Η γωνιά του μερακλή

Θρεντ για ζώρικα φαγητά που δεν τα τιμάει ο πολύς κόσμος.Όσοι πιστοί προσέλθατε.
Για αρχή ο τρισμέγιστος πατσάς(κατα προτίμηση ανάμεικτος ψιλοκομμένος),φαϊ που στρώνει το στομάχι και σε φτιάχνει μετά από μεθύσι.

DAMN RIGHT.

Γίδα βραστή που κάνει ακριβώς ότι και ο πατσάς απο πάνω :wink:

παστουρμαδοπιτα και παστουρμα σε πιτσα

:-k δεν σε καλωσόρισα εσένα, ε?

WELCOME φιλος :smiley:

μοσχαρίσιες γλώσσες καθώς και μυαλά. αμελέτητα δεν έχω φάει ακόμα, αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα 8)

ΟΥΓΚ φίλε.:slight_smile:

μοσχαρίσιες γλώσσες καθώς και μυαλά. αμελέτητα δεν έχω φάει ακόμα, αλλά έχω ακούσει τα καλύτερα

Τα αμελέτητα είναι απλά μια ωδή στο μεγαλείο της γεύσης.ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ.8)

Ωραιο τοπικ. Νοστιμα φαγια.

[SPOILER]ΝΟΤ.
[/SPOILER]

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ! :bow2: Παστουρμάς φορ δε γουιν!

Γιδα βραστη συμφωνω και επαυξανω.

Καλοκαιρι εφαγα σπληνα και γουσταρα τα μαλα!

για αρχή σπλινάντερο, μπορώ να τελειώσω στα βρακιά μου κυριολεκτικά. Το ιδιο και με οτι εχει να κανει με συκωτια, σπλαχνα κλπ

η μανα μου μια φορα που ημουν αρρωστος για βδομαδες και δε μπορουσα να φαω μου χε κανει μεδουλοσουπα. ΞΕρατο.

Μεδουλόσουπα;;;;Αυτα είναι ,πρώτη φορά το ακούω.Μεδούλι εχώ να φάω κάτι αιώνες γαμώ.:blow:

Έντερα ταύρου τηγανισμένα σε καυτό λάδι… με μέλι ασφαλώς.

Αστερίξ στην ελβετία;;;:-k

Με σκλαβώνεις.

Το συκωτι παντως ειναι ωραιο.

Πλάκα πλάκα αυτή η ιστορία έχει και γαμώ τα φαγιά.Άκου εκεί γεμιστός λαιμός καμηλοπάρδαλης και λουκάνικο αρκούδας!:stuck_out_tongue:

Μπανάλ δε νομίζεις::stuck_out_tongue:

συκωτι σκετο δεν μ αρεσει πολυ.
αντιθετα σε κατι γαρδουμπες,κοκορετσια =P~

επισης μπουγατσα παστουρμα.τελειο :cry:

Το ανθρώπινο δεν είναι καθόλου μπανάλ.

Nαι σε αυτό θα συμφωνήσω. Συκώτι μιλάμε για μπόχα σε όλο της το μεγαλείο. Το ίδιο και για το κοκορέτσι.

Ναι δυστυχώς τη θυμάμαι ακόμα τη μέρα που το εκθείαζες. Ω παναία μ’! Είχε πορωθεί τόσο και διέκοπτε τη συζήτηση για να μου πει “Πάντως γάμησε”!

[spoiler]θα σας κάνω ρε τραπέζι και θα μαγειρέψω συκώτι πολικής αρκούδας να δούμε αν θα τρώτε συκώτι μετά

100% απίθανο[/spoiler]