Μου τη σπάει

πρώτα πες μου τι πίνεις. μετά θα σε μουτζώσω…

Η εκτακτη εισφορα.Θελετε πολυ μα παρα πολυ ξυλο ρε λαμογια

:evil::evil::evil:

Που ανέβηκα bansko για

Και από την πρώτη μέρα ακυρώθηκε ο jamiroquai λόγω τραυματισμού και η δεύτερη μέρα δεν έγινε καθόλου λόγο απίστευτου αέρα…

Ευτυχώς πήγα χωρίς φράγγα!!!

η Didi το διοργανωνε??? #-o

Που ποναει η μεση μου :evil:

γάμησέ τα…

Αυτή η σπαστική διαφήμηση με τους στρατιώτες.
Αναφέρθηκα πριν στην σπαστική φάτσα των 30 second to mars, και πόσο μ’εκνευρίζει να τους βλέπω πρώτη μούρη στη διαφημιστική μπάρα του ρόκιν.
Ε, άλλη μια ΣΠΑΣΤΙΚΗ και χειρότερη διαφήμηση είναι αυτό με τον στρατιώτη που πετάγεται απο τη μπάρα και σου κάθεται στη σελίδα και σου λέει

[SIZE=“4”][COLOR=“Blue”]PROTECT? [/COLOR][/SIZE] or [SIZE=“4”][COLOR=“Red”]DESTROY?[/COLOR][/SIZE]

και σε αναγκάζει να κάνεις refresh για να μην το πατήσεις…

σπάσιμο.

υπαρχει και ενα close button αμα κοιταξεις…

[U][B]Adblock Plus (firefox)[/B][/U]

[U][B]Adblock Plus (chrome)[/B][/U]

ωπ? δεν το’χα δει… κρύβεται βασικά ανάμεσα στα threads γιατί είναι κι αυτό κόκκινο όπως τα χρώματα στο φόρουμ… πφφφφφφφφφφφφ έξυπνο… για να μην το βλέπω…

THANK YOU!!!

ιιιιιι ειπες την ακατανομαστη λεξη

Κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι με αυτή την διαφήμιση,αν υπήρχε ΜΙΑ ελπίδα να μου κινήσει την περιέργεια και να μπω να δω τι παίζει, μου έχει σπάσει τόσο τα νεύρα που και τζάμπα φαΐ να δίνουν,ΔΕΝ μπαίνω.

H oποία είναι?:-k

σιγα μην την πω…να φαω ban θες;

:dunno:

…που αύριο, οπότε και το Ταινιόραμα προβάλλει την Τριλογία του Κισλόφσκι, τα ΜΜΜ έχουν 24ωρη απεργία.

[SPOILER][SIZE=“6”][B]FFFFFUUU-[/B][/SIZE][/SPOILER]

έλα ντε βρήκαν τη μέρα…τέσπα θα το τιμήσουμε ακόμα και αν χρειαστεί να πάμε με ποδήλατο ή με τα πόδια…:p:p

…η 48ωρη -[I]μεχρι στιγμής[/I]- ημικρανία που έχει κηρύξει το κεφάλι μου :\

Αναζητάμε λοιπόν δικάβαλο μέσο ή ορεξάτο συνοδοιπόρο…Η Τριλογία σε widescreen είναι όνειρο ζωής και μένω στου διαόλου τη μάνα…:?

Μου την σπαει που δεν μπορω να κοιμηθω και θα σηκωθω νωρις αυριο