Μου τη σπάει

Ντάξει πέρα από την γεύση παραγγέλνω σουβλάκι, [B]κι επειδη θεωρείται γρήγορο φαγητό…[/B]

Ε μη μου κανεις βρε μπουρδελο μια ωρα να ρθεις γιατί και λημοκτονώ και βιάζομαι, γαμώ το καντήλι σου

^^^ ομοια με απο πάνω εχω γαη μονο δυο αυγα σκέτα,χωρις τσοφλη,για μεσημερη

και τώρα περιμένω μια πιτσα με νουτέλλα,πεθαίνωωωωω

Πολύ νουτέλα τρώς

που μολις μου κάναν παρατήρηση ο ενοικιαστής να βγάλω τον σκύλο έξω,ενω δεν έχω σκύλο,μουσική ακουγα…'έλεως

α ρε κατι ήξερα που έλεγα για τα τραμ στην Αθήνα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: τραγικός…

[SPOILER]http://www.gambling911.com/funny-goat.gif[/SPOILER]

Μου τη σπανε συμπεριφορες καποιων

που εχω γαμησει το “ωραριο” υπνου μ.

σημερα λογω ταξιδιου πχ κοιμιθηκα κατα τις 12 το μεσημερι κ ξυπνησα 7 το απογευμα… συνηθως ξυπναω κατα τις 2 το μεσημερι… πφφφφ

mou tin spaei otan telionoun ta xartakia apo ton kapno sto 12 to vradi… :hippy:

Μου την σπάει να με καθυστερούν όταν σχολάω απ’την δουλειά και θυμούνται τελευταία στιγμή να μου πουν το καθετί.

μου τη σπάει το EUDOXUS.
και που άφησα τις δηλώσεις συγγραμμάτων τελευταία εβδομάδα, και ψάχνω τώρα να ενεργοποιήσω το user name και το password.
που είναι οι παλιές καλές εποχές με τις γραπτές δηλώσεις ωρε? :stuck_out_tongue:

Μου τη σπαει ετσι οπως εχουν κανει το rapidshare που αφου κατεβασεις ενα αρχειο ως free user πρεπει μετα να περιμενεις μια ωρα μεχρι να μπορεις να κατεβασεις αλλο.

ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ PREMIUM USER (ημουν στο παρελθον αλλα τωρα με το στρατο τι να το κανω)! Ασε με να κατεβασω τα αρχειακια με την ησυχια μου και μη με πρηζεις! :frowning:

γι’αυτό στηρίζουμε mediafire. 8)

Rapidshare και ξερω ψωμι…ή τουλαχιστον JDownloader για να μπαινουν στη λιστα

Μου τη σπαει η γκρινιααααααααααα ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΚΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Μια χαρά είναι ο Εύδοξος. Τα κάνεις και με την ησυχία σου στο σπίτι.
Αλήθεια γιατί τελευταία βδομάδα; Αφού οι δηλώσεις των συγγραμμάτων είναι μέχρι το τέλος του εξαμήνου.

…που δεν ξερω αν ειναι Τρένο ή Τραίνο…

Kαι τα δύο είναι σωστά. Βασικά η κανονική γραφή είναι τραίνο και με το πέρασμα των χρόνων έγινε τρένο. Τώρα γιατί; Για ευκολία; Δεν έχο ιδέα!

και τα δύο ισχύουν (σύμφωνα με το μπαμπινιώτη):wink:

έχω ή έχο ;