Μου τη σπάει

Οχι,με χαλικια.:p:lol:

Μου τη σπάει που έστειλα πίσω το εισητήριο-έκπληξη που μου είχαν στείλει για τον Bruce στο Μόναχο…γιατί δε με πολυπαίρνει με τα αεροπορικά εισιτήρια:( #-o

Μεγάλη μαλακία αυτο…

Εμένα μου τη σπάει η ζέστη, που σε κουράζει χωρίς λόγο.

ναι ρε γμτ :frowning:

ναι ρε γαμωτο…κουραζει…γιατι δεν με αφηνει να κοιμηθω!!!

πφφφ…παει 3 και μαλκιομαι στο νετ…

Καλα δεν είναι μονο οτι δεν μπορεις να κοιμηθείς - βασικά εγω στη δουλεια ειμαι τώρα - αλλά, εδω και 5 μέρες που έχω μέσα στο σπίτι 28 βαθμους, ε νοιωθω χάλια. Λες και κάθε μέρα σκάβω, κούραση και τίποτα.

Moυ την σπαει που οταν μαγειρευω ζυμαρικα για ενα ατομο, κανω παντα λαθος και ειτε θα βαλω λιγα ειτε περισσοτερα απ’οσα θελω… παντα…αυτο παει και στο νομο του Μερφι λογικα

Αυτο παει στο οτι δεν μπορεις να κανεις εναν υπολογισμο κατεστραμενε

παιζει γιατι ειμαι ΡΣΕΝΙΚΟ και μ μαγειρευει η γυναικα…

@Μακ: Οχι οχι. Μεγαλα δικια εχει.

Στο τελος καταληγω να τρωω πολλα (παντα απο τη κατσαρολα) γιατι βαριεμαι να τα βαλω σε ταπερακι.

:expressionless:

οριστε ο αν εξαρτητος ανθρωπος που δεν μενει ακομα με την μαμα του…

Καλά ναι, μέχρι να μάθω να υπολογίζω πόσα πρέπει να βάζω, έφτιαχνα μια νταμιτζάνα μακαρόνια και τα έτρωγα όλα και μετά δεν μπορούσα καν να περπατήσω για κανα 2ωρο

:lol::lol::lol:

ακριβως ετσι ειμαι τωρα… τουμπανιασμενος

Μου τη σπάει που δεν μπορω να ανοιξω τις μπυρες με κλειδι. Τα εχω ξεσκισει τα χερια μου #-o

Που δινω Στατικη στις 30 του μηνος 4-6μιση!!!
Φυσικα ομως και δεν χανω Down, Mastodon, Slipknot αλλα ξενερωσα που θα το παω για τον σεπτεμβρη…

μου τη σπάνε οι εξετάσεις…:frowning:
πφφ…θέλω να πάω γαι μπάνιοοοοοοοοοοοοοο!!!8)

Έχω πολλές απαντήσεις, αλλά περιμένω να τις πει κάποιος άλλος 8)

Που πρέπει να διαβάσω. Δεν θέλω να διαβάζω μες στη ζέστη. Θέλω απλά να αράζω κάτω απ’ το air condition:(

Που γράφω αύριο θρησκευτικά και δεν το χω ανοίξει και την άλλη βδομάδα φυσική χημεία δίκαιο και λογοτεχνία, και στις 19 ξεκινάω φροντιστήρια και το ΠΕΟΣ των πανελληνίων είναι πλέον κοντά. Και η Πάρος μακρυά ):

μου τη σπάνε τα κουνούπια!!! :x