Μου τη σπάει

Τι ειμαστε εμεις , hipsters ? Τον αποποιουμαι τον χαρακτηρισμο λογω των προεκτασεων του . :razz:

Οσον αφορα το indie thread μπορει να γραφουμε μετρημενα τρια ατομα,ειμαι ομως σιγουρος πως το τσεκαρουν πολλοι καθημερινα … :wink:

ε αλλαξε το ! τι ψυχη εχει ενα mousepad ? και με 2 ευρω βρισκεις…

μια λεξη θα σου πω “βαρεμαρα” :p:p

Η τεχνολογία… γενικά. Δεν την πάω και δεν με πάει. Θέλω να γυρίσω στην εποχή που το πιο προηγμένο τεχνολογικά αντικείμενο που είχα ήταν το walk-man.

Suuuugar!

on topic: οι ανθρωποι που αρνιουνται να ανοιξουν τα στραβα τους

Βέβαια το φόρουμ ,και το site εν γένει, είναι κατά βάση rock και metal, οπότε νταξ, δεν έχω και τρελές προσδοκίες.
Άστα πάντως αυτά, και πόσταρε στο thread των Horrors. Θα θαφτεί που θα θαφτεί στα βάθη του ‘Groups & Artists’, ας έχει και ένα reply, έτσι για το γαμώτο.

Και γω διαβάζω indie thread αλλά δεν ποστάρω γιατί αν έχεις αντίθετη άποψη από χορρορ θα κάνει 50 ποστ για να σου επιβληθεί.

ο χορορ να δει την μπηχτη που του πεταξα στα εγχωρια συναυλιακα ριπορττς.

Οντοπικ, μου τη σπαει ΑΠΕΙΡΑ, οταν αναλαμβανεις ενα γαμημενο κονσεπτ σε μια συγκεκριμένη δουλειά και το κάνεις κακά και τραγικά. Δηλαδή, κάνεις μεξικάνικο εστιατόριο-φαστ φουντ??? Μη μου βάζεις στο μενού γύρο χοιρινό μαζί με όλα τ’ άλλα γιατί ξενερώνω! Κάνεις ένα αμερικάνικο βλαχόμπαρο, με μπιλιαρδοτράπεζα μέσα, κλουβιά και τέτοια??? Μη μου βάζεις nu metal γιατί ξερνάω! Βάλε zeke, motrohead, social distortion, gg allin ο,τιδηποτε.

…που βαριέμαι να κάνω το ο,τιδήποτε και προπάντων να διαβάσω:!:

[SIZE=“6”]ΜΟΥ ΤΗ ΣΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ[/SIZE]

Βρεεεε… εκεί ήμουν κι εγώ! :stuck_out_tongue:
Δυστυχώς δεν έκατσα μέχρι τέλους, γιατί ήμουν άρρωστος και στους Future Islands ήταν λίγο αποπνικτική η κατάσταση. Εννοείται πάντως ότι είναι πάρα πολύ δυνατή μπάντα. Αν ήμουν ο Samuel Herring θα μίλαγα γι’αυτούς σε κάποια δισκογραφική. Και ο Pan Pan εξαιρετικός όπως πάντα. Αλλά ζέστη ρε γαμώτο. Καμίνι η φάση.

Mα καλά υπάρχει άνθρωπος που να του τη σπάει το καλοκαίρι…; Η πιο γαμάτη εποχή του χρόνου…; Ε;

Εγώ πάντως σταμάτησα να τη θεωρώ γαμάτη όταν τελείωσα το δημοτικό
τώρα μου φαίνεται απίστευτα κουραστική

SPOILERσυμπάσχεις; :p[/SPOILER]

Κι εγω μαζι με τους μιζερους, σιχαινομαι τη ζεστη, θελω κρυο και μπουφαν και ρουτινα.:slight_smile:

Ναι, γιατί το καλοκαίρι δεν έχει καθόλου ρουτίνα.

Εμενα αντιθετα μου την σπαει ο χειμωνας :stuck_out_tongue:

Κρισπ οταν δεν δουλευεις δεν εχει! :stuck_out_tongue:

χαρχαρχαρ τι λες ρε!
αν βρεις κανα τέτοιο πάντως πες, ε
Ή ν’ανοίγαμε ένα…:-k

κι εγώ θεωρούσα ότι θα έκοβα φλέβες με καλοκαιρινή ρουτίνα, αλλά στο μέτρο που το πρόγραμμά μου έχει χαλαρώσει τρελά, παλεύεται.
η ζέστη πάλι…ώ ρε φίλε… :frowning:

Έτσι Σόφι:!: Χαχαχα μαζί με τους μίζερους…κρύο, βροχή, ομίχλη!!

Τουλάχιστον, τον χειμώνα δεν βγαίνω γιατί υπάρχει λόγος…τί να βγω να κάνω μόνη μου; Το καλοκαίρι όμως που -και πάλι δεν βγαίνω- οι περισσότεροι γνωστοί μου βγαίνουν, κάνουν τα μπάνια τους κλπ, αλλά εγώ κάθομαι μέσα και περιμένω …ή μάλλον παίρνω τηλέφωνα μπααας και βγώ, άμα τυχόν έχω όρεξη, αλλά συνήθως δεν βγαίνω και εκνευρίζομαι πολύ. Συν τοις άλλοις συχαίνομαι την αίσθηση του να κολλάω και εννοείται τη ζέστη. Το να πάω διακοπές το βλέπω από αδύνατο έως χλωμό (αρργκρρρ) και αν πάω κανά διήμερο-τριήμερο με τους δικούς μου …κλασσικά!! Όχι, ότι με χαλάει (από το να μην πάω πουθενά), αλλά να μωρέ πώς να το κάνουμε…; Τους φίλους μου δεν πρόκειται να τους δώ γιατί κι αυτοί θα είναι αλλού…διάβασμα θα έχω:!: Τελικά είναι ΓΑΜΑΤΗ εποχή το καλοκαίρι:!:

Θέλω να ανοίξω συνεταιρικιά χειμωνιάτικη παμπ αλητεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,όποιος ενδιαφέρεται!

Τρου παμπ όμως ε,και φαΐ-μπύρα με 3-4 ευρώ και φλιπεράκι και τζουκμπόξ και τα πάντα.Και τον γέρο μπάρμαν με το ‘τιμεκοιταρεμαλακαμηγαμήσω’ βλέμμα.

Να παίζει μόνο πανκ,μπλουζ,στόνερ και αλήτικες ψυχεδέλειες,τπτ άλλο.

Για να μην είμαστε οφφτόπικ,μου τη σπάει που δεν έχω τα γκαφρά να υλοποιήσω το παραπάνω πρότζεχτ.