Μου τη σπάει

E sorry bad spelling…

που δεν πρόλαβα να ποστάρω στο θρεντ του πατάτα:evil:

γιατί αυτήν την εβδομάδα έκανα και γραπτές δηλώσεις μαθημάτων, και πρέπει τέλος πάντων να πάρω κάποια στιγμή τα βιβλία. :stuck_out_tongue:
όπως και νά’χει πάντως, δε μ’αρέσει το ότι η τεχνολογία αντικαθιστά σταδιακά όλο και περισσότερους τομείς της κοινωνικής ζωής.και (για να είμαι και on topic) αυτό μου τη σπάει…

Κοινωνική ζωή είναι να περιμένεις σε μία ουρά 10 χλμ για να δηλώσεις να συγγράματα :p:p

εμένα πάντως δε με χάλαγε καθόλου.γνωρίζεις και ωραία κοριτσάκια. :country:
απλά ποτέ δεν ήμουν ο τύπος που ξετρελαινόταν με την τεχνολογία, καθώς την ανακάλυψα στην πορεία και δε γεννήθηκα μέσα σε αυτήν.

και εγω :thumbup:

δυστυχως η ευτυχως ομως ειναι απαραιτητη…

που ενώ αύριο είχα ρεπό πρέπει να παω στον Πύργο για δουλεια:(

Που θα κάνει πορεία μαζί με τους φοιτητικούς συλλόγους σήμερα και η ΠΑΣΠ…
Έλεος και ήμαρτον…

πισσα και πουπουλα!

και όλα αυτά στην Πάτρα…ξέρεις το πράσινο κάστρο:(

καταλαβα…

εμενα μου την εσπασε που στην πορεια του Πολυτεχνειου (Γιαννενα) οι αναρχες(αναρχοεαακιτες) πεταξαν αυγα και γιαουρτια σε κνιτες και στους πασοκους 2 μπουκαλια που το ενα παραλιγο να πετυχει φιλο μου(το δικο μας μπλοκ ηταν διπλα απο της ΠΑΣΠ στο αλλο ρευμα του δρομου…η πορεια ειχε κανει στροφη 180 μοιρες)

αν ειναι οι κνιτες το προβλημα σημερα οκ…

Μεγάλη κουβέντα μιχάλη που πρέπει να την κάνουμε απο κοντά…μισώ τους πασπίτες και τους εακκίτες κυρίως που την έχουν δεί Επαναστάτες χωρίς αιτία…
Για τα ΜΑΣ δεν έχω να πώ κάτι…είναι ότι πει το κόμμα…

ΥΓ
Έλα καμία φορά απο πάτρα να κανονίσουμε για κάνα καφέ…

το εχω στο μυαλο μου γιατι παιζει καποια στιγμη να κατεβει ενας φιλος που σπουδαζει εκει αλλα δεν ξερω τι θα παιζει απο λεφτα! θα σε ενημερωσω αν ειναι. απο την αλλη και εσυ αν βρεθεις Γιαννενα…

…που άλλαξε πάλι το ημερήσιο πρόγραμμά μου τελευταία στιγμή, πφ :/.

Που εκεί που πάω να βοηθήσω,βγαίνω και μαλάκας.Ευχαριστώ κόσμε!

Όταν κάποιος λέει “θα το checkάρω” αντί να πει “θα το τσεκάρω”… γιατί μου κάνει κάπως αν το άκουγα “check… check…” και με έντονη προφορά “checkάρω” πωωωω…
[CENTER][/CENTER]

οπότε, καλύτερο για μένα να πει το απλό και λεπτό "θα το τσεκάρω"
ή να το πει κατευθείαν στα αγγλικά “I’ll check it out”

[CENTER][SIZE=“5”]![/SIZE][/CENTER]

που νυσταξα και πάλι δεν θα προλάβω να ποστάρω στις “παράωρες εξομολογήσεις”:p:p

Πόσο,μα πόσο σπαστικό είναι να γυρνάς από βόλτα και το μόνο που θες είναι να πέσεις για ύπνο,και μόλις μπεις στο δωμάτιο το μάτι σου να είναι γαρίδα.Αργκ!

Άαααααααααααααασε! :stuck_out_tongue:

Mου τη σπάνε αοι άνθρωποι που εξαφανίζονται. [-X