Ανακοίνωση

Axem…an kai nioufis edo kai mi gnorizon polles leptomereies…dimosiografiki kalipsi tou mistiriou (me kamera parakalo!! :P) thelete???
Kai katopin parousiasi tou show eeee tou gegonotos se kentriko deltio eidiseon…xixixi
:slight_smile: :stuck_out_tongue:

Angel in black ετοιμασου, ερχονται καμερες… Την περμαναντ, τα lipsticks και τα λοιπα συνεργα…

Συγνώμηηηηηηηηη!!! Εγώ είμαι η νύφη ή ο Αντρέας;;; Όχι άμα θέλει του παραχωρώ τη θέση μου αλλά ξεκαθαρίστέ το μου γιατί αν είμαι εγώ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΔΟΞΑ, ΕΝΤΑΞΕΙ??? :evil: :evil: Άμα πια επιτέλους…

Κι επειδή πριν συγχίστηκα και δεν απάντησα στον sandman, και βέβαια είσαι ευπρόσδεκτος! Το συζητάς;; Απλά να προσέχεις μη σου κλέψει κανείς την κάμερα…γιατί ο γαμπρός είναι από σόι “αλαφροχέρηδων”… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εσυ βεβαια , τι λεμε τοσες μερες τωρα … μην τους ακους τους αλλους

Den tha fero mono tin kamera…Olokliro to tileoptiko sinergeio tha fero…Ti soi epaggelmaties eimetha telos pantone…
:P:P:P:P

ΧΑΧΑχΑχΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑχΑ
sandman το αβαταράκι σπέρνει :stuck_out_tongue:

500 posts ρε \m/

…efharisto…hic!!!
:P:P:P:P:P:P:P:P

Eva να καλεσεις και το majestix … να φερεις και κλαρινα , τωρα που ειναι ζεστος απο το πασχα , να καλεσεις και σαγηνευτες φιδιων για τον cobra και τον οχια μην μας δαγκασουν και ψοφησουμε … ε ?
Προπαντως η ασφαλεια των καλεσμενων σου … και η δικια μου …
:wink:

Ohh my god what I have done?

Ειδες ?

  1. Hell yeah! 8)

Χαίρεσαι καθαρματάκι Poweslave, ε?? :x :stuck_out_tongue: ΚΑΛΑΑΑ!!
Φυσικά και θα είναι ΟΟΟΟΛΟΙ καλεσμένοι…-Μόνο εγώ θα λείπω αλλά μην ανησυχείτε…Αν θέλετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να τον παντρέψετε κάντε autostop σε καμιά διερχόμενη σαύρα…Έχουμε μπόλικες I believe.

PS.1 Με συγχωρείτε για την αλλαγή πλάνων αλλά έχω κλείσει σε άλλο γάμο ως νύφη… :wink:
PS.2 Αφού θα λείπω εγώ Αντρέα, ποσώς με απασχολεί η ασφάλεια σας…Εσείς τον διαλέξατε το γαμπρό, εσείς να τον λουστείτε… Άντε, περαστικά σας! 8)