Ενδιαφέροντα

Istera apo analitiki sizitisi me tous eautous mou, ipa na ani3o auto to poli endiaferon topic gia ta endiaferonta mas.
8a analisei o ka8enas auta pou ton endiaferoun ke istera oi ipolipoi 8a vgaloume tin etimigoria mas…
Lipon 8a arxiso ego:
pera apo ta klasika: mousiki, sxedio, grapsimo, aragma spiti me parea ke epitrapezia ke ala tetia xaza exo ke ena kenourio to opio ine ke to pio endiaferon: volta me parea sto autokinito ke spasimo sta zeugarakia se diafora simia tis polis.
Xriazomaste: ena tou-tou, kali parea ke proeretika popcorn, pasatempo, anapsictika 'i mpires. Dialegoume mia apo tis gnostes perioxes zeugaromatos ke kovoume voltes. Anavosvinoume fota, gelame dinata 'i rotame dromous… exm… me sigxorite xa8ika… :lol: ke ala tetia xaza.
Eutixos os tora den mas exei parei kaneis sto kinigi… an pali iparxei kapios edo pou isos na ton exoume enoxlisei me tous filous mou… ti na po? Itan se la8os meros, la8os ora.
:lol:

οι λέξεις διακριτικότητα και ευγένεια λένε τίποτα? μπαααααα :?

pote den xrisimopiisa autous tous orous, gia na analiso ton prosopikotita mou… 8)

Πρέπει να έχεις καλό προσωπικότητα… :lol:

Τα παραπάνω ήταν αρκετά ενδιαφέροντα… :smiley:
Σκέφτομαι να υιοθετήσω αυτή τη συνήθεια!

Λοιπόν… Εγώ!

Μου αρέσει να κάνω chat, να σερφάρω στο internet (αν και πολύ θα ήθελα να δοκιμάσω το σερφάρισμα και στα τεράστια κύματα της Χονολουλου…!), έχω πάθος με τα βιντεοπαιχνίδια, τα αμάξια και τα θριλερ, είμαι εθισμένη στο Lucozade και στο Milco, γενικά στη σοκολάτα, στις τσίχλες splash, μου αρέσουν πολύ οι μηχανές (οι πισθιάρες κατα προτίμηση…) τρελαίιιιιιιιινομαιιιιιι για μαλλιάδες!!! (δώστε μου έναν μαλλιά και πάρτε μου την ψυχή!), μου αρέσει να ξυπνάω κατα τις τρεις am και να ακούω μουσική, να σκιτσάρω με τέρμα ένταση Coverdale ή Metallica ή…
εδώ και λίγους μήνες κάνω εντατική εξάσκηση στον ψυχολογικό πόλεμο και τολμώ να πω ότι έχω βελτιωθεί αρκετά… :twisted: :twisted: :twisted:
Γενικά, αγαπημένη μου ασχολία είναι να σπάω τα νεύρα των άλλων… :twisted:

λόγω του φύλου σου δεν είναι και ιδιαίτερα δύσκολο… 8)

Λίγο το φύλο λίγο η ηλικία της δικαιολογούν τα λεγόμενά της… :slight_smile:
Μόνο που είναι τόσο νεύρο, την πάω.

Eνδιαφεροντα… τα κλασσικα…
Μουσικη,καψιμο στο net,poetry etc.
To χειμωνα προτιμω να ειμαι σπιτι με καλη παρεα και να αραζουμε…
Το καλοκαιρι προτιμω να ειμαι εξω για κανα καφεδακι,κανα ποτακι και τα σχετικα.
deathbitch@
Αφησε τα καημενα (τα ζευγαρακια) να χαρουν τον ερωτα τους.Να μου πεις… σπιτια δεν εχουν?Μερικα δεν εχουν… ειναι και καλοκαιρι υπαρχουν περισσοτερες καψες,μην τους χαλατε τη ζαχαρενια!Κριμα ειναι! :stuck_out_tongue:

rock sugar,η nightmare είναι ιδιαίτερο άτομο και μόνο που δεν μοιάζει με κανένα και δεν έχει…βαρετή συμπεριφορά είναι άξια!! :smiley:

Kόψε το junk και βρες γκόμενο. Ποιο υγειινή συνηθεια και γυμνάζει κιόλας… :wink:
Οι μαλλιάδες είναι καλή επιλογή.

Εμένα αγαπημένο ενδιαφέρον είναι οι βόλτες με φίλους. Είτε καφετέρια είναι είτε σινεμά ξερω γω κάπου θα κοπροσκυλιάζω. Δευτερη αγαπημένο ενδιαφέρον το σεξ. Οποιαδήποτε ώρα της μέρας. Είμαι παντα διαθέσιμος. Από κει και πέρα μουσική, videogames, internet κάψιμο σε φόρουμ (σαν και αυτό πχ :lol: :lol: :lol: ) που και που γυμναστήριο, διάβασμα βιβλίων, κανά μπιλιάρδο, τανίες στο σπίτι και συναυλίες. Αυτά…

Λοιπον…ενδιαφερον topic…
Μου αρεσει πολυ το σκιτσο. Οταν ειμαι στις μαυρες μου ζωγραφιζω ακουγοντας Anathema και αλλα τετοια. Με βοηθαει πραγματικα να ξεπερασω τις οποιες στεναχωριες μου οι οποιες αποτελουν και πηγη εμπνευσης!

Μου αρεσει να διαβαζω gothic βιβλια και να συγκινουμαι στο τελος. Οπως στον Frankestein (ΚΟΡΥΦΑΙΟ μυθιστορημα…), το Phantom of the Opera (Η ΑΠΟΛΥΤΗ θυσια για την αγαπη), Dr. Jekyll and Mr. Hyde, The Crow, Walden, Drakula κτλ.

Μου αρεσει να πηγαινω βολτα πού και πού με την παρεα. Το αδιακοπο ξενυχτι δεν το αντεχω. Προτιμω να ειμαι σπιτι να φτιαχνω το δωματιο μου, να βλεπω ταινιες εποχης με γνωστους, να γραφω στιχους και μουσικη παρα να ειμαι στους δρομους της Ομονοιας στις 4.00 το πρωι περιμενοντας το πρωτο τρενο με επιβατες πολλαπλων εθνικοτητων.
Εξαιρεση στην παραπανω συνηθεια αποτελουν οι συναυλιες. Στις συναυλιες δεν εχω απολυτως κανενα προβλημα να ξενυχτισω!

Επισης οταν βρισκω χρονο πηγαινω εξω… Πότε Ιρλανδια, πότε Σουηδια, πότε Γερμανια καλα ειναι…εχω και τους συγγενεις εκει…Κανω και ψωνια.

Ενα ακομη ενδιαφερον ειναι τα parties, να οργανωνω εκδηλωσεις γενικοτερα.
Το λατρευω!

Αυτα προς στιγμην.

@deathbitch : Get a life!

Kόψε το junk και βρες γκόμενο. Ποιο υγειινή συνηθεια και γυμνάζει κιόλας… :wink: [/quote]

Μη με νευριάζεις :x :x :x

Έχω γκόμενο (ποζερά σε πληροφορώ, ο οποίος έπεσε με την πρώτη μου ματιά. 8) χε χε…) και το βάρος μου είναι λίγο πιο κάτω από το κανονικό λόγω ύψους.
Όχι να το πενευτώ… Ούτε και είμαι ψώνιο…
Για την ακρίβεια, η μετριοφροσύνη είναι μια από τις… εμ… μια… δυο… τρεις… Εβδομήντα χιλιάδες αρετές μου!

Kόψε το junk και βρες γκόμενο. Ποιο υγειινή συνηθεια και γυμνάζει κιόλας… :wink: [/quote]

Μη με νευριάζεις :x :x :x

Έχω γκόμενο (ποζερά σε πληροφορώ, ο οποίος έπεσε με την πρώτη μου ματιά. 8) χε χε…) και το βάρος μου είναι λίγο πιο κάτω από το κανονικό λόγω ύψους.
Όχι να το πενευτώ… Ούτε και είμαι ψώνιο…
Για την ακρίβεια, η μετριοφρωσύνη είναι μια από τις… εμ… μια… δυο… τρεις… Εβδομήντα χιλιάδες αρετές μου![/quote]

Άρα δεν έχεις γκόμενο… γκόμενα έχεις! :lol: :lol: :lol:
Φοράει κραγιόν, τιγρέ μπλουζάκια και μπαντάνες στο κεφάλι? :roll:

Όπως και να χει το junk food καλό είναι να το κόψεις, για τον εαυτό σου, άσχετα με το βάρος σου. Δεν κάνει καλό.
Και μπορεί η “μετριοφρωσύνη” να είναι μία απ τις ατελείωτες αρετές σου αλλά η ορθογραφία όχι!
:lol: :lol: :lol:

mi 3ineis pliges… :cry:

Kόψε το junk και βρες γκόμενο. Ποιο υγειινή συνηθεια και γυμνάζει κιόλας… :wink: [/quote]

Μη με νευριάζεις :x :x :x

Έχω γκόμενο (ποζερά σε πληροφορώ, ο οποίος έπεσε με την πρώτη μου ματιά. 8) χε χε…) και το βάρος μου είναι λίγο πιο κάτω από το κανονικό λόγω ύψους.
Όχι να το πενευτώ… Ούτε και είμαι ψώνιο…
Για την ακρίβεια, η μετριοφρωσύνη είναι μια από τις… εμ… μια… δυο… τρεις… Εβδομήντα χιλιάδες αρετές μου![/quote]

Άρα δεν έχεις γκόμενο… γκόμενα έχεις! :lol: :lol: :lol:
Φοράει κραγιόν, τιγρέ μπλουζάκια και μπαντάνες στο κεφάλι? :roll:

Όπως και να χει το junk food καλό είναι να το κόψεις, για τον εαυτό σου, άσχετα με το βάρος σου. Δεν κάνει καλό.
Και μπορεί η “μετριοφρωσύνη” να είναι μία απ τις ατελείωτες αρετές σου αλλά η ορθογραφία όχι!
:lol: :lol: :lol:[/quote]

well… indeed… :oops: :oops:

σε πληροφωρώ ότι είναι πολύ αρρενωπό αρσενικό το καμάρι μου! 8) Ο καλύτερος drummer της περιοχής. Και, όχι, ούτε κραγιον ούτε μπαντάνες φοράει. Τζιν σωλήνα (ουπς…! :roll: ) και κολλητή μπλούζα.
Και έχει και γαμώ τους κοιλιακούς το μπάσταρδο! :smiley: :smiley: :smiley:

Σωστός =D>

άαααντεεεε ρεεεεε… :cry: :cry:

μαι βρήκαται μηκρώ κε μαι πυράζαιται… :frowning:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wha’ man?

Μικρό και με γκόμενο δεν πάει. Πόσο χρονών είνα το παιδί; Πρόσεχε πάρα πολύ!!! Στρώσου καλύτερα στο διάβασμα και άσε τα άλλα για αργότερα.

Δεν ξερω αν θα ακουστει κλισε,αλλα την καρδια μας δεν μπορουμε να την ελεγξουμε.'Η μπορουμε μεχρι ενα σημειο. :wink: