Μου τη σπάει

να ρθω να την πλυνουμε μαζι?

στην στιβα

…που δεν έχω λεφτά να πάω σ’ όλα τα λάιβ του καλοκαιριού που θέλω :frowning:

ευτυχως που διευκρινισες δλδ:?:?..ελα,θα βαλω και κανα μετεωρα να παιζει,να κανουμε τσακ τσακ(ή εναλλακτικα,να τα σπασουμε ολα τα πιατα:p:lol:)

Ε σταμάτα κι εσυ να πληρώνεις για τα εισιτήρια.

Και πώς θα μπω ωρέ; Ρεζίλι εγώ δεν γίνομαι…

Πώς να γίνεις ρεζίλι;

Εσύ τι λες, άμα δεν έχω εισιτήριο, δεν θα γίνω κάτι λίγα?

αν σκεφτεις οτι ήμουν μέσα μεταλλικα, οφσπρινγκ, τζουντας πριστ χωρις να δώσω φράγκο τότε δεν ξέρω τί εννοείς ρεζίλι!8)

Καλά, στη Μαλακάσα δεν δίνουν τόση σημασία, αλλά στα club σε περνάνε από κανονικό έλεγχο. Επίσης, είσαι και κωλόφαρδος :stuck_out_tongue:

Έχω μπει και σε γκαγκαριν8)

Παρακαλώ ο κύριος dark of the sun να μας δώσει την μυστική συνταγή του.Θα σώσει πολλές τσέπες και θα γλυτώσεις από εγκεφαλικά την μάνα μου.Ευχαριστώ.


Now playing: Breaking Benjamin - Home
via FoxyTunes

Που ειναι 1:10 και ειμαι ακομα στη δουλεια …

Πας στον πορτιέρη και λες. Είμαι Ηλεκτρολός στην Πάτρα. ΗΜ&ΤΥ!!! Και σε αφήνει8)

Πέρα απο την πλάκα τα κορίτσια πρέπει να σταματήσουν να πληρώνουν. Μπαίνουν πάρα πολυ εύκολα αν κρινω απο την φίλη μου π πάμε για τσαμπε. Εγω αντιμετωπίζω δυσκολιες:?

Δηλαδή πάτε χαλαρά στην είσοδο και σας αφήνουν?Δεν μπορώ να το καταλάβω πως γίνετε το πράγμα.Πρέπει να μάθω, γιατί πέρα από την πλάκα φέτος θα πρέπει να γίνει τίποτα τέτοιο.:frowning:


Now playing: Shinedown - Burning Bright (Sanford Mix)
via FoxyTunes

Περίπου. Θα σου πω άλλη φορα γιατι το μαμήσαμε στο spam!

η καταντια του ματαιου τουτου κοσμου.

ε και η δικια μου στοιβα στο νεροχυτη που με αυταπαρνηση αρχιζει να διογκωνεται και παλι

και μετα θες να με πεισεις οτι δεν γουσταρεις λπ…καλα…:stuck_out_tongue:

μου τη σπαει που τα φραγκα τελειωνουν και η πληρωμη αργει…

Που θα έρθει ο Karvou:p:D

Που ο dark_of_the_sun θα παει Τριπολη.

ΝΑΙ ΜΩΡΗ ΤΡΙΠΟΛΑΡΑ!