Μου τη σπάει

Μα αν δεν έχουν και λίγο νερό, δεν αξίζουν

Μου τη σπάει που κάθε χαζοπαίχνιδο browser που βγαίνει μού στέλνουν 15 σπαμ μειλ για να το δοκιμάσω,επειδή πριν κάτι χρόνια έπαιζα bitefight #-o

Μου την σπάει ότι όλοι κρατάνε ομπρέλα…ο βρεγμένος δεν πρέπει να ΦΟΒΑΤΑΙ την βροχή

Καλή η βροχή,δεν λέω,αλλά φτάνει πχια.Είναι εκνευριστικό να κρατάς ομπρέλα και τα πόδια σου,από το γόνατο και κάτω,να είναι βρεγμένα μέχρι το μεδούλι.

Και συν τοις αλλοις,να μην έχει και λεωφορεία να πας στη σχολή.:evil::evil:

να ακουω το labyrinths απο Σαβαταζ.και πριν χωθει ο κρις να χαμηλωνει και να ακουγεται ΠΑΟΛΑ απτο πισι της αδερφης μου.ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΑΟΛΑ ΠΟΥΤΑΝΑ

Ban την αδελφή σου :stuck_out_tongue:

Μου την σπάνε όσοι είναι μες στην μπίχλα και μπαίνουν στα λεωφορεία. Χρειαζόμαστε bonus μάσκες οξυγόνου σαν αυτή που φόραγε ο Maynard το 2006.

Μια από τα ίδια, αλλά να μπαίνει no guts no glory και να ακούω πάουλες κλπ.

H εισβολή σμηνών κουνουπιών τις τελευταιες μερες…ουτε στην ζουγκλα να ειμασταν…

…ο ταξιτζής που μου έκανε δήθεν πως άφηνε τυχαία ένα χαρτί μπροστά στο ταξίμετρο σήμερα, για να μου πατήσει στα κρυφά διπλή ταρίφα στις 8 η ώρα στο κέντρο της Αθήνας. Ήταν και τυχερός που με πέτυχε σε καλή μέρα, και απλά του είπα να με αφήσει στην άκρη του δρόμου και να πάει στον διάολο. :!:

Well played:D

τι στα σκατά είναι η ΠΑΟΛΑ ??

http://www.youtube.com/watch?v=ZxBYNwbP2Lw

:band:

:blink:

πως είναι ετσι αυτή…?
σε γύψο την έχουνε βάλει??

μην πτόησε [B]papardela[/B]… βάλε πιο δυνατά savatage…
βάλε hall of the mountain king μπας και τρομάξει…

Που παρουσιάζω πτυχιακή αύριο αλλά νομίζω πως δεν την ξέρω!Γαμάτος που είμαι…:?

αραξε…
10αρακι θα παρεις…8)

Μου τη σπάει, απίστευτα όμως, το καινούριο τρεντ στα ανεκδοτάκια: όποιο βλαμμένο λογοπαίγνιο βγάζει απ’ το μυαλό του ο οποιοσδήποτε, θεωρεί σχεδόν υποχρέωσή του να το κάνει “ανέκδοτο” και να το ποστάρει στο θρεντ. Νιώθω πραγματικά κουρασμένος. Βλέπω καινούρια ποστ στα ανέκδοτα, μπαίνω να δω πώς και τί, έτσι μπας και γελάσω λίγο, μπας και διαβάσω κάτι νόστιμο, και στο τέλος είμαι έτσι. :frowning:

*-αράκι…Καλά είναι…

8αρακι με shift? :stuck_out_tongue: Nice! Σε τι θεμα η πτυχιακη?

που κουρευτηκα…ενας ακομα γαματος μαλλιας λιγοτερος:(

Ωραία, τώρα επιβεβαίωσε και για την Κυριακάτικη μπάλα.