Μου τη σπάει

Bασικα μου την εσπαγε χτες που δουλευα.
Αλλα δουλευω και σημερα οποτε παλι μου τη σπαει!:frowning:

χολι-σιτ…
πληρώνουν καλά τουλάχιστο;
#-o

XAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXA
:lol3::lol3::lol3::lol3:

Aς γελαω καλυτερα και ας μη το σχολιασω…!:-s
Τελευταια μερα ομως σημερα αντε το πολυ την Τριτη δε ξαναπαταω!:smiley:

… η αναμονη.Ειναι ο,τι χειροτερο για καποιον ανυπομονο ανθρωπο…Μακαρι Χριστε μου να πανε ολα καλα και να παρω τις απαντησεις που θελω!!!:-s

Soul thorn σου το εύχομαι!!

Μου τη σπάει που πρέπει κάθε φορά να εξηγώ τα ΙΔΙΑ πράγματα.
Μου τη σπάει που αν η βδομάδα φαίνεται απ τη Δευτέρα, χάλια εβδομάδα θα περάσω :stuck_out_tongue:
Μου τη σπάνε τα πάντα όλα.

Γιεπ.
Μου τη σπάει που δεν καταλαβαίνω το Χριστό μου από αυτά που διαβάζω!

Πως λεγονται τα λεφτα που παιρνει ο νεκρο απο τη δουλεια του?

Χέσοδα.

Χοκαμικη σχολη mode off.
:cold:

Tελευταια μερα αυριο (σημερα δηλαδη) στο σαπιομαγαζο!!!Αντε γεια μετα!!
Δε ξαναδουλευω στο παλιοποντικατζιδκο-σαπιοσαλαμαδικο!!!:har::yahoo::yahoo::yahoo:
Ετσι να γουσταρουμε!:D:p

On topic:
Moυ τη σπαει που εχω 8 μαθημα και που μετα δουλευω.:frowning:

:stuck_out_tongue:

Που ορισμενα ατομα δεν εχουν στοιχειωδεις τροπους συμπεριφορας και ευγενιας…

To oτι οι porcupine επαναλαμβανονται σε ριφς η και σε κομματια ακομα μετα το In Absentia… Να πεις οτι ειναι και ανεμπνευστοι παει στο διαλο,αλλα γιατι ρε παιδια ; :frowning:

Μου τη σπάει που όλο κάτι συμβαίνει και αναβάλλω συναντήσεις…

Που η εργασία που έχω να κάνω είναι ο ορισμός του ξενερώματος…

Που δεν έχω κοκκινο χρώμα να κάμω το λογότυπο που θέλω.

Μου τη σπανε οι καθηγητες που δεν υπολογιζουν τιποτα. Βγαλανε ανακοινωση οτι ξεκιναει σημερα ενα μαθημα, πηγαμε εμεις και περιμεναμε μια ωρα σαν ηλιθιοι, αλλα ο καθηγητης δεν μας εκανε την τιμη να εμφανιστει…

μου τη σπάει που οι δεύτερες ευκαιρίες δεν είναι παραμύθια.

μου τη σπαει να πηγαινω σινεμα,και να χασκογελανε διαφοροι,στη θεα γυμνου κτλ,λες και ειναι 5 χρονων…ελεος ομως…επισης,το να μιλανε δυνατα λες και ειναι μονοι τους,και να μην το βουλωνουν,ακομα και παρατηρηση να τους κανεις…

δικός μας είσαι εσύ… εμένα μου τη σπάνε και τα ποπ κορν με ανοιχτό στόμα, τα δυνατά ρινγκτόουνζ, κλπ κλπ… νταξ, κι εμείς οχτώ γιούρα δώκαμε, αλλά είπαμε…

καλα,αλλοοοο θεμα τα ποπ κορν κτλ…μεγαλο σπασιμο,ειδικα απο κατι τυπους που μασανε και σαν κατσικες,λες και θελουν να μας πουν ‘‘εε,κοιταξτε,ΜΠΟΡΩ και κανω τετοιους ηχους’’…ασε,ειχα καιρο να τσατιστω τοσο σε αιθουσα…και ειναι κ 8 ευρω γμτ,τουλαχιστον μην κανεις ρε φιλε φασαρια,αν θες να πεις εξυπναδα,ψιθυρισε εστω ή καλυτερα,κανε υπομονη και πες τη στο διαλλειμα…

εγώ πάντως παίρνω την εκδίκηση μου στο διάλειμμα. Όταν ξεκινάει η ταινία όλοι έχουν Νάτσος και ακους το κρατς κρατς. Για αυτό και εγώ αγοράζω τα νάτσος μετά το διάλειμμα (ναι, πάω σε αίθουσες που έχουν διάλειμμα) και τότε τρώω τα νάτσος μου για να μάθουν όσοι μου έσπασαν τα νεύρα στην αρχή :stuck_out_tongue:

…που 2 μηνες μετα γυρισα ελλαδα:(