Αγαπάμε # 5

παπαρια εισαι βασικα αλλα φαινεται σαν αιωνας

Σουτ εσύ μη φύγει.

Τι να κλάσει το “έγκλημα και τιμωρία” μπροστά σε αυτό το αριστούργημα.

όταν βρει και γκόμενα χοντροκώλα μεταλού με έντονο βάψιμο, τρομάζω στο τι ποστ μπορεί να δουν τα μάτια μας!

Ενταξει αναθεωρω, μη με πουν αδικο και εμπαθη κιολας.Αν το δουμε αντικειμενικα, περασε ενδοφορουμικα τη μεταβαση απο τα αθωα δεκαξι στα μπαρουτοκαπνισμενα δεκαεφτα.Ειναι παλαιουρας.Κι επειδη ενας παλαιουρας σα το Πανο τον Σταργκειζερ που στα(μπαρουτοκαπνισμενα παντα)δεκαεφτα δηλωνει οτι εχει κατασταλαξει μουσικα δε στεκει να μπει στο Αγαπαμε # 6, προτεινω το Μπαναρουμε # 1.

:’) :’) :’) :’) :’)

Ναι κορόιδευε κολοκύθα. Όταν σε 10 χρόνια θα τον παρακαλάς να φέρει στην Ελλάδα τους επανασυνδεδεμένους Medieval Sword, τότε να δω τι θα λες

σε 10 χρονια πιθανοτερο ειναι να τον παρακαλαω ακομα να φυγει απ’το φορουμ

[SPOILER]Το Μακρινο Reunion, το σημαντικοτερο στοιχειο στους συγχρονους τρουμεταλους[/SPOILER]

[SIZE=“2”][I]Ενιωθα οτι ειχαμε απομακρυνθει το τελευταιο καιρο.Κατσαμε στον καναπε και η ατμοσφαιρα ηταν φανερα ηλεκτρισμενη…σκεφτομουν τι να πω για να γκρεμισω αυτο το τοιχος απαθειας.’‘Μωρο μου’’ της ειπα δειλα…’’ σ’αρεσε το τελευταιο Γραντ Μαγκους;’’.Η απαντηση ηρθε σα γροθια στο στομαχι… ‘‘ε;’’…ενα γραμμα ηταν αρκετο για να με στειλει στη κολαση, το ποτηρι ξεχειλισε.Μου ειχε περασει πολλες φορες η σκεψη απο το μυαλο οτι αυτη η γυναικα δεν ειναι για μενα αλλα δεν ηθελα να το πιστεψω.Προσπαθησα να κοροιδεψω τον ιδιο μου τον εαυτο… '‘αστην, ειναι μικρη’'ειπα μεσα μου.Μα ηξερα οτι εθελοτυφλουσα…ηταν ηδη δεκαξι.Την επομενη μερα της ειπα να χωρισουμε.Το βραδυ δε με επιανε υπνος.Πεταξα το Μεταλ Χαμερ στην ακρη.Εβαλα μια μπαλαντα Σαβατατζ…τι κανει ο πουστης ο Ολιβα αναρωτηθηκα.Κοιταξα εξω απ’το παραθυρο και μελαγχολησα.Γαμω τη πουτανα τη ζωη…[/I][/SIZE]

Σπαμαρει και τρολλαρει πιο γρηγορα και απ την σκια του

Το γαμημένο πρόβλημά σου μπορείς να μου εξηγήσεις ποιο είναι?

Τις υπόλοιπες μαλακίες δεν τις σχολιάζω είναι φανερό ότι έχει πιαστεί ο καρπός σου…

Ντεκ οι χοντροκώλες μεταλλούδες δεν μ’ αρέσουν. Και δεν ακούνε και Jag Panzer.

Καταρχας περα απο το οτι εκανα κοβερ απ τους στιχους του Stargazer που τους ειχα τατου κι οτι πλεον δε μπορω να ακουσω το Ra Pariah, δεν εχω κανενα θεμα μαζι σου.Και κατσε ρε συ,ποιο προβλημα, σοβαρα μιλας τωρα;Παιζει να’μαι κι ο μεγαλυτερος fan σου στο φορουμ.Το αντιθετο της αγαπης δεν ειναι το μισος, αλλα η αδιαφορια.Κι ενα ωριμο και συνειδητοποιημενο ατομο που απο τα 17 κιολας εχει παρει πρεφα οτι η ζωη ειναι πουτανα, εμενα Πανο δε με αφηνει αδιαφορο.O καρπος ειναι κομπλε, με τη παλαμη βαραω facepalm.

Αργείς και να ξεχαρμανιάσεις αυτό είναι το θέμα…

:’’’)

:’) :’)

:lol::lol::lol: τι μαλακας ειμαι #-o

Ο Tsakalias είναι πια ο ζεν μάστερ του φόρουμ… Δεν υπάρχει μέλλον χωρίς αυτόν, σαν να ήταν γραφτό να είναι εδώ :’)

Είδες τι κάνει το ΠΑΣΟΚ? \m/

…Δεν πρέπει κάποια στιγμή να ανοιχτεί καινούριο θρεντ? Υπάρχουν tsakalias, bubbleguy, nikos malk, έγκυρος user, akisb-ratos83, helenrose-marduk, πανούλης stargazer :stuck_out_tongue: και φαντάζομαι και άλλοι…

Ένας λείπει ή όχι;

O tsakalias ανήκει στις υποψηφιότητες; Ή μήπως είναι καλύτερα να του αναθέσουμε να ανοίξει ένα αγαπάμε μόνος του;

Να μπει και ο στεφ, αν και παλιό μέλος (νομίζω είχε μπει σε προηγούμενο, αλλά δεν είμαι σίγουρη),ε;