Μου τη σπάει

Που με εχουνε κανει σουροτηρι τα κουνουπια :x

που το firefly ειχε μονο μια σεζον.

Μια απ΄τα ίδια !

Εντωμεταξύ, αυτά είναι εξελιγμένα κουνούπια νέας γενιάς, υψηλού IQ. Μετάλλαξη!
Κλείνεις το φως, attack ! Ανάβεις το φως να το βρεις να το $#%@$% και είναι άφαντο!

asdfadsfasdfadsffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ναι τα πούστικα:!:

take it easy pal ,

everything is gonna be fine,

you ll see,

just calm down before you hurt someone

Αστα να πανε φιλαρακι.Μιλαμε για μεγαλη ηττα!!!

Που δεν θα παω rockwave την Κυριακη.Ξενερα.

Ρε φίλε. 'Εβαλα το “Network monitor” (android apllication) που μετρά κίνηση δεδομένων.

Σήμερα έκαψα 20 ΜΒ και σήμερα, μόλις, το πρωί, είχα βάλει το internet on the phone 120, κοσμοκάρτα.

Και τώρα ειδοποιήθηκα οτι μου τελείωσαν τα ΜΒ.

ΣΤΕΓΝΟ ΚΛΕΨΙΜΟ.

Τους πήρα τηλ. και τους ξέχεσα.

Οι κουτσουλιες στο αμαξι!!Προχθες το επλυνα και σημερα παλι ειδα οτι τα πουλακια το κανανε το θαυμα τους :x:x:x

Που κάηκα χτες στην πλάτη και δεν μπορώ ούτε να ακουμπήσω πουθενα με την πλάτη,ούτε να κοιμηθώ καλά.:confused:
Επίσης,μου τη σπάνε τα κουνούπια.Ούτε εντομοαπωθητικό καταλαβαίνουν,ούτε κρέμες ούτε τίποτα.:evil::evil:

Που σβήστηκε μόνη της όλη η μουσική από το ipod.

αυτη η γαμωζεστΑ στη Λαρισα!! δεν υπαρχει αυτο που ξυπνας κατα τις 6 το πρωι και εισαι μουσκεμα στον ιδρωτα!!

χαχαχα…έλα ρε που γίνονται αυτά στη λαρισα…:stuck_out_tongue:

H forthnet και μάλιστα πολύ [B]ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ[/B]

Η ταχύτητα έχει γαμηθεί κανονικά. Και το αστείο είναι πως έχουν ανακοινώσει στο site τους εργασίες μέσα στον Ιούλιο που θα επηρεάζουν την σύνδεση (ήδη εδώ και μέρες κόβεται ανα διαστήματα τελείως η πάει απίστευτα αργά) σε διάφορες περιοχές. Με τόσες εργασίες που κάνουν θα πρέπει ως τώρα να είχα εγκαταστήσει σύνδεση και στο φεγγάρι. Αλλά τι να κάνω που στην περιοχή μου μόνο αυτή και ο ΟΤΕ υπάρχει αλλιώς…

οσοι με βλεπουν με το mp3 στ’αυτια κ μου μιλανε… λες κ εχουν κατι σημαντικοτερο απο τους twisted sister να πουν…

ε απο τους Twisted Sister σιγουρα εχουν σημαντικοτερα!! :stuck_out_tongue:

Που θέλω να χορέψω και πονάνε τα πόδια μου…

να κάνω headbanging και πονάει ο αυχένας μου…

να ξεχεριαστώ στο ρυθμό και πονάνε οι ώμοι μου…

σαράβαλο γαμώ.

Υπάρχουν και χειρότερα σαράβαλα…

I’m gonna shoot you down…

http://www.youtube.com/watch?v=-TP_alaBhN0:metal: