Ανακοίνωση

Σήμερα 10 Απριλίου 2004 και ώρα 7:30 αναγγέλεται το προξενιό
των αξιότιμων μελών:

snuffleeva και cobra’s

Το εν λόγω προξενίο έλαβε χώρα στο chat του rocking και τα δύο
πιτσουνάκια αναμένονται να περιέλθουν εις γάμου κοινωνίαν!

O Unholy αποφασίστηκε να είναι ο κουμπάρος!

Προσυπογράφουν και πιστοποιούv την εξής είδηση οι:

telisvas
maestro
Unholy_Martyr
Powerslave

Δηλωνω υπευθυνα οτι ημουν μαρτυρας…

Ανχόλι Μάρτυρας;

Αυτό θα είναι πιθανότατα το τελευταίο μου post στο forum…
Μυστική ομάδα ονόματι Μύγα Τσε-τσε-γκεβάρα με προσέγγισε με σκοπό να με απειλήσουν να μην αποκαλύψω ότι ο γάμος πρόκεται περί μπαρούφας…
Αν διαβάζετε αυτό το post, εγώ βρίσκομαι σε ένα βουνό της Μικρασίας καπνίζοντας την πίπα την ειρήνης (Herb) και σκάβοντας τούνελ ώστε να μη με βρουν…

Ευχαριστώ για τα όσα μου χαρίσατε…

PS. Γκέουλες, το chat σας με έβαλε σε μπελάδες… (No kidding… Τέσπα)
PS2. μπεεεε

ΟΚ αύριο θα σου στείλω την αγαπημένη σου…

Ένα έχω να δηλώσω…Όλα είναι ΨΕΥΔΟΜΑΡΤΥΡΙΕΣ!!! :evil:

Δεν παντρευομαιαιαιαιαι, δεν παντρευομαιαιαιαιαι… (που έλεγε κι ένα παλιό λαϊκό άσμα…) :stuck_out_tongue:

Ανταπόκριση από το μέτωπο:
“Εσκι Σεχιρ, Κιουτάχεια, Αφιον Καραχισαρ”

Ευρέθη νέος τροφαντός, με γυάλινο μάτι και δισάκι στον ώμο, κρυμμένος σε σπηλιά, παγωμένος από το κρύο…

Μετά από ενδελεχείς έρευνες ευρέθησαν πάνω του ένας ναργιλές, ένα μπουκάλι τεκιλα, ένα CDplayer και διάφορα cd με διαβολικά εξώφυλλα…

Μετά από έκθεση του ιατροδικαστή, συμπεραίνεται ότι το εν λόγω πτώμα εχει βιαστεί και κακοποιηθεί πολλαπλώς από δυο διαφορετικές γυναίκες…

Ερευνούμε για την εξεύρεση της ταυτότητας τους και την σύλληψη τους?.

Prosferomai e8elontika ws iereas pou 8a telesei to musthrio touto. Me mia proupo8esh mono (oxi den einai lefta, tsampa 8a to kanw gia to kefi mou xexe): egw o idios 8a dialeksw tin mousikh upokroush sto gamo (kati metaksu Ain’t My Bitch kai Fade To Black eimai pros to paron…)
:twisted:

Η μία ακούει Nightwish…

και συμπληρονωντας τον κυριο powerslave συν Within Temptation

Ξεκαθαρίζω μόνο για αποφυγή παρεξηγήσεων οτι η συγκεκριμένη δημοσίευση (ναι ρε το post στα ελληνικά…) έγινε “για πλάκα”
και για να πειράξω την αγαπητή snuffleeva!

Ωραία πλακίτσα όμως, μπράβο! :wink: Μην αγχώνεσαι suflivitsa… δεν νομίζω να το’χαψε κανείς… εκτός απ’τον cobra… :stuck_out_tongue:

Μα δεν αγχώθηκα! Ίσα-ίσα…Εγώ ήμουν της άποψης να το αφήσουμε κι άλλο το post για να γελάσουμε ΑΑΑΝ τύχαινε να μπει το απροσάρμοστο… Αλλά ο Powerslave φοβήθηκε μην του θυμώσω και το διέψευσε! Πάντως είχε πολύ γέλιο πράγματι! :smiley:

Νεωτερα … Απο το love story … τελικα προχωραει … ναι ειναι γεγονος .

Υπαρχει και λιστα γαμου … στα γνωστα δισκοπωλια … περνατε απο πανεπιστημιου … ξερεται που και δινετε δωρα γαμου … στο μελλοντικο ζευγαρι , που γνωριστηκε στο site αυτο (συντελεσε κατα πολυ στη γνωριμια και η “Βασιλειαδου” βλεπε Unholy’s

Τελικα παρανυφακι θα ειναι ο οχιας Telisvas (φιλος του Γαμπρου)

Εγω παντως ετοιμασα το δωρακι για τη “νυφη”

Αυτα …
Καλα στεφανα στα παιδια , αντε να παρουμε τη σειρα μας και μεις οι ανυπαντροι…

O iereas pou tha telesei ton gamo (ti koitate allou? egw eimai autos!) giati den eidopoih8hke ? AISXOS KAI NTROPH! TO KATAGKELW DHMOSIA!

Ε , ειπαμε να γλιτωσουμε την ταριφα … ρε … αν ειναι τσαμπα … οκ

εγω παντως θα κανω τη λαμπαδα … γιατι ειμαι και λυγεροκορμος και λαμπερος … χε χ ε χ ε :lol:

Προσεχε γιατι λοιωνεις mate…

Βαστάτε καλά το γαμπρό, μη με παρατήσει πριν την εκκλησία γιατί θα φαρμακωθώ σας το λέω!!! :lol: :lol:

Οπως καταλαβαινεις Τελη , σαν οχια που εισαι , δεν εισαι προσκεκλημενος στο γαμο . :lol: :lol: :lol:

Συγνώμη Αντρέα μου αλλά εδώ θα διαφωνήσω…
Κατ’αρχήν μόνο και μόνο το γεγονός ότι τον χαρακτηρίζεις: οχιά τον προσκαλεί αυτόματα στο γάμο…Μην ξεχνάμε άλλωστε ότι είναι της ίδιας φυλογένεσης με το γαμπρό! (πως το είπα έτσι βιολογικό-επιστημονικά,ε?? :stuck_out_tongue: )
Εκτός αυτού, εγώ παντρεύομαι-εγώ φτιάχνω τη λίστα των καλεσμένων! (Το γαμπρό δεν το ρωτάμε γιατί θα γεμήσει η αυλή της εκκλησίας τσαντήρια έτσι όπως τα΄χει καταφέρει…)
Συνεπώς, δεν ξέρω ποιά θέση θέλει να καταλάβει ο καθένας σας κατά τη διαρκεία του μυστηρίου (παπάς, κουμπάρος, κερί, λαμπάδα ή μπομπονιέρα…) αλλά θα είστε ΟΛΟΙ εκεί!! Έχουμε και κάτι δώρα να πάρουμε -δε θα τα χάσω εγώ επειδή εσύ τα’χεις βάλει με τον Τέλη! Άμα θες στο δικό σου γάμο μην τον καλέσεις :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: