Μου τη σπάει

Classic !

Οι στενόμυαλοι άνθρωποι που δεν αφήνουν τους μουσουλμάνους να προσευχηθούν με την ησυχία τους…και μετα λέμε αυτούς “απολίτιστους”

Η ληγμένη (!) περαίωση που μου έστειλαν σήμερα απ’την εφορία γαμώ την μαλακία που τους δέρνει, ενώ δεν τους χρωστάω τίποτα. Μα πόσο βλάκες μπορεί να είναι;;

Οταν καποιος σκοτωνει οποιον πιστευει σε αλλη θρησκεια,σκοτωνει γυναικες που βιαστικαν,λιθοβολει ανθρωπους για πλακα δεν μπορω να καταλαβω πως μπορω να τον θεωρω πολιτισμενο!Επισης,ισως ακουγετε εγωιστικο,αλλα απο τη στιγμη που δεν μπορω εγω να παω να προσευχηθω δημοσια στην ταδε μουσουλμανικη χωρα γιατι να το κανει αυτος!Αυτο δεν ειναι εκδικηση η “οφθαλμον αντι οφθαλμου” ειναι απλα το δικαιο.Δεν μπορεις να εχεις δυο μετρα και δυο σταθμα.Ας προσευχηθουν οι ανθρωποι και δεν νομιζω οτι τους ενοχλει κανεις.Αυτοι δεν μου εκαναν τιποτα και το προβλημα δεν το εχω μαζι τους αλλα με τη θρησκεια τους

Πας να το παίξεις μια έτσι μια γιουβέτσι και το ποστ σου δε βγάζει απολύτως κανένα νόημα.

αν θέλουν οι έλληνες να λέγονται πολιτισμένοι πρέπει να συμπεριφέρονται ανάλογα… όταν κάνουν τα ίδια με τους άλλους επειδη “θα μου έκαναν και μένα το ίδιο αν ήμουν στη χώρα τους” τότε μιλάμε για ανωριμότητα ή ακόμα και για ηλιθιότητα… Πως μπορείς να θεωρείς τον εαυτό σου “ανώτερο” όταν κάνεις αυτα που κράζεις;;

[SPOILER]δεν έχω τίποτα μαζί σου μαν! απλά κουβέντα κάνω:)[/SPOILER]

Εχετε κι οι δυο δικιο,και κανω οντως αυτο που κραζω αλλα τεσπα…Ουτε εγω εχω τιποτα μαζι σου :stuck_out_tongue: κι ας μην το συνεχισουμε.Ο καθενας εχει δικαιωματα και ελευθεριες οι οποιες ομως τελειωνουν εκει που αρχιζουν τα δικαιωματα κι οι ελευθεριες του αλλου.Αυτο μονο :smiley:

Ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει όπου θέλει, καθώς και να στήνει τόπους λατρείας όπου θέλει, αρκεί να μην επηρεάζει αρνητικά τα άτομα γύρω του. Δεν νομίζω να πειράξαν κανέναν οι Μουσουλμάνοι που θέλουν τζαμί να προσεύχονται. Ανοίξτε το μυαλό σας λίγο. Όσον αφορά το ποιος είναι ο πολιτισμένος και ποιος ο απολίτιστος, η έννοια πολιτισμός είναι εντελώς υποκειμενική.

Θέλετε κάποιον για λιθοβολισμό; Παρών… Μόνο έτσι μπορεί να εξιλεωθώ για την μλκια που έκανα…

Έκλεισα εισητήρια για επιστροφή στην πατρίδα πριν τσεκάρω το φετινό [COLOR=“Red”]Maryland Deathfest[/COLOR]… 4ήμερο πάσο στα 160 δολλάρια. Και να πω ότι θα πήγαινα στο Roadburn, αλλά ούτε εκεί θα είμαι…#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

LOOOOL 8O8O ποτε παιχτηκε reunion Exhorder!!!Τωρα το ειδα μπηκα wikipedia και ειδα οτι ειναι ξανα μαζι απο το 2008.Καλα τι μπανταρες εχει το φεστιβαλ…ελπιζω να δουμε καποτε κατι τετοιο στην Ελλαδα…

Που θα μπω για επεμβαση αυτη την παρασκευη ενω κανονικα ηταν την αλλη και χανω την πρωτη φορα που θα πηγαινα στον Αχελώο για ραφτινγκ (:evil: μαδα φακα)

που μετα το τικετο GY!BE, μαλλον θα πρεπει να πουλησω και τα 2 Biffy :frowning:

Ρε γαμωτο θελω να παω σε τοσες συναυλιες και δεν μπορω…Ενας απο τους λογους που ανυπομονω να γινω 18…

μετα δεν θα εχεις λεφτα για να πας…και εγω ετσι την πατησα…:stuck_out_tongue:

Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!Κοιτα αν περασω Αθηνα και δεν εχω εξοδα για σπιτι,φαγητο κτλπ θα εχω μια οικονομικη ανεση και ισως και ισως και να δουλεψω.Πολυ πιθανον ομως να συμβει αυτο που λες :lol:

μου τη σπαει αφανταστα οταν ο αλλος σε στηνει σε ραντεβου και μετα δεν σηκωνει και το τηλεφωνο! εμ σε αφηνει και περιμενεις σαν τον μαλακα εμ δεν σηκωνει και το τηλεφωνο να στο ακυρωσει! :evil::evil:

ποτε ρε το έκανα αυτο?

επαγγελματικό ή γκομενικό???
πάντως και στις 2 περιπτώσεις… πάλι απαράδεκτο είναι…
ντάξει να αργεί κάποιος… αλλά να μην ενημερώνει καν … είναι άθλιο…

πριν λιγο εφαγα φιλικο στησιμο…εχουν περασει 3 ωρες απο την ωρα που δωσαμε ραντεβου και ακομα ουτε τηλεφωνο τιποτα! εχω τρελα νευρα! το θεωρω μεγαλη ανευθυνοτητα αλλα και αγενεια να μην σηκωνεις το τηλεφωνο!

…που παντου βλεπω τον Lion-o απο thundercats για avatar!