Περί σειρών γενικά

hope. μπας και δεν σου αρέσει η βρετανιλα? γιατί το it γαμεί!

Έχω δει Black Books και είναι στις αγαπημένες μου κωμωδίες. Απλά το IT μου φαίνεται μια μαλακία και μισή. Κάνουν το ίδιο γαμημένο αστείο με τις κλήσεις 3-4 φορές σε κάθε επεισόδιο. Νησάφι.

+1 και απο μενα
περιμενουμε το τελευταιο επεισοδιο πλεον!!!

Με βαση αυτο εδω
http://www.sport.gr/Article/undefined/Να-μπει-μια-σειρά-καλοκαιριάτικα.../85-178017.html

εαν επρεπε να δω μια σειρα απο ολες αυτες, ποια θα ητανε; thanks

House of Cards

το απο πανω δεν το εχω δει αλλα το Ηemlock Grove ειναι πολυ ιδιαίτερα αρωστιμενο και μου αρεσε πολυ μπορω να πω…

τωρα ξενικω χανιμπαλ μετα το drop που του ειχα κανει στο 4ο επ.

Πως μπορεις να αντιστεκεσαι στον Θεο ? http://www.youtube.com/watch?v=ahKH19iN2SM

τελειωσα the it crowd προχτες… γαμησε βεβαια οπως ολες οι βρετανικες που εχω δει μεχρι τωρα… τα πρωτα 2 του 2ου κυκλου μου εμειναν σαν κορυφαια…

παραθετω τη στιγμη που η σειρα αλλαζει επιπεδο…

[SPOILER]

ΘΕΟΣ…ΤΕΛΟΣ!!![/SPOILER]

Όντως από τη δεύτερη σεζόν στρώνει αρκετά. Μόνο η πρώτη ήταν ψιλομέτρια.

Μου φαίνεται περίεργο ότι άρχισε να σου αρέσει τώρα ενώ υπήρχαν από πριν επεισόδια όπως το Red Door και το Haunting of Bill Crouse. Υπήρχε και ο Chris Morris.

Αγαπημένος μου χαρακτήρας κι εμένα ο Douglas παρότι στην πρώτη του σκηνή που φώναζε father father δεν μου είχε κάνει καλή εντύπωση ενώ μακράν ο χειρότερος ο Roy, Troy πώς τον λένε.

Κατεβασα να ξεκινησω το hemlock grove, το εχει δει κανεις;;

Πες μου αν λέει και τι λέει γενικά γιατί το τσέκαρα αλλά βαριέμαι να κατεβάσω!

για Sherlock εχουνε βγει οι ημερομηνιες των επεισοδιων βλεπω. 31/10, 7/11 και 14/11 :smiley:

αν δεν το ειδες πουθενα αλλου, το imdb μην το πολυ εμπιστευεσαι σε αυτα τα θεματα

ωχ ναι? εκει το ειδα δυστυχως. θυμαμαι που λεγανε φθινοπωρο παντως οι παραγωγοι.

πολυ μ αρεσει ο κυριος Sherlock,ειδα τα πρωτα 2 επεισοδια

Χτες μαλλον ειδα το τελευταιο επεισοδιο Under The Dome…
Οσο παει χειροτερευει, αναγουλα με επιασε :?
Βγαζουν οι περισσοτερες σκηνες φοβερη “γλιτσα”, δεν ξερω αν μπορει κανεις να καταλαβει τι εννοω.

χωρις να το δω, καταλαβαινω απο τα προηγουμενα…

για πχιοτητα ομορφη, στραφειτε στο Orange is the New Black, netflix.

θα ανοιξω θρεντ αμα δω οτι υπαρχει κινηση.

Γυναικειες φυλακες η ολη υποθεση. Αναλαφρο εκει που πρεπει, σκοτεινο εκει που πρεπει. Πολυ ομορφα δεκατρια μονοωρα επεισοδια.

Netflix is doing it right.

Ρε το Orange is the New Black είναι απ’ την τύπισσα που έκανε τα weeds, και δεν το είχα πάρει πρέφα… 8O Κατεβαίνει ασαπ.

και το cast εξαιρετικο.

edit: περα λοιπον απο τη μορφη αυτη και τη φωνη της (την οποια ξερουμε απο ραντομ επς Castle, HIMYM και σταθερο καστο στο That 70s show), το καστ ειναι γενικα εξαιρετικο απο αποψη ερμηνειας (Pusse’, Tasty, RED, Nikki). Μαυρες, λατινες, ρωσιδες, φυλακες. Τελειοι ολοι.

Επισης σε ενα επ κανει shout out στον Neil DeGrasse Tyson, οπου εβρεξα ολες μου τις κυλοτες.

Επισης δεν ηξερα πως το Jenji ειναι γυναικειο ονομα.