Μου τη σπάει

η δουλεια μου…μια μερα υπομονη και φριντομ μετα…

Φριντομ οφ ροκ?

εννοεις κατι ρε φιλε??
αφου την ειχε μπλε γμτ μου:p

και μενα μου τη σπανε οι ‘και καλα ιντελεκτουαλ’[-X

μα δεν εχει να κανει με κ καλα ιντελεκτουαλ[-X,βασικος κανονας συμπεριφορας ειναι,το να μην κανει φασαρια ο τριγυρω σου στο σινεμα,οταν εσυ θες να παρακολουθησεις…8 ευρω εισητηριο κιολας,νταξ,μονο δηθεν δεν ειναι αυτη η απαιτηση…και το να κολλαει κανεις σε μια σκηνη γυμνου,και επι 2 ωρες να χασκογελαει για αυτο,οσο αστειο και να του φανηκε,2 ωρες γελιου δειχνει ανωριμοτητα και σπασαρχιδισμο μεγιστου βαθμου

νταξ,εσυ ησουν κουλ σχετικα:p:lol:(αν και το γ@μησες ανα διαστηματα),αλλα τριγυρω διαφοροι μου τα εκαναν τσουρεκια…ειδικα οι αποπισω,που σχολιαζαν καθε σκηνη και ενω τους ελεγα να σκασουν συνεχιζαν αβερτα…

μου τη σπαει που το πασχα θα ειναι 2 βδομαδες μονο διακοπες

χαθηκε να γινοταν για φετος εστω μονο, κανα 3-4 βδομαδες?

Μου τη σπάει που οι φίλοι μου που σπουδάζουν Αγγλία θα έχουν 5 βδομάδες διακοπές. Εμείς(εγώ τουλάχιστον) ούτε το καλοκαίρι δε θα έχουμε τόσες…

…μου τη σπαει που ειμαι μεσα,παρασκευη βραδυ,μη εχοντας κατι να ασχοληθω και κωλοβαραω αντι να ημουν καμια βολτα…

Μου τη σπάει που για να πάω Πάτρα-Αθήνα έκανα 7 ωρες!!!

μου τη σπαει που παντα εχω εξεταστικη οταν ολοι εχουν τελειωσει και οταν εχω διαβασμα εχει γαμω τους καιρους ενω οταν δεν εχω βρεχει του πουστη…

ΩΣ ΕΔΩ ΚΥΡΙΟΙ ΣΑΣ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ

Το νεο facebook…

+678765875467436543 η πιο καθυστερημένη σχολή :frowning:

LOL
Μου τη σπάει που θα μείνω μέσα ΚΑΙ σήμερα :blow:

Που εχει καλο καιρο,ειδικα σημερα.

ημουν σιγουρος οτι θα πεις αυτη την παπαρια…:lol::stuck_out_tongue:

Edit: Πω πω τι βλαμμένος, πόσταρα τι μ’ αρέσει στο μου τη σπάει#-oΤραγωδίας.

Μου τη σπάει που δεν τη παλεύω. Επίσης που οι μεγάλοι άνθρωποι παθαίνουν αλτσχάιμερ και δεν ξέρουν που πατάν και που βρίσκονται

Εdit 2: Έχω πάθει αλτσχάιμερ είμαι σίγουρος

Αρα σου αρέσει το Παναντολ! :Ρ

οι γλυφτες των καθηγητων,που κατα τα αλλα βριζουν τους γλυφτες!
σας μισω!

μην τους μισεις και αρχισε να κανεις το ιδιο μπας και παρεις κανα βαθμο…

Που είμαι κρυωμένος και δουλεύω.

Που εχω μαζεψει μια στοιβα πιατα κ βαριεμαι απιστευτα να ασχοληθω…