Περί σειρών γενικά

το 2ο alter carbon είδα και το anime standalone. το ανιμε καλύτερο κάπως, το άλλο οκ αλλά μ άρεσε πιο πολύ η πρώτη σεζόν

the kingdom ftw

4 Likes

Ξεκίνησα χτες το the kingdom… χωρίς να έχω την παραμικρή ιδέα, απλά το είδα που μου πετάχτηκε στο Netflix. Διδάσκει πως μπορείς να κάνεις μια ιστορία με ζόμπια να σε νοιάζει τι γίνεται σε σημείο που ξεχνάς μερικές φορές ότι βλέπεις ζομπιοσειρά. ΟΧΙ ΜΠΡΑΒΟ!

Altered Carbon s02 δεν μου άρεσε τόσο, με έπιασα πολλές φορές να βαριέμαι. Με διαφορά για μένα τα πιο ωραία σημεία τις δεύτερης σεζόν ήταν οι σκηνές με τον Poe, ο πιο καλογραμμένος χαρακτήρας

1 Like

Ειδικα η πρωτη σεζον σπερνει.

Για τον φιλο DR.LOVE ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ και τα δυο.ξεκινα με το unbomber που ειναι μια σεζον και συνεχιζεις με OZARK

1 Like

Επίσης watchmen the series. Πάρα πολύ καλή.

1 Like

Έβαλα να δω Sherlock για να θυμηθώ την φάση και να δω το series 4 που δεν είδα ποτέ. Δεν ξέρω τι σκεφτόμουν ο μαλακας η σειρά σπέρνει.

Benedict Cumberbatch λατρεια

3 Likes

εχει δει κανεις Steven Universe; Εχω δει καμια εικοσαριά επεισοδια και ειναι μεγαλη λατρεια

1 Like

όμορφο πράγματι.

Το Das Boot οσο προχωραει τοσο πιο δυνατο γινεται. Το συνιστω ανεπιφυλακτα σε οποιον δεν προσπαθησει να το συγκρινει με το 80ς

Το ξεκίνησα χθες, προβλέπεται λιώσιμο το ΣΚ (λες και μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο γτχμ)

1 Like

Kingdom binge όλοι ε;
Επικό φινάλε πρώτης σεζόν και συνεχίζουμε.
Το καλό στην όλη φαση είναι ότι σταματάνε οι παραγωγές και θα προλάβουμε να δούμε ότι μας ενδιαφέρει. :wink:
Επίσης δυνατό το unabomber, είμαι στη μεση

3 Likes

Θα συμφωνήσω.
Επίσης τα αδέρφια Κόβατς (οι ΑσιατοΚροάτες) από υποκριτική δυστυχώς πάσχουν πολύ.
Αντιλαμβάνομαι την αντικειμενική δυσκολία του να βρεις κάποιον μιγά Ασιάτη να παίξει αυτούς τους αρκετά περίπλοκους ρόλους και δυστυχώς δεν είναι καθόλου πειστικοί.

Better call Saul βλέπει κανείς;
Εμένα πάντως μην περιμένετε να γράψω κάτι αντικειμενικό γι αυτή τη σειρά. Μου αρκεί να βλέπω τα πλάνα της και αυτούς τους εξαιρετικούς ηθοποιούς να παίζουν με τρελή αδυναμία στον Bob Odenkirk

6 Likes

Αφήνω αυτό εδώ και φεύγω
:heart: :orange_heart: :yellow_heart: :green_heart: :blue_heart: :purple_heart: :brown_heart: :black_heart:

5 Likes

Πω πω δεν το ειχα παρει πρεφα οτι γκριζαρε ο Στηβ Καρελλ :heart: :heart: :heart:

Τρελη ξενερα που αναβληθηκε η κυκλοφορια του Quite Place 2. Το περιμενα πως και πως.

2 Likes

Εκατσε τελεια μιας και τελειωνω για 3η φορα το Office :stuck_out_tongue:

2 Likes

απλα μεγαλη αγαπη ο Bob

BCS απλα η καλυτερη σειρα στον κοσμο αυτη την στιγμη,με διαφορα κλασεων κιολας.Ενα αριστουργημα που μακαρι να μην τελειωνε ποτε.Ολο το καστ ειναι λατρεμενο ειδικα o Bob αλλα και ο J.Banks.Η Rhea ερωτας…

3 Likes

Αυτά ακριβώς ήθελα να γράψω και γω αλλά φοβήθηκα μην με πουν υπερβολικό

1 Like