Μου τη σπάει

Όπου μιλάει η tatsoman πέφτετε με τα μούτρα.

Αυτό τώρα ειπώθηκε για καλό ή για κακό :-s

Α!Για σένα ούτε καλό ούτε κακό.Για τους άλλους τους μπουνταλάδες δεν ξέρω.Εσύ είσαι μεγάλη επιτυχία.Δίνεις ζωή στο φόρουμ.

Τιμή μου τότε (αν και αυτό που γίνεται στο φατσοθρεντ με κάνει να νιώθω εκτός κλίματος)

τι γινεται στο φατσοθρεντ καλε?

:lol:Για μένα έχει την πλάκα του,τώρα για σένα…Τέλος πάντων,απλά διαπίστωση έκανα.:wink:Καληνύχτα!

που επρεπε να περπαταω πανω-κατω στην ερμου απο τις 11 μεχρι τις 3 για να βρω μια νορμαλ βερμουδα…παντου ειχε ροζ,κιτρινες,κοκκινες,πορτοκαλι,ροζ κ ροζ…#-o

κ που στο topman δεν ειχε μπλουζα rush…ας ειναι καλα το fnac…:wink:

που πηγα να παρω πιτογυρο σημερα και μου λεει 2.70…

[SIZE=“4”]ΤΙ 2,70 ΓΑΜΩΤΟ ΣΟΥ.ΜΕ 1.80 ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΣ ΠΡΟΠΕΡΣΙ.[/SIZE]

[SIZE=“7”]ΜΑ 2,70 ?[/SIZE]

Γάμισέ τα, κι εγώ εκεί δίπλα στο σπίτι μου το είδα κι έπαθα σοκ.

ρε δεν ειναι δυνατον!.. κλεφτες θα γινουμε για να φαμε πιτογυρο δλδ…ασε που και η μαλακια ειναι οτι τωρα δεν σε παιρνει να βαλεις απο πανω καμια τυροκαφτερη η κανα τζατζικι…ποιος ξερει ποσο θα σε πει μετα να του δωσεις.πανω απο 3.

και εγω μια απο τα ιδια…

παρήγγειλα μετα απο καιρο πριν απο 2 μηνες και για δυο πιτες μου λεει 5.40.!!!
σαπιο κρεας 5.40…!!

και τωρα λογο υγειας δεν εχει ουτε πιτες ουτε τιποτα…
αλλα καλυτερα… ακου 5.40…:!:

Εγω εφαγα χτες σουβλακι γυρο απ’ολα και πληρωσα 2 ευρω το ενα!!Αλλα ρε συ μου βαζει στο απ’ολα τριμμενο καροτο και μαρουλι πανω απο το τζατζικι!!!Παντως οτι το σουβλακι πηγε 2.70 πρωτη φορα το ακουω τωρα!Αλλα δεν πειραζει,δεν θα αγοραζει κανεις και σε ενα μηνα θα το πανε παλι 2 ευρω!

Μακάρι, αλλά χλωμό το βλέπω.

ε εσας το κανουν κ αλλιως εκει πανω…απο τοτε που ξεφυγε η τιμη του πιτογυρου…μονο απο τουμπα εχω φαει σαντουιτσ που πραγματικα αξιζει τα λεφτα του…αλλα εκει με 2.50 γαμωτο ησουν φισκα

Παιδια εδω σαντουιτς με 5 υλικα 1.70.Ο γυρος εναμισι ευρω νομιζω.

που ακριβώς είναι το εδώ ? :-s

Με δουλεύετε ρε; Στην Κρήτη θα το βρεις από 2.70 μέχρι 3.20! Και ΝΑΙ υπάρχουν πολλά μέρη που μπορείς να το βρεις 3.20 και δεν είναι υπερσουβλάκι!

Οταν ειχαμε δραχμες θυμαται κανεις ποσο εκανε το πιτογυρο??:-k
Απο το μονο που παιρνω πλεον ειναι απο το φουντ πλαζα στην κρηνη(καλαμαρια) αν το ξερει κανεις
2,60 εχει μεν αλλα χορταινεις οχι αστεια

Μεσσηνη…Αμα πας καλαματα τα βρισκεις στις ιδες τιμες με τα παιδια παραπανω.

iNTERNET FAILURE

DELETE THIS POST