Χιόνια στο καμπαναριόοοο

Αναμφίβολα ο χειμώνας ήταν η αγαπημένη μου εποχή… Και αφού άρχισαν οι πρώτες κουβέντες για σόμπες και αγκαλίτσες σκέφτηκα και το ανάλογο topic… Γιατί βγάζει μάτι κάπως να τα βλεπεις ποσταρισμένα σε ενότητα με τίτλο “kalokairi”… Προτελευταία μέρα του Αυγούστου. Μια αίσθηση μελαγχολίας ανάμεικτη με ανείπωτη χαρά. Περιμένω τούρτες, κεράκια και δωράκια πολλά στις 29 Νοεμβρίου με έναν ακόμα χρόνο πρόσθετο στην πλάτη μου. Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν 8)

βασικά ποιος γαμεί το καλοκαίρι, την μόνιμη εξουθένωση παρά την ακινησία, και τον ιδρώτα;

Τρελό σπάσιμο… Η μυωπία μου πρέπει να ανέβηκε κανα βαθμό παραπάνω από τον παλιο φούστη τον ήλιο… :? Δεν βλέπω την ώρα να πέσουν τα πρώτα χιόνια!! Κατα παράδοση σ’αυτά τα μέρη πέφτουν σχετικά νωρίτερα, οπότε με την πρώτη νιφάδα θα σας ενημερώσω αμέσως και θα σας κάνω και ζήλια- ζήλια :smiley: :smiley:

Ταινία, κρεβάτι σόμπα και φαγητό απ’ έξω.

κόλλημα με την σόμπα ρε… :lol: :lol: :lol:
Η πιτσαρία είναι δίπλα από το σπίτι μου. Μια ταβέρνα λίγο πιο κάτω… Με βλέπω 60 κιλά σε λίγο… :? μπρρ… μακριά από δω!

Χέσιμο, τσιγάρο και σόμπα.

Ταινία, κρεβάτι,αγκαλιτσα, σόμπα και φαγητό απ’ έξω.

Μην ξεχναμε τα καλυτερα…αντε αυτον τον χειμωνα πως και πως τον περιμενω…Να δω μετα τι δικαιολογιες θα μου βρισκουν μερικοι μερικοι… :wink: :wink: :wink:

χειμώνας = και πολλά περισσότερα ποστς βασικά. σκατά.

αντε να περάσει ο Σεπτέμβρης να νιώσω τι πάει να πεί χειμώνας επιτέλους :wink:

κάτσε, ακόμα δεν ήρθε… :smiley:

Ο χειμωνας τον παιρνει, ναι???

huh?

Ετσι λενε οι φημες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ετσι λενε οι φημες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
ο χειμώνας δεν τον παίρνει… ΤΟΝ ΔΙΝΕΙ… :twisted:

Επισης εχω παρει αποφαση οποιος μου ευχηθει “καλο χειμωνα” φετος να φαει κλωτσα στα τετοια.

κι αν είναι γυναίκα? 8O :?:

[size=1]δεν έχεις ακούσει το κρύο καιρός για δύο?[/size]

Ειναι σιγουρο αυτο???Γιατι φημες τον θελουν να τον κολατσιζει και λιγο… :wink:

Ειναι σιγουρο αυτο???Γιατι φημες τον θελουν να τον κολατσιζει και λιγο… :wink:[/quote]

standard! εξ’ου και οι φράσεις: ‘’ τον δάγκωσα’’ και κάνει ‘‘ψ@λ@κρυο’’ :wink:

κι αν είναι γυναίκα? 8O :?:

[size=1]δεν έχεις ακούσει το κρύο καιρός για δύο?[/size][/quote]

Αν ειναι γυναικα και ειναι καλη, αφου ειναι καιρος για δυο… O:) O:) O:)

Ε αν ειναι ετσι τοτε εχεις δικιο…και θα συμφωνησω μαζι σου… :stuck_out_tongue: