ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!

o pragmatikos antras gia mena einai ypervolikos se ola…exei ypervoliko ypsos, ypervolika polla xrimata, ksodevei ypervolika polla gia mena, me latrevei ypervolika, exei ypervolika megalo…oplo kai ola ta kala tou einai ypervolika polla…ti zitao?

Απ’το στόμα σου και στου Θεού τ’αυτί.Να για παράδειγμα παλιά τα’χα με κάποιον που είχε διαδώσει στους πάντες ότι τα’χαμε.Οπου και να πήγαινε ότι και να έκανε το έβγαζε διάγγελμα!Αυτό για μένα είναι κατινιά

=D> =D> =D> =D> =D> :-- :-- :-- :-- :-- :lol: :lol: :lol: :lol: =D> =D> =D> =D> =D> :-- :-- :-- :-- :-- :lol: :lol: :lol: :lol:

Σοβαρά όταν ακούω όλα αυτά του στίλ: ότι τι είναι ιδανικός άντρας-γυναίκα κ.λ.π. δεν ξέρω ψιλοσπάζομαι… μου φαίνονται βλακιούλες για να κλαίγεται ο καθένας ότι να δεν υπάρχουν κ.λ.π. δηλ. και μόνο να ακούσεις τι θέλει ο καθένας :twisted: :twisted: :twisted: νομίζω ότι απλά πρέπει να περνάμε καλά με τον άλλο και να είμαστε ΟΚ τόσο με τον άλλο αλλά και με τον εαυτό μας

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Υπερβολές…

:smiley: :stuck_out_tongue:

pou mallon den tis exeis karvou… :lol: :lol: …next…

Δεν έπρεπε να μου το πεις αυτό… Με πλήγωσες… Για να ξέρεις όμως, είμαι πιο ψηλός από τον Τομ Κρουζ!!!

Ατυχία, αν ήμουν 1,90 θα ήμουν ο ιδανικός για σένα…

:smiley:

Υπερβολές…

:smiley: :P[/quote]

Πράγματι κάτι τέτοια ακούω ώρες ώρες και ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](*,)

Τι να πω… :?: :?: :?: :?: :?:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:[/quote]

Αυτό κρύβει υπονοούμενο?Να παρεξηγηθώ?!!

Δεν έπρεπε να μου το πεις αυτό… Με πλήγωσες… Για να ξέρεις όμως, είμαι πιο ψηλός από τον Τομ Κρουζ!!!

Ατυχία, αν ήμουν 1,90 θα ήμουν ο ιδανικός για σένα…

:D[/quote]

Ααα και κάτι ακόμη. Νομίζω ότι η φράση υπερβολικά πολλά λεφτά είναι ουτοπική. Τα λεφτά ποτέ δεν είναι αρκετα!!!

Αυτό κρύβει υπονοούμενο?Να παρεξηγηθώ?!![/quote]

Καλό αν και δεν υπόνοω τίποτα (που ξέρεις…:twisted: :twisted: :twisted: )

Βασικά το είπα επειδή μου άρεσε αυτό σου το σκεπτικό… (εκτώς και αν ο αξιοπρεπής είναι σαν αυτόν που λέει η chk_chillin οπότε :x :x )

ypervolika polla xrimata, ksodevei ypervolika polla gia mena

Για μενα αυτα ειναι δευτερευοντα.
Το σημαντικοτερο απο ολα ειναι να υπαρχουν αμοιβαια συναισθηματα,οπως αμοιβαιος σεβασμος και κατανοηση καθως και εμπιστοσυνη!Τα υπολοιπα δεν με απασχολουν…
Ουτε τον επιασα γκομενο για να του φαω τα λεφτα,ουτε ειναι υποχρεωμενος να χαλαει τις πιστωτικες του για την παρτη μου!Επισης,τα χρηματα δεν δινουν παραπανω “κυρος” σε εναν αντρα.Αλλα κατα ποσο ειλικρινης και πραγματικος ειναι σε μια γυναικα!

Αυτό κρύβει υπονοούμενο?Να παρεξηγηθώ?!![/quote]

Καλό αν και δεν υπόνοω τίποτα (που ξέρεις…:twisted: :twisted: :twisted: )

Βασικά το είπα επειδή μου άρεσε αυτό σου το σκεπτικό… (εκτώς και αν ο αξιοπρεπής είναι σαν αυτόν που λέει η chk_chillin οπότε :x :x )[/quote]

Συνεχίζω να μην σε καταλαβαίνω :?

Αυτό κρύβει υπονοούμενο?Να παρεξηγηθώ?!![/quote]

Καλό αν και δεν υπόνοω τίποτα (που ξέρεις…:twisted: :twisted: :twisted: )

Βασικά το είπα επειδή μου άρεσε αυτό σου το σκεπτικό… (εκτώς και αν ο αξιοπρεπής είναι σαν αυτόν που λέει η chk_chillin οπότε :x :x )[/quote]

Συνεχίζω να μην σε καταλαβαίνω :?[/quote]

Αν τι τραβάωωωωωωωωω

Με δυο λόγια:
Είπες κάτι που μου φάνικε καλό και αντί να γράψω agreee έβαλά αυτό :":wink:"
Οπότε κάνεις quote και λές για το υπονούμενο και λέω γω κάτσε να κάνω και λίγη πλάκα, οπότε λέω πως δεν υπονοώ κάτι, αλλά βάζω και την παράνθεση για να γελάσουμε…
Και ακόμα είπα πως το ότι συμφώνισα ήταν για το “αξιοπρεπής” αλλά όχι με την ένοια που το ενωεί η chk_chillin…
Αυτά :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Αυτό κρύβει υπονοούμενο?Να παρεξηγηθώ?!![/quote]

Καλό αν και δεν υπόνοω τίποτα (που ξέρεις…:twisted: :twisted: :twisted: )

Βασικά το είπα επειδή μου άρεσε αυτό σου το σκεπτικό… (εκτώς και αν ο αξιοπρεπής είναι σαν αυτόν που λέει η chk_chillin οπότε :x :x )[/quote]

Συνεχίζω να μην σε καταλαβαίνω :?[/quote]

Αν τι τραβάωωωωωωωωω

Με δυο λόγια:
Είπες κάτι που μου φάνικε καλό και αντί να γράψω agreee έβαλά αυτό :":wink:"
Οπότε κάνεις quote και λές για το υπονούμενο και λέω γω κάτσε να κάνω και λίγη πλάκα, οπότε λέω πως δεν υπονοώ κάτι, αλλά βάχω και την παράνθεση για να γελάσουμε…
Και ακόμα είπα πως το ότι συμφώνισα ήταν για το “αξιοπρεπής” αλλά όχι με την ένοια που το ενωεί η chk_chillin…
Αυτά :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:[/quote]

Καλά οκ μην με παρεξηγείς!!Τελευταία είμαι λίγο στον κόσμο μου!!

Να σε παρέξιγήσω??? :oops: :oops: :oops:
Μπάααααααα μην το σκεύτεσαι…
Οι παρεξιγήσεις πρέπει να λύνονται

όσο για το ποιός είναι στο κόσμο του άστο, δεν με συνφέρει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Να σε παρέξιγήσω??? :oops: :oops: :oops:
Μπάααααααα μην το σκεύτεσαι…
Οι παρεξιγήσεις πρέπει να λύνονται

όσο για το ποιός είναι στο κόσμο του άστο, δεν με συνφέρει :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Kι εσύ ε?Ωραία να μην αισθάνομαι μοναξιά! :slight_smile:

Ax ayto to koritsi pali me fwtografizei…(paraleiftikan kapoia axrhsta stoixeia…)

Εσύ το έχεις πιάσει το νόημα… :wink:[/quote]A,egw den xerw tpt…:–:--:–:--

Pantws gigantwthike poly grhgora to thema…!

Μηπως μαμησατε λιγο το τοπικ…???
Ον τοπικ λοιπον: Οι SOAD μαμανε…

[size=1]Y.Γ Σε μικροτερη ηλικια το ειχα κανει κι εγω αυτο αλλα οχι με SOAD…Απλα και μονο επειδη η γκομενα (γιατι γκομενα ηταν) ηταν γ.τ.π.κ.ε.λ[/size]