Εξώφυλλα

Αυτό το έβαλες για παράδειγμα προς αποφυγή?

Ε?

:-s :-s :-k :-k

Εδώ δεν υποτίθεται ότι βάζουμε τα ωραία εξώφυλλα?

Γιατι ρε, μια χαρα δεν ειναι??

Μια χαρά? Επιεικώς απαράδεκτο είναι. Σε λίγο θα μας βάλεις και το εξώφυλλο του νέου Ozzy, για να πεθάνουμε στα γέλια.

Του Ozzy δεν μου αρεσε, αλλα των W.A.S.P. παρα πολύ!!!8)

To δικο μου δε σας αρεσει ρε ρεμαλια? :stuck_out_tongue:

Το Dominator τρωγεται. Toυ Οzzy παλι ειναι αστειο. :lol:

Το δικό σου δεν φαίνεται απλά… :lol:
Ξαναπόσταρε.

Είσαι κακόγουστος! :stuck_out_tongue:

Killing Joke - Hosannas From The Basements Of Hell





http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/50/Them.jpg

@nihilist: αλήθεια τώρα, πέρα από την πλάκα ποια είναι η γνώμη σου για όλα αυτά τα εξώφυλλα τύπου cannibal corpse,mayhem κτλ???

Μιλαμε για ΤΕΧΝΗ!!!#-o

Είσαι πολύ γενικός στην ερώτηση σου. Εμένα μου αρέσουν γενικά εξώφυλλα που έχουν μια καλλιτεχνική διάσταση, άσχετα με το τι παρουσιάζουν. Ορισμένα Cannibal Corpse ας πούμε έχουν πολύ ωραίο σκίτσο και μ αρέσουν. Οι Mayhem δεν έχουν τίποτα σπουδαία εξώφυλλα. Οι Emperor πάλι, αν ψάξεις, σπέρνουν.
Και για να γίνω πιο κατανοητός. Από αυτά που πόσταρες, τα Candlemass μου αρέσουν πολύ. Τα άλλα δύο είναι εντελώς κοινότυπα και απλοϊκά. Αν θες να ρωτήσεις για κάτι πιο συγκεκριμένο, feel free. :slight_smile:

Γιατι ρε man?? Μια χαρα το βρισκω εγω το εξωφυλλακι των C. Corpse. Και στο ιδιο στυλ γαματα ειναι τα εξωφυλλα των Morbid Angel, αλλα κυριως αυτα τους φοβερου L. Carrol για τους Slayer…

Καλα, γουστα ειναι ολα αυτα…

Απο Mayhem παντως μου αρεσει ενα εξωφυλλο που ειναι ενα περιστερι καρφωμενο με συρματοσχοινο ή κατι παρομοιο…

Btw τα καλύτερα death metal εξώφυλλα τα έχει φιλοτεχνήσει ο Dan Seagrave.





Μερικά παραδείγματα.