Μου τη σπάει

Μην ανησυχεις,δεν είμαι τόσο κλοουζ μαιντεντ ώστε να κρίνω εξ αρχής τους ανθρώπους…τουλαχιστον τόσο πολύ όσο εσυ :stuck_out_tongue:

Κανείς δεν με καταλαβαίνει :-s

(strike three)

Δωσε ενα παραδειγμα open minded, Lorelei, η τουλαχιστον μπορεις να αναφερεις γιατι σπαστηκες σε γενικες γραμμες. Θα προτιμουσα το πρωτο αλλα δεν εχω προβλημα, οτι σε βολευει.

ΕΔΙΤ
Αν θες.

Ο γαμιολης απεναντι που εχει βαλει κλαρινα τερμα και δεν μας αφηνει να κοιμηθουμε

…πο πο το αθάνατο Ελληνικό γλέντι:p #-o :slight_smile: :!:

Δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο…γενικά θεωρώ open minded τους ανθρώπους που δεν έχουν ως
αυτοσκοπο το να κρίνουν μονίμως τους αλλους χωρίς να γνωρίζουν τίποτα η ελάχιστα για αυτους,γενικότερα που δεν έχουν προκαταλήψεις η ρατσιστικές αντιλήψεις.
-ολα αυτά σε γενικά πλαίσια,δεν έχω κάποιο θέμα προσωπικα ,απλα εξεφραζα το τι μου τη σπάει…γενικά…-

Αν δεν έχεις κάνει ερωτικό roleplay Μπαγκς Μπάνι/Έλμερ Φαντ δε διανοείσαι τι είναι open minded, κατάλαβες μπουμπού;

Χαχα :stuck_out_tongue:

<3
Φρεντ- μπαρνει?

-ΦΡΕΕΕΕΕΕΝΤ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΟΟΥΛΙΙΙΙΙΙΝΓΚ;
-Σου 'χω κάτι καλύτερο που θέλει επίσης βαριές μπάλες (και μπαίνει το σεξοτράγουδο).

Και για πολύ κίνκυ καταστάσεις, υπάρχει πάντα το Αντρέας-Μιμή.

Νομίζω πως διάβασα αρκετά, αν και νομίζω πως έχεις κι άλλες λαμπρές ιδέες. :stuck_out_tongue:

Το συγκεκριμενο εννοεις μηπως?


Καλα οι αναλυσεις απο κατω δεν παιζονται.

Μπράζερς.

Μου την σπανε αυτα τα pr0n.
Ηentai κανεις?

Αν διαβαζει καποιος απο τον ΟΤΕ, επιεικως [COLOR="#FF0000"][SIZE=6][B][I]ΓΑΜΙΕΣΤΕ[/I][/B][/SIZE][/COLOR]!!!

Πηρα τηλ προχθες να κανω αναβαθμιση στην ταχυτητα και απο τοτε καθε 30 δευτερολεπτα πεφτει το internet!!! ΖΩΑ!!!

το διαβασα με φωνη τσακωνα

Σκοτωνω ανθρωπο απο τα νευρα, αλλα μ’αυτο γελασα!!!:lol:

Η μαλακια ειναι οτι μου εμεινε στο 80% το downloading (μεσω steam) του Fallout 3 το οποιο και ηθελα να παιξω σημερα και θα βαρεθω τη ζωη μου. Ευχομαι στον τυπο που εβαλε χερι στη γραμμη και εγινε ετσι να του πεφτει μια ζωη… το ιντερνετ.

Σ’ αγαπάω ε…

…πως έφυγε έτσι αυτός ο Σεπτέμβριος8O…ούτε που κατάλαβα τίποτα:):!:

Είδα πριν λίγο το παραπάνω σε ανάρτηση στο φμπ, από τα θρησκευτικά της Ε’.

Απόσπασμα-διαμάντι από το βιβλίο των Θρησκευτικών της Ε’ δημοτικού.
Ο Jesus Christ, 2000 χρόνια τώρα, από την Καπερναούμ και τη Βηθεσδά μέχρι την Ελλάδα και την Βρετανία, βρίσκεται κοντά στον επίμονο και υπομονετικό παράλυτο.
Αγαπητά 11χρονα, σε περίπτωση που ο συνδυασμός επιμονή-υπομονή-βοήθεια Θεού αποδεικνύεται αναποτελεσματικός, παρακαλούμε προσευχηθείτε εντονότερα ή προσπαθήστε αργότερα. Ο Θεός είναι πιθανότατα απασχολημένος με το να σας γράφει στα αρχίδια του.

ΥΓ: Ο Χώκινγκ, εκτός από κοσμολόγος, είναι και άθεος. Φοβερό έ;
ΥΓ no. 2: Το καραβάκι πού στο διάολο κολλάει; (θα τους τελείωσαν τα παραδείγματα)

Στα θρησκευτικά της Στ’ πάλι, στα 3 πρώτα μαθήματα κάνουμε ένα ταξίδι για την αναζήτηση της αλήθειας, άλλοι έλεγαν ότι ο κόσμος δημιουργήθηκε από το νερό, άλλοι από τη φωτιά, άλλοι από γη και φωτιά, οι Βαβυλώνιοι (και οι Rotting Christ) είχαν το Enuma Elis, οι Αιγύπτιοι πίστευαν στη μεταθανάτια ζωή και έθαβαν τους Φαραώ με όλα τους τα πλούτη, ο Βούδας, οι αρχαίοι Έλληνες κλπκλπ, όλα αυτά δεν μας ικανοποιούν όμως και κάνω συνέχεια βήματα μπροστά στην ιστορία της ανθρωπότητας για να βρω αυτό που ψάχνω…

Ώσπου φτάνω στον Μωυσή και την φλεγόμενη βάτο και εκεί νιώθω να λύνονται όλες οι απορίες μου και να μου αποκαλύπτεται η αλήθεια του αληθινού Θεού.

Εμείς βέβαια από πέρυσι είπαμε και τη θεωρία του Douglas Adams και ότι η απάντηση στη ζωή το σύμπαν και τα πάντα είναι το 42, πλέον όταν στις ασκήσεις δεν ξέρουμε την απάντηση γράφουμε 42, τρου στόρυ, αλλά φέτος την Ε’ την έχει συνάδελφος που πέρυσι με ρώτησε “ξέρεις γιατί στο ιερό δεν μπορούν να μπουν τα κορίτσια;” και όταν του απάντησα “επειδή οι παπάδες προτιμούν τα αγοράκια” άρχισε να με αποφεύγει λίγο, οπότε μπορώ να τον φανταστώ να μιλάει για το θαύμα της προσευχής στους παράλυτους.

Απογοήτευση, κάποια στιγμή θα κάνω και ξεχωριστό θρεντ γιατί θέλω να πω τόσα πολλά και δεν ξέρω από πού να αρχίσω.