που έβγαλε φέτος, για το 10% το θέσεων δηλαδή της κάθε σχολής
Οι βάσεις εκεί είναι διαφορές και καθορίζονται και πάλι με βάση τη ζήτηση

Καλέ. Εννοεί ότι οι σχολές που έβαλε τελικά είχαν παραπάνω βάση. Τυχαίνει και σε παιδιά με περισσότερα μόρια από 10κ!

[SPOILER]

Πανιωνάραααα έχω αρρωστήσειιιιι και δεν υπάρχειιιι καμία λύσηηηηηηη:-({|=[/SPOILER]

Αυτό το πράγμα που παίρνεις τις λύσεις από ένα διαγώνισμα φροντιστηρίου μην έχοντας βρει ένα υποερώτημα το οποίο τελικά ανακαλύπτεις ότι αν το συνέχιζες λίγο θα το έβρισκες και αρχίζεις τις παναγίες, είναι πολύ σπαστικό. Βέβαια κανείς άλλος δεν το έχει βρει, οπότε ησυχάζεις λίγο.

Σε άλλα νέα, άγχος πολύ…

Μην τυχόν… Έχεις να δώσεις ακόμα πολλές εξετάσεις στη ζωή σου, αυτές δεν είναι τίποτα… έτσι να το βλέπεις! Σε δέκα χρόνια θα παρακαλάς να ξανάδινες πανελλήνιες! :stuck_out_tongue:

Παιδιά τι γίνεται, μόνο ο σταργκεηζερ δίνει φέτος?
Παπουδιάσαμε εδώ μέσα :lol:

Τι να κάνουμε, κάποιοι ξεχάσαμε ακόμα και πως είναι οι εξετάσεις στις σχολές…

Εσύ --tatsoman-- δίνεις του χρόνου; :-s :stuck_out_tongue:

Και ο Κώστας νομίζω

Νομιζω εκτος απο τον Σταργκεηζερ και ο Σουλντινεραλεξ, δεν μου ερχεται αλλος.

βιλλροκι?

Τεκαν ρε, συνομηλικος μας ειναι, ΜΜΕ σπουδαζει.

Και ο steven εκτός από 'μένα και τον Αλέξη νομίζω…

πλησιάζει ο καιρός λοιπόν. να αποδώσουμε στο μέγιστο οσο μπορουμε. τοση γαμημενη ταλαιπωρια φετος (και για μενα δυστυχως περισσοτερο) δεν παει χαμενη πιστευω, περα απο το οτι σε αλλαζει σαν ανθρωπο ολη αυτη η διαδικασια.

Άντε, γερά και με δύναμη. Εμένα αυτή η διαδικασία με είχε βγάλει 8 κιλά ελαφρύτερη. Δε μπορώ να πω…Με είχε βοηθήσει αρκετά! :stuck_out_tongue: Πότε ξεκινάτε;

17 μαϊου. και 'γω εχω χασει καποια κιλακια…ημουν ομως που ημουν σαν καλαμακι :stuck_out_tongue:

Μην περιμένεις να τα βάλεις, διότι μετά έρχεται η [SIZE=“4”][B][COLOR=“DarkOrange”]ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΡΑ[/COLOR][/B][/SIZE], και καλοκαίρι μετά από τις πανελλήνιες, σιγά να μη σε δει το σπίτι σου…
Εγώ δε γυρνούσα σπίτι…
Από τη δουλειά πήγαινα κατευθείαν για μπάνιο στη θάλασσα, μετά σπίτι για ένα ντουζ και πάλι έξω. Από την κούραση και την εξάντληση της δουλειάς και της θάλασσας, κοιμόμουν μέχρι και στα πεζοδρόμια,αλλά σπίτι δε γυρνούσα…

Και μετά έχασα κι άλλα κιλά…