ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!

Η αφασία:είμαι με το αγόρι μου μόνοι μας,οι φίλοι την έχουν κάνει διακριτικά και κάνει την τέλεια κίνηση:βγάζει το mp3 και ακούει system!Εγώ τα παίρνω και πάω στον κολλητό μου.Μετά από 1 τέταρτο παρατηρεί πως έχω φύγει,έρχεται με βρίσκει και μου λέει με μεγάλη χαρά:Καλά ε οι system τελικά γαμάνε!! Ναι πήγα να του πω και δυστυχώς δεν τους μιμίσαι!

Kala ayto tha itan theikh apanthsh!! :lol: :lol: :lol:
Kai esy min eisai toso sklirh(opws den itan kati allo… :lol: )
Mallon itan se akatallhlh ilikia…Gia na sou vgalei kai na arxisei na akouei stegna mousikh enw eiste monoi. :lol: :lol:
Afto oute egw den tha to ekana pou eimai olh tin mera me ta akoustika!

18 χρονών μουλάρι ήταν!Δράμα περνούσα!Τελικά από 'δω και πέρα το πήρα απόφαση:πάνω από 20 την επομένη!

Merika moularia argoun na ftasoun stin sexoualikh orimothta… :lol:

Opws kai na exei oi SOAD gamane… :lol: 8)

Το συγκεκριμένο μου έπρηξε τα @@ που δεν έχω μέχρι να φτάσει!Και μην φανταστείς και τίποτα τρομερό φυσικά!Απορώ πώς δεν μου ζήταγε και την άδεια να μου πιάσει το χέρι!

Καλα σοβαρολογεις ??? χαχ αχαχα χαχ αχα ευτυχως που υπαρχουν κατι τετοιοι γραφικοι τυποι και καλοπαιρναμε οι αλλοι …

Εγω στην θεση τους θα τους ειχα δωσει και νουμερακια … να το εκανα με ολους και μετα αλλες τοσες με σενα … αν ημουν μαζι σου

Το συγκεκριμένο μου έπρηξε τα @@ που δεν έχω μέχρι να φτάσει!![/quote]Pou na ftasei??? :roll: :roll: :roll:
A katalavainw,to kahmeno to paidi itane konto…

Μην παίζεις με τον πόνο μου!!!

Καλα σοβαρολογεις ??? χαχ αχαχα χαχ αχα ευτυχως που υπαρχουν κατι τετοιοι γραφικοι τυποι και καλοπαιρναμε οι αλλοι …

Εγω στην θεση τους θα τους ειχα δωσει και νουμερακια … να το εκανα με ολους και μετα αλλες τοσες με σενα … αν ημουν μαζι σου[/quote] :-s Ama sou pw oti den katalava ti egrapses?

Καλα σοβαρολογεις ??? χαχ αχαχα χαχ αχα ευτυχως που υπαρχουν κατι τετοιοι γραφικοι τυποι και καλοπαιρναμε οι αλλοι …

Εγω στην θεση τους θα τους ειχα δωσει και νουμερακια … να το εκανα με ολους και μετα αλλες τοσες με σενα … αν ημουν μαζι σου[/quote]

Εσύ έισαι άλλη φάση!

Καλα σοβαρολογεις ??? χαχ αχαχα χαχ αχα ευτυχως που υπαρχουν κατι τετοιοι γραφικοι τυποι και καλοπαιρναμε οι αλλοι …

Εγω στην θεση τους θα τους ειχα δωσει και νουμερακια … να το εκανα με ολους και μετα αλλες τοσες με σενα … αν ημουν μαζι σου[/quote] :-s Ama sou pw oti den katalava ti egrapses?[/quote]

Δεν πειραζει , καταλαβε οποια ηθελε να καταλαβει :wink:

Axreie…

Λίγα με τον ερωτά μου ε…!!!

Egw ftaiw pou emmesa rixnw shmmadia proeidopoihshs!

Προσπαθείς να με προφυλάξεις από κάτι?!!

Εσύ το έχεις πιάσει το νόημα… :wink:

Bασικα το θεμα δεν ηταν που δεν εχει ωριμασει σεξουαλικα και οτι δεν εκαναν τιποτα,αλλα οτι την εγραψε!Κοπελια… καλα εκανες που ξενερωσες!Αν αλλαξει σταση,το ξανασυζηταμε! :wink:

Μετά από τέτοιο σοκ ούτε με σφαίρες!

Μετά από τέτοιο σοκ ούτε με σφαίρες![/quote]
ετσι σε θέλω βράχο…