Ανακοίνωση

XAXAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Aντε και στο κεφαλάκι μας οι ανύπαντρες… :smiley:

Lady_Starstruck πέρα απ’την πλάκα…ΤΕΤΟΙΟΣ ΓΑΜΠΡΟΣ είναι σαν τις (δε θυμάμαι πόσες) πληγές του Φαραώ!! Καλύτερα ανύπαντρη…!! :?

A πουλάκια μου…Όσο έλειπα εγώ κανονίζατε για γάμους…Εγώ να μην έρθω???Ουααααααααα…Έλα θα σας βαπτίσω τα καφράκια σας… :twisted:

Μλκ, τρόμαξα…
Λες και επέστρεψε ο διάολος ξέρω γω :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: Ice_Queen!! Welcome back!!
Σε παρακαλώ…Μη μου ρίχνεις κι άλλες κατάρες…Αρκετός ο γάμος…Είναι ανάγκη να κάνω και παιδιά (ο Θεός να τα κάνει!) μ’αυτο το ερπετό??

Έχεις δοκιμάσει να κάνεις με τρωκτικό;

ante Ice_Queen kai sta dika sou :stuck_out_tongue:

Άμα σ’αρχίσω στα χαστούκια μικρέ μου unholy θα δεις εσύ τα τρωκτικά!! :stuck_out_tongue:

Ανάποδα;

Κι ανάποδα και κανονικά…κι όπως αγαπάς! Άκου τρωκτικά… 8O ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΡΕ!

Ευακι ειναι μικρος και αγαθος μην τον ξεσυνεριζεσαι … :lol:

Επαναλαμβάνω. Αφού μάτια έχετε και βλέπετε ότι κάποιο post αλλοιώνει όλη τη σελίδα γιατί δε το κάνετε edit το ριμαδιασμένο;;;

Δηλαδη ? Ηλια ?

Προσωπικά, δεν είδα κάποιο από τα παραπάνω να αλλοιώνεται…

Εννοώ πως η σελίδα παραμορφώνεται σε πλάτος.
Ίσως να μην το είδες επειδή το έκανα προσωπικά edit, αλλά υπό άλλες συνθήκες χτυπάει μάτι.
Το καλούπι του site είναι αυτό που βλέπετε τώρα, μόλις γίνει κάποιο post που περιέχει μια μεγάλη λέξη τότε το πλάτος “ξεχυλώνει”. Την επόμενη φορά που θα γίνει θα το αφήσω για να το δείτε και μόνοι σας.

[test]Ακετυλοσαλικιλικό οξύ[/test]

(tha svisw meta to message, afou doun pws ginetai)

to esvisa! :stuck_out_tongue:

οκ το ειδαμε αφεντικο … :lol: