Μου τη σπάει

μου τη σπανε οι διαδραστικες διαφημισεις τυπου καλγκονετ και ντετολ που δεν κλεινουν απο πουθενα και ειναι και τερμα η ενταση

Δεν έχω πετύχει ευτιχως(?) καμία.

ΟΝ ΤΟΠΙΚ: ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΒΟΥΡΤΣΑΚΙ ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΛΕΚΑΝΗ !

εδιτ - caps…

παιρνοντας τη σκυταλη απο εκτορα:roll::

οι τυποι/τυπισες που αναπολουν κατι ερωτες του διμηνου με γκομενες/ους που τους εσκισαν τα ραμματα/δεν τους σεβαστηκαν/τους κοροιδευαν πισω απο την πλατη τους και πολλες φορες και μπροστα στα μουτρα τους:-k
Ξεκολα φιλε, ερωτας χωρις ανταποκριση ειναι απλα καψουρα
ας τα ειχατε κανενα 2χρονο και τοτε 8α εβλεπες ποσο ερωτευμενος /η 8α ησουν

…o τρόπος που ψηφίζουν οι Ελληνες

…οι γλυφτες εξω απ’τα εκλογικα τμηματα.

Που στη μοναδική διάλεξη που έλειψα απο Φυσική Ι έδωσε υποδείξεις για τις ασκήσεις#-o

Μου τη σπάει που σπάνε τα τηλέφωνα για γιορτές άλλων και επειδή τυχαίνει να βρίσκομαι σπίτι κουδουνίζουν και τ’αυτιά μου μαζί. Ντριν ντριν και ξανά ντριν απ’το πρωί ως τώρα.

εμενα να δεις που ακουω και τις ευχες σημερα! και στο fb! με εχει θυμηθει και η κουτση μαρια!

Ποιος γιορταζει σημερα?? :-k

Αγγελική, Άγγελος, Μιχάλης, Μιχαέλα, Μιχαλίτσα, Γαβριήλ και κάτι ψιλά ακόμη.
Μωβ Μιχάλη να χαίρεσαι την γιορτή σου :stuck_out_tongue:

Χρόνια πολλα μαν!

Οντόπικ… μου τη σπάει όταν νιαουρίζουν οι γάτες σε περίοδο αναπαραγωγής που ακούγονται σαν δαιμονισμένα μωράκια…

να βλεπω πρωτο στην επικαιροτητα το θρεντ του ντιο…νισαφι πια…

Που το πόδι μου είναι σε μέτρια κατάσταση και θα βγάλω τη συναυλία των Dillinger καθιστή στις σκάλες.
Είμαι στο παρα-τρία να μην πάω καν :frowning:

που σκάει καινούριο άλμπουμ από μια μπάντα και πέταγονται διάφοροι: τα λέμε σε 2 βδομάδες, σε 3 βδομάδες, σ’ ένα μήνα, σ’ ένα χρόνο. Κάτσε σκάσε κι άκου τον και μη μας τα πρήζεις που’ χεις βγάλει και ταρίφα για τό πόσο σου παίρνει κάθε δίσκος να τον αφομοιώσεις πριν να έχεις ακούσει νότα.

ευχαριστω για τις ευχες Neniel και dmembra!

στο θεμα: μου τη σπαει που δεν εχω λεφτα να κλεισω εισιτηριο για Roger Waters στο Ζαγκρεμπ! και επισης οτι οι εταιρειες εδω παιζουν το πουλι τους και δεν υπαρχει κατι ουτε καν σαν φημη!!!

Που ο Σγουρός πήρε το μεγαλύτερο ποσοστο στο νομό Αττικής έστω και αν πηρε 24 % μα καλά ρε παιδιά τόσο μας έχει πηδήξει το ΠΑ.ΣΟΚ πρέπει έστω και να το βγάζουμε πρώτο…
Επίσης μου την .εσπασε που το τιμημένο Σταλινικό ΚΚΕ πήρε 14% έλεος…

μαλιστα…το οτι δηλαδη το 44% το ελληνων ψηφιζει τα ιδια κομματα εδω και 40χρονια. Τα ιδια κομματα που σε εχουν καταστρεψει, δεν στην εσπασε…το 14% που προσπαθει να σπασει το δικομματισμο σε προκαλεσε?

ε και μην τρελενεσαι…δεν ειναι πια και σταλινικο το ΚΚΕ…

η ζέστη στο κέντρο της αθήνας.μπορεί εδώ στα βόρεια να είμαι κάπως καλύτερα, αλλά ας το πάρουμε απόφαση.φέτος θα κάνουμε χριστούγεννα στις παραλίες σαν τους αυστραλούς.
γαμώ τους 25 βαθμούς κελσίου σας νοέμβρη μήνα δηλαδή!

κουλαρε μπεϊμπι!! θα παθεις τπτ!!!:p:p
παντως και εμενα μου την δινει που μπορω ακομα να κυκλοφορω με κοντομανικα το πρωι…