Το προτιμώ στην άλλη έκδοση

Για καλό εννοείτε!! προσκυνάμε pink cream

Κατω τα χερια σας απο τον Κισκε ρε αρκουδεηδες!!!

Βασικα εντελως αλλο πραγμα ο Χανσεν με τον Κισκε μην τους συγκρινουμε καλυτερα…αλλα και παλι ο ΚΙΣΚΕ εχει τραγουδησει σε κατι “Keepers”…βεβαια και ο ΧΑΝΣΕΝ εχει τραγουδησει σε κατι “W.O.J.” & “Land Of The Free”…hmmmm tough decision…

Ον τοπικ…προτιμω 1328471365823723 φορες το “Crying In The Rain” των Whitesnake στην εκδοση του “1987” παρα στην οριτζιναλ απο το “Saints And Sinners”

Το αντίστροφο.

Δεν νιωθεις!!! Παντως το Fool For Your Loving εννοειται πως το προτιμαμε στην μπλουζ εκδοση…απλα ειμαι τρελος φαν του παιξιματος του Sykes και στο “Crying In The Rain” (87) παιζει ενα σολο απο αλλο πλανητη…

Στο 1987 παταω skip μονο στο Crying In The Rain ε :stuck_out_tongue:

Εδω περα καποιοι τυποι θελουν να γευτουν το νεο μου σπαθι με οικοσημο το ασπρο φιδι και ζωγραφισμενες καρδουλες επανω…καλααααααααααααααααααα…:lightsabre: :stuck_out_tongue:

Μάρσιαν ε είπαμε ρε όχι και σκιπ.

Πάνο μου σηκώθηκε η τρίχα, όχι τόσο φοβιστερός. Αμα είναι πάρε βάρα μ’ αυτό, ταιριάζει στην ιδιοσυγκρασία σου όπως το βλέπω.

O Vai ειναι απο τους αγαπημενους μου κιθαριστες αλλα

  1. Δεν μ’ αρεσουν σχεδον καθολου τα signature μοντελα του
  2. Στους Whitesnake δεν ταιριαζε καθολου παικτικα πολλη βιρτουοζιλα και κολπακια και “ουαου δειτε ποσο γαματος ειμαι” και απο ουσια σχεδον τιποτα…θα ηθελα να ακουσω το Slip Of The Tongue με solos απο Vandenberg που εχει γραψει και τα κομματια…
  3. Στο “1987” ετσι κι αλλιως παιζει ο υπερμεγιστος John Sykes :bow:
  4. Αν επαιρνα κιθαρα μαλλον θα επαιρνα κατι τετοιο:

Προτιμω για καποιο περιεργο λογο την εκτελεση απο το no quarter

http://www.youtube.com/watch?v=wZEwimJ3GZE

επισης το gimme shelter σε αυτη

http://www.youtube.com/watch?v=YW6OXRLKq68

Όχι.

:stuck_out_tongue:

[SPOILER]Γαμάτες πάντως[/SPOILER]

Το The Loner του Young το προτιμω, αρκετα ισως, απο το Live Rust!

Motorhead - Stone Dead Forever με Eddie Clark στα φωνητικά.

Στην επανακυκλοφορία του ‘‘Nevermind’’ έχει μία γαμάτη έκδοση του ‘‘Something in the way’’ με heavy κιθάρες στο refrain που μου άρεσε πάρα πολύ.

[B]Wardance (2003 Ultimate Version)[/B]

Το λεει κι ο τιτλος. ULTIMATE.