Μου τη σπάει

…που μολις εσπασε το καθισμα της καρεκλας του σκηνοθετη που καθομε και εζησα την εμπειρια του να εισαι 5 χρονων και να πεφτεις μες τη λεκανη της τουαλετας…σκατα,η πιο βολικη καρεκλα τους σπιτιου γμτ…RIP…

… που καηκα σε καυτο νερο στο χερι στη δουλεια και εχει κανει φουσκαλιτσες και ποναει τρελα.8O

Σκασε τις φουσκαλες με μια βελονα!Φαση εχει:p

και πιες το πυον

…που ξύπνησα σήμερα και αντιλήφθηκα τι έχω να κάνω την επόμενες δύο εβδομάδες…Πωπω πολύ ξαφνικό μου ήρθε. Δεν είχα πάρει πρέφα ότι ηταν τόσα πολλά…

… που τo Devil May Cry (anime) δεν έχει συνέχεια :cry:

Πάρε διάβασε τότε το “Grendel Tales: The Devil May Care” (comic) που gamay και είναι και αυτοτελες. 8)

:smiley: OK!!!

Που δοκίμασα σήμερα το Photoshop CS4 και ενώ δείχνει τόσο βελτιωμένο δε μπορώ να το πάρω στο mac μου γιατί είναι κάτι αιώνες παλιό και θα κρασάρει με τη μία ή θα κολλάει μέχρι να πεθάνει ο Highlainder…και όσο σκέφτομαι και τι βελτιώσεις θα έχει και το in design…σνιφ, κλαψ

Ωπ για πες, ξέρεις αν έχει διαφορές και στην απόδοση από το CS3; Γιατί το CS3 μου φάνηκε πιο ελαφρύ από το CS2 κατά κάποιον περίεργο τρόπο…

εγώ CS3 δεν έχω δοκιμάσει, αλλά η σουίτα CS4 είναι όντως πιο ελαφριά από την CS2…

Δε το δοκίμασα κάνοντας τίποτα τρελό όπως είπα για να μπορώ να ξέρω ακριβώς τις δυνατότητες του, απο αυτά που μας έχουν πεί κάποιοι καθηγητές μας είναι πιο γρήγορο απο το τι; προηγούμενες εκδόσεις (για πιο ελαφρύ σόρρυ αλλά δε γνωρίζω :-s). Απλά χρειάζεται και το μηχάνημα σου να είναι αναλόγως καλό για να το τρέξει στην επιθυμιτή ταχύτητα (μην ρωτάς περισσότερες τεχνικές λεπτομέριες, σε αυτό το κομμάτι η σχέση μου με τα pc δεν είναι και η καλύτερη). Αυτό που είδα κυρίως ως αλλαγή είναι το interface, κάποιες επιπλέον δυνατότητες (π.χ. το να μπορείς να κάνεις split την οθόνη σου και να δουλέψεις 2 αρχεία του προγράμματος ταυτόχρονα).

Ον τόπικ, μου τη σπάει που ότι και να κάνω νιώθω ότι δε βγαίνει αρκετά καλό :-s όπως και το ότι δεν έχω σκάννερ και δεν ξέρω κανένα καλό σχετικά φτηνό που να μπορώ να πάρω.

[FONT=“Comic Sans MS”]off topic :stuck_out_tongue:
Την κατέβασα και εγώ τη σουίτα! :slight_smile:
Πολύ καλή φάση , έχει τα πάντα μέσα…! illustrator, indesign ,photoshop και πάει λέγοντας.
Όλα δουλεύουν ρολόι , το μόνο που με πονάει λίγο είναι τα 14 γίγα που πιάνει στον σκληρό… είναι και άλλα 14 το wow ,άντε να χωρέσεις μετά όλα τα άνιμε,σειρές,μουσική που θες να κατεβάσεις.[/FONT]

Ελπίζω να μη τα διαβάζει αυτά κανείς που γράφει στην Adobe, γιατί την έχουμε βάψει εδώ ε :stuck_out_tongue:

Ξανά ον τόπικ, που στην Προτωπορία το American Ads of 20’s κοστίζει 27 ευρώ… και να σκεφτείς ότι γενικότερα οι τιμές τους είναι πολύ καλές, αλλά γιατί αυτό να είναι τόσο ακριβό ? :frowning:

Που οταν περναω τραγουδια απο σιντι στο media player δεν περναει τους τιτλους:x

… ο άνευ ορίου ελληνικός σωβινισμός και το γεγονός ότι δεν χωνεύουμε κανένα γείτονά μας.

Που ψήφισαν τον Μέγα Αλέξανδρο, κι όχι τον Μέγ Αλέφαντο… :frowning:

που το αριστερό ηχείο του Mp3 δεν δουλεύει καλά.
Χάνεται ο ήχος και πρέπει να μετακινείς το mp3 να ξανάρθει συνέχεια.:?

που ακόμη στο σταθερό δεν έχω ήχο, έχουν γίνει όλα σκατά και πρέπει να πάρω νέο πλέον.

Α ρε γαμίδια…:blow:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΣΑΜΜΕΡ ΤΟΥΡ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!

για Eyehategod λες? :roll::roll: