Μου τη σπάει

Και μόλις σχημάτισες λάθος εντύπωση για μένα :frowning:

Μην ανησυχεις,δεν είμαι τόσο κλοουζ μαιντεντ ώστε να κρίνω εξ αρχής τους ανθρώπους…τουλαχιστον τόσο πολύ όσο εσυ :stuck_out_tongue:

Κανείς δεν με καταλαβαίνει :-s

(strike three)

Δωσε ενα παραδειγμα open minded, Lorelei, η τουλαχιστον μπορεις να αναφερεις γιατι σπαστηκες σε γενικες γραμμες. Θα προτιμουσα το πρωτο αλλα δεν εχω προβλημα, οτι σε βολευει.

ΕΔΙΤ
Αν θες.

Ο γαμιολης απεναντι που εχει βαλει κλαρινα τερμα και δεν μας αφηνει να κοιμηθουμε

…πο πο το αθάνατο Ελληνικό γλέντι:p #-o :slight_smile: :!:

Δεν έχω να πω κάτι συγκεκριμένο…γενικά θεωρώ open minded τους ανθρώπους που δεν έχουν ως
αυτοσκοπο το να κρίνουν μονίμως τους αλλους χωρίς να γνωρίζουν τίποτα η ελάχιστα για αυτους,γενικότερα που δεν έχουν προκαταλήψεις η ρατσιστικές αντιλήψεις.
-ολα αυτά σε γενικά πλαίσια,δεν έχω κάποιο θέμα προσωπικα ,απλα εξεφραζα το τι μου τη σπάει…γενικά…-

Αν δεν έχεις κάνει ερωτικό roleplay Μπαγκς Μπάνι/Έλμερ Φαντ δε διανοείσαι τι είναι open minded, κατάλαβες μπουμπού;

Χαχα :stuck_out_tongue:

<3
Φρεντ- μπαρνει?

-ΦΡΕΕΕΕΕΕΝΤ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΟΟΥΛΙΙΙΙΙΙΝΓΚ;
-Σου 'χω κάτι καλύτερο που θέλει επίσης βαριές μπάλες (και μπαίνει το σεξοτράγουδο).

Και για πολύ κίνκυ καταστάσεις, υπάρχει πάντα το Αντρέας-Μιμή.

Νομίζω πως διάβασα αρκετά, αν και νομίζω πως έχεις κι άλλες λαμπρές ιδέες. :stuck_out_tongue:

Το συγκεκριμενο εννοεις μηπως?

Καλα οι αναλυσεις απο κατω δεν παιζονται.

Μπράζερς.

Μου την σπανε αυτα τα pr0n.
Ηentai κανεις?

Αν διαβαζει καποιος απο τον ΟΤΕ, επιεικως [COLOR="#FF0000"][SIZE=6][B][I]ΓΑΜΙΕΣΤΕ[/I][/B][/SIZE][/COLOR]!!!

Πηρα τηλ προχθες να κανω αναβαθμιση στην ταχυτητα και απο τοτε καθε 30 δευτερολεπτα πεφτει το internet!!! ΖΩΑ!!!

το διαβασα με φωνη τσακωνα

Σκοτωνω ανθρωπο απο τα νευρα, αλλα μ’αυτο γελασα!!!:lol:

Η μαλακια ειναι οτι μου εμεινε στο 80% το downloading (μεσω steam) του Fallout 3 το οποιο και ηθελα να παιξω σημερα και θα βαρεθω τη ζωη μου. Ευχομαι στον τυπο που εβαλε χερι στη γραμμη και εγινε ετσι να του πεφτει μια ζωη… το ιντερνετ.

Σ’ αγαπάω ε…

…πως έφυγε έτσι αυτός ο Σεπτέμβριος8O…ούτε που κατάλαβα τίποτα:):!: