Μου τη σπάει

όλες οι μεγάλες προσωπικότητες λατρεύεται να μισούνται.δε μου κάνει εντύπωση λοιπόν. \:D/

[SIZE=“2”]αχ [/SIZE][SIZE=“3”]αχ[/SIZE] [SIZE=“4”]αχ[/SIZE] [SIZE=“5”]αχ[/SIZE] [SIZE=“6”]αχ[/SIZE] [SIZE=“7”]αχ[/SIZE] [SIZE=“7”]ΑΧ[/SIZE]
Προσωπικοτητα μου λατρευομισητη!

ερχομαι…

ό,τι και να κάνεις, η cheetara είναι δικιά μου.και αυτό μου αρκεί. 8)

κλασικός χίπστερ. [-X

Το Cheetara ρε φλούφλη?
[SIZE=“7”][B]ΤΣΙΤΑΡΑ[/B][/SIZE] λέγεται το πρώτο μας σεξ-σύμπολ! :blues:

όλοι εμείς οι χίψτερζ αγαπάμε τόσο πολύ την CHEETARA, που έχουμε κάνει μέχρι και τατουάζ τσιτάχ στο στήθος μας.

[SPOILER][/SPOILER]
είναι ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ.
άντε στην april από το σερίφη του διαστήματος σε παρακαλώ πολύ. 8)

μαααλιστα…μαλλον δεν ασχολεισθε κυριε horror με anime νεας κοπης, ωστε να γνωριζετε την υπερτατη θεα του μελανιου, των frames, των fansubbers, τον αθεραπευτα ρομαντικων ναυτικων και υπερ ολων της d-cup λαγνειας…NAMI

αχ γιατι να μην γεννηθω σε εργαστηρι ανωμαλου γιαπωνεζου…ΓΙΑΤΙ???

η ΤΣΙΤΑΡΑ είναι ΤΣΙΤΑΡΑ και είναι έτσι από αρχαιοτάτων χρόνων και είναι ΤΣΙΤΑΡΑ όπως είναι το ΕΛΕΝΑΡΑ, ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ, Μ**ΝΑΡΑ κλπ. :blues:

νομιζεις πως τα δες ολα…με την τσιταρα?

δεν ασχολούμαι με anime νέας κοπής.ασχολούμαι όμως με hentai. 8)

[SPOILER][/SPOILER]

λογική εξήγηση.τη δέχομαι και παραδέχομαι το λάθος που έκανα.
όπως και νά’χει όμως, είναι δικιά μου. :country:

Ωραία, μιας και το λύσαμε, πάμε σε κάτι που μου τη σπάει εμένα τώρα.

Μου εμφάνισε στο fb πως κάποιος φίλος μου έκανε like σε φωτό του clubber.gr οπότε έτρεξα να κάνω τίμιο στώκιν σε ΒΠ γλαστρογκομενάκια με μινάκια κλπ και έχει πέσει τέρμα φώτοσοπ σε όλες τις πικς.

ΦΩΤΟΣΟΠ? ΣΤΟ ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ ΣΤΩΚΑΡΙΣΜΑ ΜΟΥ??? :x

φωτοσοπ στο φουμπου? 0χα0χα0χα0χα0χα

Μου τη σπάει ο Mike Patton…

Ώπα! Κάτσε να φέρω tο διπλοπελεκη μου…
Πριν όμως θα που δωσω την ευκαιρία να επιχειρηματολογήσεις :stuck_out_tongue:

Απλά…είναι μαλάκας, ψώνιο, και (τουλάχιστον στην αρχή της καριέρας του) αντιγραφή του Anthony Kiedis…

το επιχείρημα για τα δύο πρώτα:

το επιχείρημα για το τελευταίο


+bonus

[SPOILER]
πρόσεξε τι λέει στο 0:23

Μάλιστα.

21 χρόνια μετά γιατί πρέπει να απασχολεί κάποιον αυτό?

Δεν είπα ότι πρέπει να απασχολήσει κάποιον…απλά είπα τι μου τη σπάει…

μα και συ βρε παιδι μου απασχολεισαι με το να βρισκεις σπαστικους τυπους στο γιου τιουμπ!!?? τουλαχιστον ψυχοφθορο! μην το κανεις !

οχι ρε συ…σιγα μην καθόμουν να τα δω από μόνος μου:p ειπα απλά ότι μου τη σπάει και επεισή με ρώτησε ο L.eye γτ τα πόσταρα:p[SPOILER]δεν είμαι και τόοοοσο αργόσχολος:p[/SPOILER]

αρα πριν δεν ηξερες για τι πραγμα σου τη σπαει ακριβως γιατι δεν τα ειχες δει! να ναι καλα λοιπον το παιδι, σου ανοιξε τα ματια.

σε πειραζω, κανε μια προσπαθεια να σου την σπαει λιγοτερο αν θελεις, μονο κερδισμενος θα βγεις.

χαχα…όχι ρε…ήξερα…(είχα δει το epic πιο παλιά και επειδή ήμουν ανέκαθεν φαν των ρεντ χοτ μου είχε κάνει εντύπωση)…

όσο για το άλλο δεν αμφιβάλλω για το πόσο καλός μουσικός είναι…απλά δεν μπορώ να τον ακούσω:p