Μου τη σπάει

E-Banking!Κορυφαία δουλειά σου λέω!!!:stuck_out_tongue:

που ΟΛΑ πάνε στραβά μ’ αυτό το ποδήλατο.

να στουκάρει ο καργιόλης που μου κλεψε το δικό μου, όλα σκατά από τότε.

σου “φαγαν” το ποδήλατο?? :? μαλακία…

έμενα συνήθως μου έκλεβαν την σελα όποτε το κλείδωνα όταν ήμουν εκτός σπιτιού…και πάντα να έχω απόσταση να κάνω…χωρίς σελα…

*μην αρχίσετε αστεία όπως και απο τότε σε φωνάζουνε σουζι, και διάφορα τέτοια.

και εγω αυτό είχα στο μυαλό μου όταν έκανα το ποστ…τα μεγάλα μυαλά συναντιούνται :stuck_out_tongue:

χαχαχαχαχαχαχα

SPOILERκαι από τότε σε φωνάζουν σουζι? [/SPOILER]

φρονιμααα…:stuck_out_tongue:

και κάτι αλλο που μου την έσπασε…
εχω 10 μέρες παίζω το nba2k11 στο psp και προσπαθώ να κάνω triple double με τον χαρακτήρα μου…
και μόλις τα καταφέρνω κολλάει το psp…!!
γαμήσου δηλαδή…

Kριμσον, το Birth By Sleep το πηρες? :stuck_out_tongue:

Edit: :stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER]

έχω “πάρει” 460 παιγνίδια οπότε, ναι…:stuck_out_tongue:
αλλά να το έχω παίξει όχι…
άμα έχεις πολλά άντε να πετύχεις το ένα…
τωρα εχω στη μνημη το nba2k11 , το lara croft anniversary(τον παίρνει ασύστολα το παιγνίδι), tetris, find it, kai 2 emulators για game boy και για παιγνίδια που παίζαμε στα ηλεκτρονικά με το κέρμα…
που θα πάει θα το δοκιμάσω…

Nα μαθεις και πώς “γεννήθηκε” ο Xemnas :wink:

:wink: ok θα το τσεκάρω…

ον τοπικ…
μου την σπάει που με τις μαλακίες της rapidshare έχουν αλλάξει εταιρία ολοι οι uploaders και δυσκολεύομαι να κατεβάσω αυτά που θέλω…

η όλη φάση. δεν παλεύεται, πώς το λεν.

Που έχω να μεταφράσω ένα 70σέλιδο εγχειρίδιο λειτουργίας ενός μηχανήματος στη δουλειά!

οι [B][SIZE=“3”]χριστουγεννιατικες [/SIZE][/B]διαφημισεις απο εχχχχμ [B][SIZE=“4”]οκτωβρη[/SIZE][/B]

ελεος ρε μαλακες…

Η γκόμενα μου:blow:

Ξεκίνησαν?

ξεκινησε αυτη του τζαμπο που μετραει τις μερες και ακουγονται και τα αναλογα τραγουδια…:stuck_out_tongue:

να βλεπω κατι βρωμιαρηδες , σιχαμενους , κωλογερους να κοιτανε κοριτσακια 16-17 χρονων κ να πετανε ατακες στιλ “καυλιαρες” κιετσι… διαολοστειλα εναν προχτες κ με κοιταγε με απορια… σταδιαλα…

Αυτό.

αυτό δυστυχώς (ειδικά στην επαρχία) τείνει να γίνει μάστιγα.στην κεντρική ευρώπη ήδη είναι.μου τη σπάει αφάνταστα π.χ. να μπαίνουν ανήλικες στα μέσα μεταφοράς και να βλέπω κάτι γέρους να κοιτάνε κατευθείαν τον κώλο τους.ο κλασικός συντηρητικός έλληνας φαλλοκράτης, ο οποίος προσπαθεί πως και πως για να έχει “καθαρό το κούτελο στην κοινωνία”, αλλά από πίσω κάνει σημεία και τέρατα.σταδιάλα.

πιστεύω ότι είναι ο βασικός λόγος που τα λεωφορεία της σχολής είναι πάντα γεμάτα απο γριές/γέρους, με “δικαιολογία” το νεκροταφείο…