Μου τη σπάει

Γέα, όντως. Εντερα, καρδιές, νεφρά…there’s always more to be destroyed :wink:

Χαχα, ωραιος !! :thumbup:

Και μενα με εκνευριζει πολυ αυτο το πραγμα !
Να μου μιλανε καθε τρεις και λιγο, ενω βλεπουν οτι ακουω μουσικη, και να ειμαι αναγκασμενος συνεχεια να βγαζω και να βαζω τα ακουστικα !
Πες τα ολα μαζεμενα τη μια φορα ρε ανθρωπε και ασε με στον κοσμο μου !

Αυτο.

…που δεν υπάρχει ανταπόκριση στα indie/alternative threads του φόρουμ. Η αλήθεια είναι ότι γενικά το μουσικό κομμάτι του φόρουμ έχει πέσει αισθητά (και αυτό δεν οφείλεται στο ότι είναι καλοκαίρι και δεν έχεις όρεξη να γράψεις που λένε κάποιοι), αλλά είναι κάποιες φορές που νομίζω πως δε διαβάζει κανείς αυτά που γράφω.

edit: Και βασικά μου τη σπάει που αρρώστησα στη μέση του καλοκαιριού.

Μία γαμημένη μέρα μέσα στην εβδομάδα έχω ελέυθερη για να κοιμηθώ, και τα πούστικα τα κομπρεσέρ ξεκινάνε να βροντάνε πάνω από το κεφάλι μου από τις 7.30. Τι διάολο, θα’λεγες πως 1.5 μήνα τώρα θα τό’χαν γκρεμίσει όλο…

Εγώ πάντως πραγματικά, δεν έχω καθόλου όρεξη να γράφω, επειδή είναι καλοκαίρι.
Παραδοσιακά δεν ακούω καινούρια πράγματα το καλοκαίρι, ακούω μόνο korn, system of a down και ayreon μέχρι λιποθυμίας, με κάποιες έκτακτες αλλαγές φέτος στο πρόγραμμα λόγω EHG.
Αλλά έτσι υπάρχει ένας παρακολουθήσιμος ρυθμός τουλάχιστον.
Και 1-2 να διαβάσουν τις προτάσεις σου (που συνήθως ξέρεις από πριν ποιοι θα είναι, και αυτοί θα τις διαβάσουν ό,τι εποχή και να έχουμε), ο σκοπός θα έχει επιτευχθεί

emo horror :lol:

Αέριον λέει η άλλη…

Διαβάζεις εσύ του cato και αυτός τα δικά σου, τι άλλο θες? Τι σόι hipsters θα ήσασταν άμα άκουγαν όλοι τη μουσική σας?

BTW είδα χθες στο public το cd των cults. Δεν πρέπει να το εκθειάζεις τώρα που το έφεραν και ελληνικά μαγαζιά, θα λες οτι τα τραγούδια που έβγαλαν πέρυσι είναι καλύτερα από το album.

χαχαχαχαχα κλάματα μόλις το πρόσεξα, και στην αρχή πήγα απλώς να σε ξαναπώ άμουσο:p
edit, ναι!

Που απο της βουτιες εχει βουλωσει το δεξι αυτι μου [SPOILER]και δεν ξεβουλωνει με τιποτα μιλαμε :evil::evil:[/SPOILER]

Καλά, σάμπως το χειμώνα υπάρχει καμιά τρελή συμμετοχή στα indie threads?

Ε μόνο εγώ, ο cato και ο spawn7 είμαστε. Και ο nodi, που τώρα όμως είναι στο στρατό. Δε λέω ότι δεν είμαστε καλά, αλλά δε θα εμ χάλαγε λίγο μεγαλύτερη συμμετοχή…

Στο public στο Σύνταγμα λες? Γιατί ήμουν χθες, και όλως τυχαίως αγόρασα το cd των Cults. :expressionless:
Και εννοείται ότι κάποια πολύ καλά τραγούδια έμειναν αδίκως έξω από αυτό. ;p

το mousepad μου! γιατι γλιστραει πααρα πολυ!!

και η διαφημιση για το “Συναυλιακό Γεγονός της Χρονιάς”!!!

Τι ειμαστε εμεις , hipsters ? Τον αποποιουμαι τον χαρακτηρισμο λογω των προεκτασεων του . :razz:

Οσον αφορα το indie thread μπορει να γραφουμε μετρημενα τρια ατομα,ειμαι ομως σιγουρος πως το τσεκαρουν πολλοι καθημερινα … :wink:

ε αλλαξε το ! τι ψυχη εχει ενα mousepad ? και με 2 ευρω βρισκεις…

μια λεξη θα σου πω “βαρεμαρα” :p:p

Η τεχνολογία… γενικά. Δεν την πάω και δεν με πάει. Θέλω να γυρίσω στην εποχή που το πιο προηγμένο τεχνολογικά αντικείμενο που είχα ήταν το walk-man.

Suuuugar!

on topic: οι ανθρωποι που αρνιουνται να ανοιξουν τα στραβα τους

Βέβαια το φόρουμ ,και το site εν γένει, είναι κατά βάση rock και metal, οπότε νταξ, δεν έχω και τρελές προσδοκίες.
Άστα πάντως αυτά, και πόσταρε στο thread των Horrors. Θα θαφτεί που θα θαφτεί στα βάθη του ‘Groups & Artists’, ας έχει και ένα reply, έτσι για το γαμώτο.

Και γω διαβάζω indie thread αλλά δεν ποστάρω γιατί αν έχεις αντίθετη άποψη από χορρορ θα κάνει 50 ποστ για να σου επιβληθεί.

ο χορορ να δει την μπηχτη που του πεταξα στα εγχωρια συναυλιακα ριπορττς.

Οντοπικ, μου τη σπαει ΑΠΕΙΡΑ, οταν αναλαμβανεις ενα γαμημενο κονσεπτ σε μια συγκεκριμένη δουλειά και το κάνεις κακά και τραγικά. Δηλαδή, κάνεις μεξικάνικο εστιατόριο-φαστ φουντ??? Μη μου βάζεις στο μενού γύρο χοιρινό μαζί με όλα τ’ άλλα γιατί ξενερώνω! Κάνεις ένα αμερικάνικο βλαχόμπαρο, με μπιλιαρδοτράπεζα μέσα, κλουβιά και τέτοια??? Μη μου βάζεις nu metal γιατί ξερνάω! Βάλε zeke, motrohead, social distortion, gg allin ο,τιδηποτε.

…που βαριέμαι να κάνω το ο,τιδήποτε και προπάντων να διαβάσω:!: