ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!

NegativeCreep, μαζέψου…

Ω ρε φιλε… Τυποι σαν αυτον μας ντροπιαζουν… Ασε ρε τι να ξανασυζητησει η κοπελα…
Την επομενη φορα μπορει να φασωνονται και να της πει “Εμ, συγνωμη αλλα θελω να κατουρησω, περιμενε ενα λεπτο…” jk…

Προσπαθείς να με προφυλάξεις από κάτι?!![/quote]

Ναι από το να κάνεις σε λίγο καιρό ένα τέτοιο ποστ…

http://www.rocking.gr/forumt-2568-days0-order-0.php

Προσπαθείς να με προφυλάξεις από κάτι?!![/quote]

Ναι από το να κάνεις σε λίγο καιρό ένα τέτοιο ποστ…

http://www.rocking.gr/forumt-2568-days0-order-0.php[/quote]

Δεν το’πιασα αυτό!!Παρ’όλα αυτά δεν έχω ακούσει παρόμοιες ιστορίες από άλλους!Το τόπικ ισχύει για όλους,δεν το άνοιξα μόνο για να πω τον πόνο μου!!

Προσπαθείς να με προφυλάξεις από κάτι?!![/quote]

prospathei na se profylaksei apo tin NEA FYTINI…nea kopela giati na tiganizeis… kalytera akou system… me to agori sou… :lol: :lol:
to megalytero kseneroma, einai na thes na pas stin ekthesi barbie kai na sou leei oxi…eno esy pas pantou gia tin party tou… :lol: :lol:

Προσπαθείς να με προφυλάξεις από κάτι?!![/quote]

prospathei na se profylaksei apo tin NEA FYTINI…nea kopela giati na tiganizeis… kalytera akou system… me to agori sou… :lol: :lol:
to megalytero kseneroma, einai na thes na pas stin ekthesi barbie kai na sou leei oxi…eno esy pas pantou gia tin party tou… :lol: :lol:[/quote]

Πρώην αγόρι μου!Τέτοια προβλήματα όχι οφείλω να ομολογήσω ότι δεν είχαμε.Αλλά βασικά τώρα που το σκέφτομαι δεν είχαμε γιατί πολύ απλά είχαμε κοινά ενδιαφέροντα!!2η παρατήρηση:Εμείς οι γυναίκες ξενερώνουμε μ’αυτούς που μας κάνουν συνέχεια τα χατίρια!

emeis oi gynaikes den kseneronoume…ta koritsakia kseneronoun… :lol:

Ok τότε μάλλον θα πρέπει να περιμένω… 8) Κάτι θα ξέρεις εσύ my dear :!:

Τα κοριτσάκια με τ’ αγοράκια και οι γυναίκες με τους άνδρες…

Χριστίνα my love

+1!! Μίλα ρε Χριστίνα μπας και μπει μια τάξη εδώ μέσα…

LOL :lol:

Ναι μην ξεχνάμε όμως ότι τα κοριτσάκια είναι οι μελλοντικές γυναίκες!Και οι γυναίκες είναι πρώην κοριτσάκια που όμως έχουν αποκτήσει περισσότερες εμπειρίεςς.Είμαστε όλες θυληκά και αισθανόμαστε ακριβώς τα ίδια πράγματα,ανεξαρτήτου ηλικίας κατά τη γνώμη μου

loipon…ta pragmata einai apla teli…einai dyskolo na vrethei pragmatikos antras sti simerini epoxi…opos kai pragmatiki gynaika…akoma dyskolotero vevaia, einai na vrethei antras pou tha feretai san antras kai de tha se kseneronei me tin symperifora tou… kai to top ton dyskolon einai na vrethei antras gia na kanei kai xatiria… opote ti allo na syzitisoume apo kei kai pera…an einai na mou kanei xatiria kai meta na mou spaei ta nevra me tin paratetameni efivia tou…kalytera me tin party mou, na goustaro kiolas… :lol: :lol:

i gnomi sou einai lathos… ego ki esy den aisthanomaste ta idia…oute exoume tis idies anagkes… ego thelo astako kai sampania ki esy kamia mpyra kai kana tsigaro… :lol: :lol:

Πόσο στοίχημα θες να σου βάλω ότι σε 2 χρόνια θα αισθάνεσαι άλλα, σε 4 ακόμη πιο διαφορετικά και στα 25 σου πάλι άλλα…Δεν αισθάνονται όλες ακριβώς τα ίδια λοιπόν. Και γυναίκα δε σε κάνει ούτε το να βγάλεις τα μάτια σου ούτε το να περάσεις το φράγμα των 18, αλλά το να ξέρεις τι θέλεις και τι να περιμένεις από τους άντρες. Και φυσικά τι να διεκδικείς!
Όσο για τους άντρες, εδώ 25-27 χρονών είναι και δεν έχουν μάθει να ξεκολλάνε από τη μάνα τους.(Μην το πάρετε προσωπικά αγοράκια αλλά έτσι είναι για πολλούς από σας-που δε μπορείτε να πλύνετε ένα σώβρακο μόνοι σας!)
Και τελικά έχει δίκιο η Χριστίνα, άμα είναι να κάνω εγώ τον άντρα, ε, τότε “Μοναχός σου χόρευε κι όσο θέλεις πήδα!”

Είναι όντως απλά, αλλά και ιδιαιτέρως δύσκολο να με μοιραστείτε όλες

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

i gnomi sou einai lathos… ego ki esy den aisthanomaste ta idia…oute exoume tis idies anagkes… ego thelo astako kai sampania ki esy kamia mpyra kai kana tsigaro… :lol: :lol:[/quote]

Δεν εννοούσα τέτοιες ανάγκες γλυκιά μου,εννοούσα την γυναικεία φύση γενικότερα!

PS:Δεν καπνίζω!Μου φέρνει αναγούλα :?

Άρα δεν είμαστε κολλημένοι με τη μάνα μας, αλλά με όποιον ξέρει να βάζει πλυντήριο!

:smiley:

Ερώτηση προς πάντες: Πως ορίζεται ο πραγματικός άντρα και η πραγματική γυναίκα, και αν δεν υπάρχουν σήμερα, πότε υπήρχαν;

O πραγματικός άντρας για μένα φτάνει να είναι αξιοπρεπής,το ίδιο ισχύει και για την πραγματική γυναίκα!Και ναι υπάρχουν σήμερα κατά την γνώμη μου,απλά εγώ δεν τον έχω βρει ακόμη!

Αααα, Είχα ανησυχήσει… Νόμιζα ότι ο πραγματικός/η άνδρας/γυναίκα είναι κάποιο σπάνιο είδος που έχει χαθεί από τη γη. Κάτι σα το Ηomo Sapiens. Ο Real Homo!

Βασικά σχεδόν όλοι οι φίλοι μου (άνδρες - γυναίκες) είναι αξιοπρεπέστατοι. Μήπως να ανοίξω γραφείο γνωριμιών;

Συμφωνώ! Να είναι αξιοπρεπής, ειλικρινής και να σέβεται γενικά. Creep, αν ψάξεις καλά, θα τον βρεις. Υπάρχει σίγουρα, σε λέω… :wink: