Μου τη σπάει

Εμένα στο φνακ με πιάνει πάντα να κλάσω. Πολύ κλανιά όμως, δεν ξέρω γιατί.

Επίσης προχθές είχα πάει μόνος μου μολλ και επειδή ήταν σχετικά άδειο άρπαξα την ευκαιρία και έχεσα στις τουαλέτες, πάντα ήθελα να το κάνω.

Ονειρο ζωης:να χεσω στο μολλ!..αιντε κ σ αεροπλανο!:lol::lol::lol::lol:

καλά είδικά στο φνακ το κλανίδι έφευγε σαν αππρέτζιο!

Ανεξήγητο πραγματικά πως γίνεται αυτό εκεί μέσα. Σε κάνει να νιώθεις πως έχεις κώλο καλλιτέχνη πάντως… :lol:

ρε…μηπως το θρεντ να μετονομαστει σε “Οι κλανιες και τα παρελκομενα τους?”

Μπορεί να φταίει η μοκέτα. Κάτι έχει ρε δεν γίνεται να με πιάνει κάθε φορά…

η μοκετα που κολλαει ρε??κατω καθεστε?

ναι ρε αυτό λέμε.
Και μένα εκει μέσα με πιασε και ρυθμίστικε το πεπτικό μου σε “βολή κατά ριπάς”!
Ή η μοκέτα, ή το αρκουδίσιον τους πρέπει να’ναι. Γιατί δεν ήταν η πρώτη φορά που το παθαίνω. :roll:

Ω ρε μαλακες γι’αυτο στο section με τα μετσαλ CD στα Fnac μυριζει καθε φορα περιεργα??

Παντως και μενα με πιανει εκει.Μοκετα+κλιματισμος,κατι τετοιο θα το προκαλει…

ρε τι πινετε εκει στο Φνακ ?

Ναι και κλιματισμός. Σε όλα τα σεκτιονς μου ρχετε κλανίδι. Μέχρι και σε αυτό με τα playboy ;p

Στις γκόμενες πάντως δεν ισχύει αυτό

Ο χρήστης Ρωμανός. λέει:
ρε
Ο χρήστης Ρωμανός. λέει:
όταν πας φνακ σου ρχετε να κλάσεις?
Ο χρήστης Ρένια λέει:
ρε
Ο χρήστης Ρένια λέει:
τα σκέφτεσαι αυτά που ρωτάς;
Ο χρήστης Ρένια λέει:
Όχι

Πραγματικά είναι ανεξήγητο φαινόμενο

εμενα αυτο με τ κλανιδι με πιανει οταν καθομαι στ pc…θα βγαλω μια φωτο την καρεκλα να δειτε π εχει λιωσει το υφασμα απτα κλανιδια…

και ντάξει εμείς που πάμε και καθόμαστε λίγο, δε θα’θελα να’μαι στη θέση των υπαλλήλων που κάθονται 8-9 ώρες εκεί μέσα κ όποιος μπαίνει “καταθέτει”!!! :lol::lol::lol::lol:

χαχααχαχα…!

Aπλα αμα γινει κανα meeting κι αρχιζει να…βρωμαει το πραγμα θα ξερουμε ολοι που να στραφουμε:lol::stuck_out_tongue:

(Παντως στο μολ να κλανετε στο πρωτο βημα στις κυλιομενες και στις εισοδους των μαγαζιων οταν μπαινοβγαινετε.Στη πρωτη περιπτωση τη μπουμπουνας κι αλλαζεις επιπεδο(οποτε σιγα μη σε καταλαβουν) και στη δευτερη γινεται τοσος χαμος στις εισοδους που και να τη μυρισει ο αλλος αντε να καταλαβει ποιος την εκανε.Ποτε ομως μη κλανετε στασιμοι,εγγυημενα και δοκιμασμενα ολα αυτα.)

Και ποτε διπλα σε γιαγιαδες στα λεωφορεια,μετρο κτλπ!!

Την πιθανοτητα να μην κανετε κατι τετοιο σε δημοσιο χωρο και να μην το συζητατε σε φορουμς; Παιζει;:-s

αχαχαχαχαχαχαχαχχα!
επική ατάκα!πάντως σταματήστε ε…πάω συχνά φνακ και με αυτά που λέτε σιχάθηκα!:-s

Αλλο να το κανεις επιτηδες,αλλο να σου ξεφευγει.Μιλαμε για Fnac,για μπες μεσα 10-20 λεπτα να δεις τη γλυκα.Που αρχιζει το στομαχι και σφιγγεται και νιωθεις μια δυσφορια…:stuck_out_tongue:

Αλλα οντως το τραβηξαμε αρκετα(παρολο που για το επιπεδο των σπαμοθρεντς αυτα παιζει και να θεωρουνται ποστς ποιοτητας)

:-k Εγώ έχω κάτσει και 40 λεπτά εκεί πέρα και δε νιώθω καμία δυσφορία!:stuck_out_tongue:
Πάντως καλά κάνετε από μια μεριά και τα λέτε…αν πετύχω ποτέ κανέναν από εσάς εκεί θα ξέρω να απομακρυνθώ!:lol:

χαχα…εγω λιωνω να φανταζομαι ολα αυτα π λεγονται εδω…κλανεις λεει κ αλλαζεις επιπεδο!..χαχαχαχαχα