Εξώφυλλα

:o :o
Eιστε αρρωστοι.

:lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

φοβαμαι μη φαω κανα ban μ’αυτα που βαζω! :lol:

Therion αν θεωρείς αυτά άρρωστα, που να αρχίσω να ποστάρω εγώ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Therion αν θεωρείς αυτά άρρωστα, που να αρχίσω να ποστάρω εγώ! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Ε αρχισε! Μη μενεις στα λογια! :lol:

Όχι γιατί κάτι μου λέει ότι θα φάνε ban επιτόπου. Εκτός και αν δεν προλάβουν να τα σβήσουν οι moderators γιατί θα χουν λιποθυμήσει πρώτα! :lol: :lol: :lol:

Συμπληρώνω…

Therion αν θεωρείς αυτά άρρωστα, που να αρχίσω να ποστάρω εγώ! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Θυμαμαι καποια αλλα που ειχες ποσταρει και εσυ.Χαρμα οφθαλμων. 8O

Οι Μayhem δεν ηθελαν να βγαλουν ενα cd με εξωφυλλο τον δολοφονημενο Εuronymous?'Η τους μπερδευω με αλλους?
Θα ηταν υπερβολικα αρρωστημενο παντως…

Ναι, νομιζω οι Mayhem ηταν. Ειχα την εντυπωση οτι το ειχαν κανει κιολας, αλλα δεν το βρηκα αυτο το εξωφυλο. Μαλλον στα λογια εμειναν, φλωροι. :stuck_out_tongue:

Και ο Euronymous οταν βρηκε τον Dead νεκρο τραβηξε μερκιες φωτο με σκοπο να τις βαλει στο booklet του επομενου CD των Mayhem, μονο που δεν προλαβε!

kai omws yparxei se ayto to bootleg,einai o dead me tinagmena ta myala!!!

Η φωτογραφία του bootleg “Dawn of the black hearts” είναι μία απ τις πολλές που τράβηξε ο Euronymous, όταν βρήκε τον Dead νεκρό στο σπίτι του. Ο Dead αυτοκτόνησε το 1991 ενώ ο Euronymous δολοφονήθηκε το 1993. Οι φωτογραφίες του Dead δεν επρόκειτο να χρησιμοποιηθούν πουθενά (απ όσο μπορεί κανείς να γνωρίζει), αλλά επαναλαμβάνω το “Dawn of the black hearts” είναι bootleg όχι official release. Φωτογραφίες απ τον νεκρό Euronymous απ όσο ξέρω δεν υπάρχουν και είναι λογικό απ τη στιγμή που μιλάμε για έγκλημα το οποίο ανέλαβε η αστυνομία.
Ελπίζω να σας έλυσα τις απορίες. Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες για το θέμα μπορούμε να ανοίξουμε ένα θέμα πάνω στους Mayhem για να μην συνεχίζουμε off topic στα εξώφυλλα.

Nα κι ενα νορμαλ:

Danger Danger - Screw It :smiley:

Retro-Active - DeF LepparD
Ritchie Blackmoore’s Rainbow - Rainbow
Division Bell - Pink Floyd
A Saucerfull of Secrets - Pink Floyd
Youthanasia - Megadeth
Falling into Infinity - Dream Theater

Battersea power station,to vlepw 3-4 fores tin vdomada. Prooin ergostasio ilektrismou kai h megalyterh kataskeyh apo touvla stin Agglia toulaxiston. Alla tha to gremisoun gia parko diaskedashs…

Ποτε θα το γκρεμισουν? Ωστε να ξαρω αν θα το δω οταν παω Αγγλια τον Απλριλη! :smiley: