Χιόνια στο καμπαναριόοοο

Το μόνο καλό που έχει το (πουστο)χείμωνο είναι ότι η βότκα καταναλώνεται ακόμα πιο ευχάριστα.

Και να ερθει χειμωνας στα τετοια μου εγω μεχρι το φλεβαρη διακοπες θα κανω αφου τοτε ξεκιναει η σχολη μου, λιωστε θυματα σε σχολεια , σχολες, πανεπιστημια, εξεταστικες και δουλειες, χαχα!!!

mporoun kalista autoi pou misoun ton ximona na metakomisoun se kapoio tropiko klima ke na mas afisoun tous ipoloipous na xaroume to krio ke tin pagonia…

ekei pou eisai, imoun kai edo pou eimai tha ertheis…filia polla…kai na elpizeis na mi xreiastei pote na mou zitiseis douleia… :stuck_out_tongue:

σκέφτειτε μόνο αυτό: θα βγαινουμε έξω χωρίς να ιδρώνουμε ότι νερό έχουμε… μόνο και μόνο γι’αυτό…winter rulezzzzzzzz (μην υπολογίσω το ενδεχόμενο διακοπής των σχολείων μες στα διαγωνίσματα τετραμήνου και οπωσδήποτε ΜΕΤΑ τα Χριστούγεννα…)

Το καλοκαιρι ειναι καλυτερο γιατι βλεπεις τα γκομενακια να φορανε τα ξεκωλα τους … το χειμωνα τι να δεις … σκατα !!! :evil:

Oλοκληρο το χειμωνα περιμενα να ερθει το καλοκαιρι πως και πως…
Να πω την αληθεια, μου αρεσει περισσοτερο η λιακαδα, η ζεστη (ως ενα σημειο φυσικα!) κλπ. Μου φτιαχνουν τη διαθεση!
Τωρα ομως, ανυπομονω να ερθει ο χειμωνας…
Χουχουλιασμα, ζεστος καφεδακος! :slight_smile: Μου αρεσει πολυ και η βροχη και το χιονι,
αρκει να μην κυκλοφορω!

8a diafoniso… kalitera na foraei polla gia na exeis na vgazeis… :lol:

Παντως δεν εχεις παραπονο…Ειδες πολλα κωλαρακια φετος!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ένιωσα την ανάσα του χειμώνα σήμερα…
Το πρωί βγήκα με μακριμάνικο και μετά από λίγο έτρεξα πάλι μέσα για να πάρω και ζακέτα! 8O :? :roll:
Καθώς περπατούσα στον δρόμο έκανα “χου” και πίστευα ότι θα έβλεπα τα χνότα μου…!

Στην Αθήνα ήσουν ή στη Μόσχα!!!
Εμένα το καλλοκαίρι μου αρέσει λόγω θάλλασας Αλλα όταν η παρέα τα ξύνει και δεν κουνούνται η ζέστη είναι απλά αφόριτη…

Αντε με το καλο και τα χιονια… :stuck_out_tongue:

[quote=“Turin”]

Στην Αθήνα ήσουν ή στη Μόσχα!!![/quote]

Ε… Σε καμία απο τις δύο πόλεις!

kala emena den me exei agi3ei akoma o ximonas,alla perimeno me anipomonisia.

To kalitero apo ola pou stamatane oi treles oi zestes ine pos mporo epitelous na xtipiso to tattoo [otan 3anamazepso ta xrimata,veveos veveos]. :lol:

Τον χειμώνα περίμενες για να το χτυπήσεις;;;
Ω ρε, κι εγώ θέλω να χτυπήσω ενα… Στην πλάτη… Μια αράχνη…

oxi ximona, giati akoumpane pano ta ifasmata twn rouxon.

to kalitero ine 'i tora 'i tin anoi3i.

Πως φαινονται οι Αμερικανοι … :roll: :roll: :roll: :roll:

oi amerikanoi? exeis zisei stin ameriki antrea mou? an den genitheis kai ziseis stin ameriki de legesai amerikanos… paei to xases… sta geramata…

Πως φαινονται οι Αμερικανοι … :roll: :roll: :roll: :roll:[/quote]

:smiley: :smiley: :smiley:
Κάτι τέτοια λες ρε… αχ. Αχ!

Χριστίνα, με πληγώνεις. :frowning: Εγώ πήρα λίγο από το αμερικάνικο πνεύμα της μαμάς… (της βιολογικής) Πού θα πάει… Θα ζήσω εκεί. Σκοπός ζωής.

[size=7]ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΝΔΙΑΝΟΙ.
ΟΥΓΚ![/size]

ki emena to pnevma mou den einai elliniko kai i giagia mou einai apo tin smirni…afto den me kanei tourkala…to oti exo zisei eksoteriko, sigoura den me kanei allis ethnikotitas…kalytera glykeia mou na anaptykseis to diko sou pnevma kai mi xairesai kai toso gia tous amerikanous…tous ezisa para poly kai pistepse me den einai kai ta pio eksypna plasmata tou planiti…ki otan ftaseis stin oloklirosi tou skopou sou, frontise na exeis mia poly kali prosopikotita pou tha anteksei tin vlakeia tous…